Сонник до чого сниться живіт

Не так вже часто нам сняться частини власного тіла, і тому варто придивитися до подібних снів — вони можуть виявитися мовцями. Голова часто символізує життєвий досвід, мудрість, влада; руки — досвід і праці сплячого.

А що значить, якщо привидівся живіт? Як каже Сучасний сімейний сонник, живіт символізує матеріальний аспект нашого існування, і мрії про неї можуть розповісти про майбутньому благополуччі, про появу на світ спадкоємців або попередити про зміни в самопочутті.

Хочете розібратися, про що повідало ваша мрія, — потрібно пригадати його деталі:

  • Свій чи чужий животик приснився?
  • Великий, звичайний або худий?
  • Був він волохатий або гладкий?
  • Може бути, живіт належав вагітній жінці?
  • Особливу увагу слід звернути на сни про хвороби черевної порожнини.

Приснився ваш власний живіт, вважає Сонник мандрівника, — в реальності вам забезпечений успіх, для досягнення якого вам доведеться неабияк потрудитися. Але, оскільки черевна порожнина означає ще й самооцінку людини, можна зрозуміти: з адекватним сприйняттям себе у вас все в порядку. А значить, труднощі не стануть для вас перешкодою на шляху досягнення матеріального благополуччя.

Сили і гроші

До чого сниться живіт, коли в нічних мареннях зрозуміло, що животик — не ваш? У Дворянському соннику великий «мамон» в сновидінні тлумачиться в залежності від статевої приналежності власника. Великий чоловічий живіт — швидка стабілізація в фінансовому положенні сновидця.

Якщо великий чоловічий живіт у вашому сновидінні був гладким, то для досягнення благополуччя потрібно буде докладати зусиль. А волохатий символізує, що гроші, які до вас можуть прийти, будуть «легкими». Це може виявитися і премія, і подарунок, і спадок, наприклад.

Коли приснився великий животик у сторонньої дами — швидше всього, що ваше сімейство чекає поповнення. Зовсім не обов’язково, що дитина народиться саме у вас, спадкоємця можуть народити ваші родичі — сестри або племінниці.

Пригрезился непомірно великий живіт у незнайомця – Езотеричний сонник попереджає: наяву ви потрапили під сильний вплив владного людини. Якщо він був ще і волохатий, то вплив цієї людини на вас дуже велике. Навряд чи це піде на користь вашому емоційному стану і положення ваших справ, тому постарайтеся звільнитися від чужого впливу.

Якщо приснився ваш власний, виріс у сні живіт — по більшій частині це означає зростання добробуту. Майбутню вагітність такі мрії віщують тільки молодим жінкам або дівчатам. Іншим таке бачення обіцяє або зростання грошових доходів, або суспільне визнання заслуг сновидця.

Однак величезний живіт уві сні, швидше, попереджає сплячого про те, що зі здоров’ям жарти погані. Черево в сновидінні вкрай рідко означає матеріальну прибуток, зате підказує, що потрібно уважніше поставитися до свого здоров’я. Для жінки бачення може означати, що найближчим часом їй потрібно буде дуже добре думати, перш ніж щось казати, щоб не ускладнити ситуацію.

Худий живіт, на думку більшості тлумачів, означає, що варто «затягнути пасок», тому що зростання доходів не передбачається. Це буде набагато розумніше, щоб пережити непростий період. Іноді сновидіння про несподіване схудненні може означати ускладнення відносин з коханою людиною наяву — щоб цього не допустити, потрібно буде «вимкнути» емоції і «включити» голову.

Спадкоємці та плани

Нерідко серед снів про животах і животиках з’являються видіння, в яких фігурують вагітні. Якщо молодій жінці сниться, що вона вагітна, то, швидше за все, це віщує швидке зачаття дитини. А якщо жінка носить дитину під серцем — до чого сниться живіт вагітної, наскільки хороший цей сон для сплячої?

Психоаналітичний тлумач запевняє: коли дама справді вагітна і при цьому сниться собі такий же, то це знак: з її малюком все гаразд. Якщо при цьому живіт чомусь виявився волохатий, то сновидице чекають значні клопоти і турботи про будинок і дітей.

Коли жінка поки що не планує заводити дітей, будує успішну кар’єру, але в нічних мареннях бачить себе в положенні — саме час втілювати в життя всі грандіозні плани і задуми. Реалізація їх буде цілком успішною і обернеться визнанням і збагаченням. Те ж саме означають і марення, коли чоловік сниться собі вагітним.

Попереджуючим сновидіння про вагітність є для літніх людей. Якщо хтось із старих батьків каже, що бачив себе у сні вагітним, то краще переконати його пройти медичне обстеження.

Малоприємними, але несуть сенс сновидіннями є ті, в яких ми виразно відчуваємо, що болить животик. Якщо жінці мариться, що пузико болить у малюка — не важливо, її власний це малюк або чийсь ще, — потрібно уважно поставитися до заходів профілактики інфекційних захворювань. Наприклад, не забувати мити руки, фрукти і овочі, дотримувати гігієнічні норми.

Якщо вам приснилося, що болить ваш власний живіт, пояснень цьому може бути кілька. Східний жіночий сонник радить подумати: а чи не збираєтеся ви поліпшити своє становище за рахунок погіршення становища інших? Якщо це так, то вам навряд чи вдасться здійснити свої плани, тому краще переглянути їх.

Якщо уві сні у сплячого болить живіт, то це може означати також, що він відчуває свою вразливість і безсилля в якийсь непростій життєвій ситуації. Тлумачі радять більше довіряти собі і своїм силам — ви можете зробити більше, ніж вам здається.

Болить живіт у сні — незабаром можуть виникнути розбіжності в сім’ї. Якщо живіт болить в сновидінні від завданого поранення, швидше за все, ви дуже переживаєте за своє майбутнє і за майбутнє своєї сім’ї. Сучасні тлумачі кажуть: такі сни рідко говорять реальні втрати, тому не варто побоюватися, потрібно просто тримати ситуацію під контролем у міру можливості.

Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ