Сонник до чого сняться штори

Якщо ви хоча б раз заглядали в сонник, то знаєте, що не існує незначних снів, і будь-яка річ, навіть сама проста і звична, що завжди означає.

Неважливо, приснилося людині щось нереальне і казкове, або ж щось буденне, просте і непоказне. Усі сни несуть у собі символи і знаки, і можна їх ігнорувати і забувати, а можна перевіряти по соннику, що вони обіцяють, і таким чином більше контролювати власне життя наяву.

Що може бути простіше штор – звичний предмет, який є в кожному будинку, бідній чи багатій, у всіх людей. Вони надають затишок і створюють відчуття захищеності, надають будинку красу і закривають голі вікна. Що ж вони означають у сні, про що говорять такі мрії і чому сняться фіранки, штори, гардини і все, чим люди прикрашають вікна?

Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що цей простий предмет – насправді обіцяє і віщує дуже багато серйозних речей. Перш ніж дізнатися, до чого сняться штори, варто згадати з сну всі подробиці. У соннику описані різні варіанти таких мрій:

 • Бачити фіранки у сні
 • Темні, щільні штори на вікнах
 • Сняться гарні штори
 • Дорогі, шикарні фіранки у сні
 • Старі й рвані
 • Відкривати фіранки на вікнах
 • Бачити нові шторки
 • Вішати їх
 • Сняться білі або світлі гардини
 • Купувати в сні

Нехай ці сновидіння – прості та прості, однак не поспішайте з висновками. Відкрийте сонник і дізнаєтеся, що означають такі символи, і чого вам варто очікувати у своєму житті наяву найближчим часом.

Що за ними приховано?

Сам по собі символ досить простий, і найчастіше вказує на захист, певну закритість, таємницю. Адже за цими отрезами тканини завжди щось ховається – людське життя, побут, повсякденність, щось особисте.

Ми звикли до цього атрибуту інтер’єру, але мета його – створити нам відчуття захищеності, усамітнення і безпеки. Саме на це вказує символ в мареннях, а решта залежить від нюансів.

1. Бачити в мріях штори – це символ таємниць, які вам належить зберігати. Ви захочете приховати щось, а може, щось дізнаєтеся таке, про що не можна буде говорити іншим. Будьте відповідальні за те, що довіряють вам, і зберігайте чужі таємниці дбайливо – але пам’ятайте, що таємне часто стає явним.

2. Темні, щільні завіси уві сні – це символ великої, дуже важливої та значної для вас таємниці. Незабаром відбудеться щось таке, що ви будете всіма силами приховувати від інших людей, і будете надавати цьому дуже велике значення.

3. Гарні фіранки, які вам подобалися в мріях – до таємного побачення. З якихось причин ви або ваш обранець захоче приховати це побачення від інших. У будь-якому випадку, готуйтеся до романтичної зустрічі!

4. Як говорить сонник, штори, які були у вашому сновидінні дуже розкішним і багатими, висіли в шикарному будинку або палаці – це хороший знак, що віщує вам багатство. Ваше матеріальне становище наяву незабаром видужає несподіваним для вас чином, життя стане набагато якісніше і краще.

5. Навпаки, якщо вам сниться, що штори старі, подерті, потворні або старі – на шляху вас чекають негаразди. Вищі сили просто попереджають вас, але не лякайтеся – ви впораєтеся. У житті завжди бувають і темні смуги, і світлі, і вони обов’язково один одного змінюють.

А непрості часи і труднощі тільки загартовують нас, дають цінний досвід, який варто взяти і стати сильніше. Сприймайте випробування, як щось необхідне для свого розвитку, і нічого не бійтеся!

6. Якщо вам приснилися штори нові – чекайте, наяву незабаром у вас з’явиться нова зв’язок. Це буде не просто знайомство, і необов’язково новий людина – можливо, ви знаєте його давно. Але між вами відбудеться зв’язок, якої раніше не було.

Сонник не вказує безпосередньо на любовний зв’язок, може бути по-різному, але в будь-якому випадку з якоюсь людиною, ви міцно зв’яжетеся – в любові, дружбі або навіть в загальних справах.

7. Білі гардини – до нового життя, оновлення, новим людям і подіям у житті наяву.

Що ви робили у сні?

Відкривати штори в сні – значить дізнатися наяву щось таємне. Щось важливе відкриється вам, ви станете випадковим свідком таємного дії або просто дізнаєтеся щось, що раніше від вас приховувалося. Вам потрібно буде проявити мудрість і розумно поставитися до того, що ви дізнаєтеся.

Купувати фіранки – хороший знак, у вашому житті відбудуться численні поліпшення, так обіцяє сонник. Якщо сниться їх вішати, до чого це? Тлумач каже, що вішати шторки у мареннях – це до швидких гостям.

 • Причому, якщо вішати вам довелося гарні фіранки, і ви робили це із задоволенням, то гості будуть бажаними і принесуть багато радості.
 • А якщо ви робили це з працею або сон був неприємним, то зустріч також не принесе багато задоволення.

Ось скільки різноманітних значень несе в собі такий простий і нехитрий предмет. Обміркуйте нову інформацію, не сприймайте її як вирок, це – лише натяк на те, що може статися. І робіть висновки самі! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ