Сонник до чого сняться щі (є, бачити)

Зазвичай суп уві сні трактується як знак майбутнього кругообігу несподіваних подій. Попереду вас будуть чекати дивовижні і незвичайні заняття, які зможуть змінити ваше життя в кращу сторону. До чого конкретно сняться щі, ви зможете дізнатися, згадавши нюанси свого нічного бачення.

До чого сняться щі в класичному тлумаченні, можна дізнатися, звернувши увагу на час року, в яке вам прийшло бачення:

  • Бачили суп восени – можливо нетравлення шлунка несвіжої їжі.
  • Літній сон обіцяє вам щасливе довголіття.
  • Зимовий сон віщує отримання несподіваною прибутку.
  • Весняний сон обіцяє багатий урожай.

Сни про зеленому супі

В сонник Міллера щі входять з безліччю значень. Якщо вам довелося варити м’ясні щі, то це знак того, що ви можете втратити довіру друзів з-за невиконаних обіцянок. Однак тепер ви попереджені, а значить, зумієте уникнути сварки. Для цього постарайтеся виконати зобов’язання в строк.

Варили пусті щи – будете оточені удачею. В житті настане біла смуга, і обставини будуть складатися в вашу користь.

Є щі у сні – до обману з боку незнайомця. Для того щоб уникнути неприємностей, будьте обережні в спілкуванні з новими людьми. Пробували у сні пересолений суп – чекайте якоїсь втрати. Проте не переживайте завчасно, вона буде незначною (монетка, брелок, рукавичка тощо).

В Малий Велесов сонник щі входять як знак розлуки з близькою людиною. Однак вона буде недовгою і лише зміцнить відносини між вами. Часто таке бачення є передвісником відрядження або нетривалої відпустки.

Зигмунд Фрейд дає незвичне трактування, до чого сняться щі. Це символ того, що сновидець – дуже сприйнятлива людина. Великий психоаналітик рекомендує ставитися до нової інформації з розумною часткою скептицизму, щоб не сприймати все близько до серця.

Цікава трактування снів сонником білого мага Лонго. Якщо ви варили у сні щі, то в житті ви стали занадто довірливі і розповідаєте важливу інформацію про себе майже всім людям. Це може негативно позначитися для вас, так як заздрісники не пропустять нагоди розпустити плітки. Щоб цього уникнути, будьте обережніше зі своїми словами у оточенні малознайомих людей.

До чого сниться сон, у якому ви довго варили суп з капусти, але ранок не виявили щів, можна дізнатися по Сучасному соннику. Це знак того, що ваші дрібні проступки і помилки не спричинять за собою негативних наслідків. Удача буде на вашому боці, тому будь-які починання вітаються. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ