Сонник до чого сниться піжама

Піжама дозволяє нам комфортно і затишно почувати себе вночі. Вона завжди асоціюється зі спокоєм, відпочинком і безтурботність. Тому сонник піжама входить як символ відпочинку і розслаблення. Для того щоб дізнатися точне значення сну, слід згадати його деталі.

Значення сну в залежності від деталей

Класичне тлумачення говорить про те, що якщо вам приснилася піжама, то в даний момент вам властиво лінуватися, відчувати безтурботність і легковажність. Ймовірно, ви пустили життя на самоплив і насолоджуєтеся кожним її моментом. Такі сни часто вдається побачити у вихідні або в період відпустки.

Побачений сон, в якому ви опинилися в піжамі в людному місці, обіцяє вам курйозну ситуацію в житті. Це може бути несподіваний сюрприз, нестандартна завдання або дивні події. Сонник рекомендує вам не панікувати – ситуація потішить вас і доставить море позитивних емоцій.

Якщо уві сні ви пам’ятаєте, як із задоволенням одягали піжаму, то це говорить про те, що вам потрібен відпочинок, але ви не можете собі його дозволити в силу якихось обставин (висока інтенсивність роботи, виконання важливого завдання). Сонник рекомендує вам звернутися за допомогою до близьких і таким чином звільнити час для розслаблення і відновлення сил.

Довелося бачити сон, у якому ви купуєте одяг для сну, – незабаром вас чекає відпустку, або ви до нього вже готуєтеся. Дарувати піжаму кому-небудь – значить, найближчим часом ваша допомога і підтримка знадобиться близькій вам людині. Саме ви виручіть його з важкої ситуації, тому не відмовляйте в проханнях друзям і родичам.

Приснитися власна мама в ночнушке може в період, коли їй не вистачає вашої уваги. Зателефонуйте їй найближчим часом або поїдьте в батьківський будинок в гості. Бачити піжаму на чоловіку чи дружині – до спільного проведення часу зі своєю «другою половиною».

Значення сну в залежності від опису

До чого сниться піжама в смужку, вам відповість сонник Міллера. Виявляється, це знак того, що ви перебуваєте в стресовому стані і відчуваєте себе загнаним в якісь рамки. Рекомендується приділити час своєму відпочинку, для того щоб усунути внутрішню напругу.

На трактування сну також впливає колір піжами:

  • Рожева піжама уві сні чоловіки віщує йому тимчасовий відхід від ділових завдань і перемикання на заняття, які приносять йому задоволення (спорт, подорожі, зустрічі з друзями). Якщо ночнушка рожева приснилася жінці, то це обіцяє їй романтичні відносини.
  • Біла сорочка віщує радісні і добрі події.
  • Побачити червону піжаму – до пристрасним відносин між чоловіком і жінкою.
  • Чорна піжама передвіщає вам період, в якому вам належить дотримуватися суворих правил. Це може бути пов’язано з оформленням важливих документів або складанням іспитів.
  • В сонник нічна сорочка жовтого кольору входить як знак безтурботного щастя і спілкування з дітьми.
  • Уві сні побачили синю піжаму – наступить стабільність і сталість у справах.
  • Бачити себе в зеленій піжамі – до тривалого відпочинку і гармонії з собою.

Сучасний сонник цікаво тлумачить, до чого сниться нічна сорочка пом’ята і несвіжа. Це знак того, що ви не можете повноцінно відпочити. Зазвичай це може бути викликано двома причинами:

1. Ви вибираєте неефективні способи для розслаблення.

2.У вас не вистачає часу на відпочинок.

Вирішуйте це питання в залежності від причини – небудь експериментуйте з типами відпочинку, або приділяйте більше уваги своїм вихідним.

Якщо піжама була біла, свіжа і накрохмалена, ніби на вихід, то вас чекає воістину королівський відпочинок. Можливо, вас чекає поїздка в п’ятизірковий готель або розслабляючий spa-день в масажному салоні. Цікаво, що ця пропозиція про відпочинок надійде вам несподівано і буде вигідним за ціною.

Приснилася піжама чоловіча молодій людині – значить, він розчарований у собі. Сонник рекомендує приділити увагу своїй роботі, так як саме вона дозволить йому повернути самооцінку на високий рівень. Жіночий варіант подібного сну говорить про те, що дівчина задоволена своїм чоловічим оточенням (робочий колектив, друзі) – рекомендується розібратися в причині неприязні і усунути її.

Якщо чоловікові приснився жіноча сорочка, то незабаром його чекає підвищена увага з боку дівчат. Приснився пеньюар дівчині – вона приверне увагу чоловіків своєю жіночністю і ніжністю. Якщо цей сон дивилася незаміжня пані, то незабаром вона зустріне чоловіка своєї мрії. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ