Сонник до чого сняться шахи (грати, бачити уві сні)

Вид шахів відомий практично всім, навіть тим, хто не вміє або не любить грати в цю гру. Це значить, що якщо вам пригрезятся під час нічного відпочинку шахові фігури, ви без праці їх пізнаєте.

Як говорить Магічний сонник, шахи, в які вам довелося грати у своєму сновидінні, здатні розповісти про те, як складатимуться обставини життя найближчим часом. На що ж потрібно звернути увагу, коли ви побачили уві сні шахові фігури або навіть дошку без фігур?

  • Ви просто бачили шахи, якими ніхто не грав.
  • Спостерігали чужу гру зі сторони.
  • Самі вели непросту боротьбу на шаховому полі.

Ферзі і пішаки

Бачити уві сні шахи, але не грати в них — досить поширене сновидіння. Такий сон найчастіше сниться людям, які зайняті безперервним пошуком вирішення складної проблеми. І якщо він вам привидівся, швидше за все, ви зможете знайти розгадку найближчим часом.

Якщо ви побачили у нічних мареннях шахове поле пусте, то вирішення проблеми виникне буквально з нізвідки, само собою, і ви здивуєтеся його простоти і елегантності. Якщо ж вам приснилася дошка, на якій була всього одна фігура, тлумач пастора Лоффа радить придивитися, якою саме вона була. Як вважає цей сонник, шахи здатні розповісти, як вести себе в складних обставинах.

Бачити в нічних мареннях коня означає, що зараз прямолінійність не принесе вам користі. Ви можете знайти обхідний шлях, який, однак, займе у вас набагато менше часу, ніж пряма, але дуже вже терниста дорога. Сниться тура (туру) — в цьому випадку вам, навпаки, можна діяти «напролом», такий підхід виправданий.

Бачити уві сні фігуру слона (або офіцера) — символізує переговори, які вам доведеться вести для досягнення бажаного результату. Пішак пророкує вам довгий і важкий шлях, на якому вам потрібно показати всі свої здібності, але це приведе вас до заповітної мети. Бачити на дошці ферзя (королеву) або короля — такий сон говорить про те, що при відомої обережності та обачності ви зможете досягти високого положення.

Якщо вам довелося уві сні бачити на дошці розпочату і залишену кимось шахову партію, сон підказує, що не можна кидати почате на півдорозі. Продовжуйте цю справу, і ви зможете здійснити все, що задумали. Головне — не зупинятися зараз, коли багато для майбутнього успіху вже зроблено.

Якщо вам приснилася коробка з шаховими фігурами, зверніть увагу на те, якими були і вона сама, і її вміст. Нові стандартні фігури говорять про те, що сновидець здатний вирішувати складні завдання, але при цьому діє досить консервативними методами.

Нові шахи ручної роботи видають в сплячому натуру, яка більше покладається на оригінальність мислення і здатна знайти для складної задачі нестандартне рішення. А ось старовинні фігури, які вам довелося бачити в сні — символ пошани, поваги і фінансового добробуту, якого ви можете досягти.

Гра на перспективу

Відповідаючи на питання, до чого сняться шахи, Китайський сонник каже, що сімейному людині ця гра сниться до поповнення в сімействі, до народження дитини. А ось Психоаналітичний сонник вважає, що сновидінню, який спостерігає в нічних мареннях за чужою грою, варто навчитися більш прихильно ставитися до слабостей оточуючих. Будьте поблажливі і до своєї «другої половинки» — вашому сімейному союзу це піде тільки на користь.

Сниться, що ви спостерігаєте за грою, коли на дошці складається гостра ситуація, — значить, вам належить період щільної роботи, коли потрібно буде думати не тільки про успіх власної справи, але і про те, як би обійти конкурентів. Якщо гравець, за якого ви «хворіли», у ваших нічних мареннях здає партію, сон попереджає: переглянете свої плани. Це не означає, що ваші розрахунки були неправильними на момент їх складання, а значить, що ситуація змінилася і для неї потрібні нові рішення.

Якщо ж сниться, що сторона, якій ви симпатизували у своєму баченні, виграє, то можете бути спокійні. Ситуація розвиватиметься саме так, як ви собі уявляли.

Коли в нічних видіннях вам самому довелося грати в шахи, то потрібно згадати свій настрій під час гри. Якщо ви отримували задоволення від вирішення складних ігрових завдань, вас очікує дуже цікава робота. Може бути, вам навіть запропонують нове місце, з більш високою зарплатою.

Грати в сні в шахи з незнайомцем — знак того, що вам належить спілкування або спільні справи з новими людьми. У мріях вам здалося, що ваш хід був неправильним? Сон застерігає: не приймайте найближчим часом нові пропозиції про роботу — на перший погляд вони можуть здатися досить привабливими, але не варто їм довіряти.

Грати з більш сильним суперником і програвати йому — теж застереження: не вірте тому, хто незабаром скаже, що ви не праві. Ця людина переслідує свої корисливі цілі, і отримати бажане зможе, тільки якщо переконає вас у своїй правоті. А от якщо вам поставили мат — це дуже хороший сон, події будуть складатися в вашу користь.

Грати в нічному видінні в шахи живими фігурами — вам належить докласти багато зусиль, щоб переконати колег або начальство, що ваш план дій правильний і принесе вигоду всім. А якщо довелося грати і виграти партію, то можете навіть не сумніватися у власному успіху! Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ