Сонник до чого сняться сліди

Будь відбиток несе певне смислове навантаження у сні. Щоб розтлумачити, до чого сняться сліди, важливо розуміти, хто їх залишив, де вони перебували і яким був їх зовнішній вигляд. Дуже часто подібне сновидіння може підказати відповіді на якісь запитання або може означати початок нового життя.

Чиїсь сторонні сліди бачити в сні вказує на те, що вам необхідно проявити більше самостійності, а не покладатися на інших людей. Наслідити самому – найчастіше означає успіх у якійсь справі, а дитячі відбитки відображають нові задуми, ідеї та плани.

Крім того, бачити власні сліди – говорить про те, що ви перебуваєте на правильному шляху свого фізичного і духовного розвитку. Зараз найважливіше — не збитися з правильного напрямку.

Безліч слідів означає розгубленість у виборі, вам варто бути більш твердим у рішеннях. Іноді такий сон передвіщає, що ваші проблеми хтось вирішить за вас. Побачити відбитки рук в сні – означає, що ви отримаєте якийсь цінний предмет, щось на зразок талісмана, що передається у вашій родині з покоління в покоління.

Зверніть увагу на слід: якщо він залишений взутою ногою, то незабаром ви можете очікувати отримання спадщини або великого виграшу. Відбиток босої ноги обіцяє якесь відкриття або інтерес до вашої персони з боку протилежної статі.

Сліди тварин підказують, що для вирішення проблем у ваших справах допоможуть досвід і поради родичів і мудрих людей. Не нехтуйте порадами старшого покоління. Кривавий слід нагадує вам, що пора відвідати родичів.

Бачити слід уві сні незрозумілий і незнайомий — такий сон попереджає вас про те, що хтось спробує перешкодити вашим планам. Будьте обачні у власному оточенні, будь-яка людина може вчинити підлість по відношенню до вас. А вчасно побачивши це, можна уникнути неприємних наслідків.

Якщо уві сні ви намагаєтеся визначити, кому належать залишені відбитки, то, якщо заглянути в сонник, сліди віщують зустріч з незвичайною людиною, який переверне ваше звичне розуміння навколишнього світу і його підвалин, навчить інакше дивитися на своє життя і вчинки.

Дуже хорошим знаком є сон, у якому ви йдете по сліду. Таке сновидіння може снитися перед успішним завершенням дуже складного питання або справи. Після такого сну не переживайте, труднощі скоро закінчаться з позитивним результатом.

А ось випадково збитися зі сліду – застерігає вас від здійснення помилки, яка може якимось чином перешкодити здійсненню задумів і планів. Будьте гранично уважні у власних діях, щоб уникнути промахів.

Місце розташування

Для більш правильної і точної розшифровки, до чого сняться сліди, згадайте місце, на якому ви виявили відбитки, – це допоможе детально розкласти сон на дрібні складові:

  • Відбиток від взуття на снігу або піску передвіщає вам довге і щасливе життя.
  • Іноді відбиток на снігу може означати пусте заняття. Подумайте, а чи варто витрачати час на марне діло, яке не принесе вам ніякої користі?
  • Мокрий відбиток принесе невеликі клопоти. Залишати їх на підлозі або на землі – означає, що ви звертаєте увагу на безліч дрібних важливих деталей в будь-якому починанні. Іноді таке відношення благотворно впливає на хід справи, але не варто постійно наголошувати на незначних деталях, так як вони можуть принести надалі багато клопоту. Вмійте грамотно розставляти пріоритети в побудові кожної справи.
  • Відбиток в грязі обіцяє вам щасливе і заможне життя.
  • Сліди від лап різних тварин на стежці в лісі — сон попереджає, що хтось у вашому оточенні намагається втертися до вас у довіру і збити з вірного шляху. Він діє виключно у своїх інтересах, користуючись вашою довірою. Ретельно огляньте власне оточення, щоб присікти подібні дії з боку недоброзичливця.

Нестандартні трактування

Крім звичайних слідів, залишених ногами, взуттям або руками, у сновидінні ви можете побачити зовсім інші відбитки. Слід від губної помади на тілі коханого говорить про те, що ви сумніваєтеся у власній привабливості. Викиньте подібні думки з голови, ваш зовнішній вигляд не повинен піддаватися сумніву.

Для незаміжньої дівчини побачити слід від кільця на пальці — дуже сприятливий знак. Він обіцяє, що скоро вона зустріне гідного чоловіка, який зробить їй пропозицію. Відбиток шин на дорозі передвіщає вам якесь подорож або відрядження.

Уві сні може приснитися, як ви заметаете сліди своїх необдуманих вчинків. Таке сновидіння насправді має дуже гарне тлумачення, якщо вам вдалося здійснити задумане. У такому разі наяву вам вдасться провернути якусь ризиковану справу, яка принесе хороший результат. Автор: Катерина Соколова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ