Сонник до чого сняться рейки

Надійність, зумовленість, чіткий план — все це пов’язано з символом рейок у снах. А сни, як відомо, допомагають відкрити завісу таємниці над нашим майбутнім, зрозуміти сьогодення, змиритися і прийняти або переосмислити минуле.

Щоб визначити, до чого сняться рейки напевно, слід заглибитися в подробиці сновидіння. Деталі багато прояснюють, але точне індивідуальне тлумачення можна отримати, лише зіставляючи події реального життя з трактуванням сну.

Погодившись з тим, що сонник рейки трактує як чітко окреслену систему дій або жорстку систему цінностей, ми повинні враховувати конкретну ситуацію людини. Адже іноді варто надходити типово, щоб не «винаходити велосипед», але нерідко оригінальний шлях приносить набагато більше досвіду і радості від вдалого завершення справи. Про що ж шепоче нам підсвідомість?

Загальні тлумачення

Для початку варто розглянути, які саме рейки сняться. Вони можуть бути зламаними, новенькими, іржавими, прямими або кривими. Зламані — символ неоднозначності ситуацій наяву і швидких змін. Вторована дорога не приведе до успіху — потрібен новаторський підхід!

Приснилися нові і блискучі на сонці рейки? Сновидець сам встановив у своєму житті правила, які приведуть його до виконання бажань. Так тримати! Але не варто ігнорувати досвід оточуючих, головне — щоб він не сковував.

Іржаві залізничні колії свідчать про застарілих і побитих догмах, які не дають проявитися потенціалу людини. Відкиньте страхи і сумніви, спробуйте жити, не озираючись на «так прийнято».

Якщо сниться залізниця з кривими рейками, то в житті сновидець робить собі занадто багато поблажок. Звичайно, не варто тримати себе в шорах, але кривий шлях уповільнює просування.

Якщо залізна дорога пряма і йде далеко за обрій, то в людини почався період стабільного і розміреного слідування своїм цілям. Варто дотримуватися наміченого курсу і не звертати з шляху.

Коли сниться залізничний шлях, обрывающийся біля краю прірви, — шаблонні рішення і правила інших людей не допоможуть досягти цілей. Сновидінню краще самому прокладати собі дорогу.

Залізна дорога, що йде під воду, сниться в ті періоди життя, коли людину оточують емоції і сумніви. Невідомо, куди виведе така доріжка, тому варто гарненько проаналізувати сформовану наяву ситуацію і, можливо, змінити напрямок.

Шаблони або досвід, божевілля або оригінальність?

Крім зовнішнього вигляду рейок, важливо і те, чи йде сновидець за ним, або дивиться зі сторони і бачить поїзд або порожні залізничні колії. Бувають і тривожні сни, коли сновидець або інший персонаж сну падає на рейки. Звертаючи увагу на свої відчуття в сновидінні, людина зможе легше орієнтуватися в реальності.

Коли сниться неспішна прогулянка по рейках, сновидінню слід задуматися, а чи не йде він загальноприйнятим шляхом, який йому зовсім не близький. Втім, радість і спокій сигналізують про правильному шляху, людина відчуває себе комфортно в умовах, що склалися, і в нього великі перспективи.

При цьому переходити через колію в сні означає ігнорування усталених правил, самостійність і безстрашність. Можливо, сновидець, метафорично висловлюючись, зараз прокладає свій власний залізничний шлях, по якому потім будуть слідувати люди.

З іншого боку, переходити через колії у сні, коли наближається поїзд, означає непохитну впевненість у своєму виборі, яка може обернутися проблемами. Враховуйте бажання і досвід інших людей, тоді все обов’язково завершиться благополучно!

Бачити з боку поїзда, що зіштовхуються або сходять з шляхів — символ неоднозначний. На второваних дорогах багато конкурентів, і варто обходити гострі кути, іноді відступаючи від обраного курсу.

Якщо чоловік переходив через залізничні колії, упав не в силах піднятися, швидше за все, сновидінню необхідний відпочинок від нескінченних правил. До речі, впасти на трамвайні колії — знак суєтності. У будь-якому випадку найближчим часом потрібно дати собі волю і зайнятися тим, що подобається.

У відповіді на питання, до чого сняться рейки, більшість дослідників сновидінь сходяться: рейки — символ стабільності і передбачуваності. Але з’ясувати, до чого сняться рейки саме вам, можна тільки прислухаючись до себе і роблячи поправки в залежності від сформованої ситуації наяву.

Слідування чужим правилам буває дуже корисно, ми всі повторюємо за іншими — як інакше передбачити результат, якщо не орієнтуватися на досвід оточуючих? Втім, новаторство і оригінальність здатні призвести до приголомшливих результатів, хоча і прорахувати їх набагато складніше! Автор: Катерина Волкова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ