Сонник до чого сниться заздрість

Ви побачили яскравий сон, але в цьому баченні ви позаздрили комусь? Чи заздрили вам? До чого сниться заздрість? Різні сонники по-різному пояснюють такі сни.

Приміром, Сімейний сонник нового покоління трактує це так: позаздрили в нічних мареннях – значить, наяву своїм доброзичливим ставленням зможете розташувати до себе людей, які в подальшому стануть вашими друзями. Якщо сновидіння було про те, що хтось заздрить вам, — можливо непорозуміння з друзями.

Англійський сонник пояснює, до чого сниться заздрість, так: це означає, що ви будете користуватися в суспільстві великим успіхом. Прихильність і любов оточуючих вам забезпечені. А якщо є той, хто встав у вас на шляху, то будьте впевнені: він відійде на другий план і не зможе перешкодити.

Еротичний сонник Данилової пропонує наступний розклад: заздрість у сні, випробовуване сплячим, — готуйтеся! По всій імовірності, вас чекають неприємні миті, адже у відносинах з «другою половинкою» будуть невеликі неприємності. Але пам’ятайте, що ви зможете виправити їх з легкістю, адже на то ви і дві половинки цілого.

Сонник Дмитра та Надії Зими свідчить: заздрити уві сні – символ того, що в житті вас, можливо, чекають незначні втрати і невелике невезіння. Такий сон говорить, що ви самі думаєте про провал своїх задумів. Відкладіть погані думки в сторону і з почуттям повної впевненості в собі вирішуйте стоять перед вами завдання. Приснилося, що заздрять вам? Значить, ви занадто впевнені у своїх силах. Будьте обережніше і акуратніше, не біжіть попереду паровоза.

Повний сонник Нової ери застерігає, що такий сон заздрість і в дійсність переносить. Це відображення справжніх відчуттів і емоцій в житті. Припиніть порівнювати себе та інших, успіхи свої і чужі – порівняння ні до чого. Прокинувшись, зрозумійте, що ви краще за всіх – і настрій моментально підніметься.

Вірити чи поганому

Східний сонник заздрість трактує так: остерігайтеся улесливих слів в свою адресу. Слухайте свій внутрішній голос, він допоможе зробити правильний вибір.

Сонник Здоров’я каже, що наснитися заздрість може і до нездужань, які переносяться з працею. Піддаватися заздрості – можуть наврочити або навести порчу. Подбайте про здоров’я в цей період. Найкраще купіть вітамінів: вони ніколи не зашкодять, а поліпшать настрій.

Якщо сновидіння погане, не потрібно засмучуватися: сон – це не що інше, як політ фантазії. Добре, що він приснився. Він попередив про ймовірні події, які можуть трапитися.

Народні поради вчать:

  • Коли будете вмиватися, розкажіть про приснився уві сні події потоку води. Вона все забере з собою і змиє весь негатив, який залишився.
  • Виверніть постільна білизна на виворітну сторону.
  • Запишіть бачення на аркуш паперу і спаліть. Все погане згорить у вогні і віднесе похмурі думки геть.
  • Не розповідайте про поганому сні нікому до обіду.

Це всього лише прикмети. Вірити в них і слідувати їм – вирішувати вам.

Заздрість уві сні може занепокоїти людину не на жарт. Є тлумачення, в яких предсказываются зовсім не радісні події. Але пам’ятайте, що це всього лише сон. Все у ваших руках. І ваша подальша доля залежатиме тільки від ваших вчинків і дій. Не бійтеся нічого. Ми самі творці своєї долі. Автор: Тетяна Малініна

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ