Сонник до чого сняться сапфіри

Дорогоцінні камені уві сні вважаються символом благородства й вірності. Якщо заглянути в сонник, сапфір трактується як знак завзятості, цілеспрямованості та відвертості.

Побачити в сні такий камінь обіцяє спящему швидке розкриття його таємного потенціалу, який вже давно шукав вихід в життя і нарешті зможе проявитися.

Таємниця дорогоцінного каміння

До чого сниться сапфір? Якщо уві сні ви знаходите такий камінь самі, це означає, що в житті настають прекрасні події і радісні зміни. Молодим людям найближчим часом належить одруження, причому шлюб обіцяє бути успішним і тривалим.

Знайти сапфір уві сні у скрині з коштовностями – означає, що зовсім скоро ви:

  • Помножите свій добробут завдяки підвищенню платні.
  • Поліпшити житлові умови, які вже давно вимагають кардинальних змін.
  • Побачите друга, з яким давно не спілкувалися.

Якщо вам приснилося, що сапфір вам дарують в красивій оправі – це означає, що ви сумніваєтеся в якійсь важливій справі. Варто задуматися і придивитися до свого оточення – можливо, ви знайдете відповідну особу, яка зможе дати вам цінний життєвий рада.

Для молодої дівчини сон, сапфір в якому був у складі брошки, означає, що в найближчі півроку вона вийде заміж. Варто запастися терпінням і зайнятися самовдосконаленням.

Побачений у мріях блакитний камінь, який лежав на дні келиха з шампанським, символізує сплячого як впевненого в собі людини. У вас вийде вирішити будь-який конфлікт, не варто тільки забувати про самовладання.

До чого може приснитися розбити вщент сапфір у сні? Якщо в мріях ви побачили таке бачення – це означає, що ви ніяк не можете зосередитися на виконанні важливої справи. Зробіть перерву, відпочиньте і почніть займатися ним зі «свіжим» поглядом. Ви здивуєтеся, як швидко налагодиться робота. А ось якщо у сні ви намагалися зібрати такий камінь воєдино, майструючи немислимі пристосування, – це характеризує вас як підприємливу і кмітливих особистість.

До чого сниться сапфір, який знаходився в недосяжності у величезній брилі льоду? Такий сон передвіщає вам невеликі клопоти з-за стану здоров’я близької людини. Швидше за все, родичу може знадобитися недовгостроковий догляд, після чого він благополучно відновить свої сили.

Якщо ж у сні ви бачили сапфір, який був на ціпку чарівного істоти, – це говорить про те, що незабаром вам посміхнеться удача. Не пропустіть шанс і поверніть колесо фортуни в потрібну сторону! Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ