Сонник до чого сниться вокзал

Наше життя так чи інакше пов’язана з дорогами. Ми кожен день кудись йдемо або їдемо. А дальні поїздки практично завжди призводять нас до вокзалу. З нього починається наша подорож, ним же і закінчується.

Саме тому він асоціюється у людей з очікуванням, розставанням і зустрічами, а у когось із змінами і початком нового життя. А для чого образ вокзалу приходить нам у снах? В цьому ми і будемо сьогодні розбиратися. «До чого сниться вокзал?» — ось тема сьогоднішньої статті.

У будь-якому випадку, для більш точного тлумачення, необхідно згадати деталі сновидіння і свої відчуття, які виникають у сні і після пробудження. Але головне, з чим асоціюється вокзал – це подорож. Воно може бути різним:

  • Піша прогулянка по вулицях міста.
  • Дальня поїздка до рідним і близьким.
  • Кругосвітню подорож і т. д.

Що саме означає вокзал у вашому сновидінні, давайте визначати.

Бачити, стояти

Якщо вам довелося просто бачити залізничний вокзал, як образ, то, швидше за все, нагальні проблеми вам доведеться вирішувати самостійно, без сторонньої допомоги. Але, як відомо, Бог дає нам все по нашим силам, тому не варто пасувати при найменших труднощах. У вас все вийде. Причому саме переповнений людьми перон і символізує всі майбутні труднощі, складнощі та випробування. А ось порожній залізничний вокзал говорить про те, що все це ви зможете здолати, практично не докладаючи зайвих зусиль.

Якщо ж вам приснився залізничний вокзал, і ви бачили себе на ньому стоїть, можете бути впевнені, що знаходитеся на вірному шляху до досягнення поставлених цілей. Також цікаво знати, до чого сниться вокзал, по якому ви бігали в пошуках виходу на перон. Таке сновидіння говорить про вашу втоми і невизначеності, на даний момент ви перебуваєте в тупиковій ситуації і не можете знайти з неї вихід.

Сновидцам, які перебували у сні всередині вокзалу, сонник передрікає отримання важливого повідомлення, яке ви давно чекали. Але також існує ще одне тлумачення: ваш звичний режим життя може бути порушений з різних причин. Але це навіть непогано, такі зміни принесуть масу позитивних емоцій.

Як тлумачить сонник, вокзал переповнений людьми, з задерживающимся поїздом, уособлює собою хвилююче очікування, який відчувають всі ці люди. Саме його ви відчуваєте наяву, і не дарма. Адже в недалекому майбутньому здійсниться найбажаніше і довгоочікувана подія. Якщо ж ви бачили виходять з поїзда людини, якого ви зустрічали, значить, наяву будете мати небажану зустріч, ви довго намагалися її уникнути, але тепер це все ж станеться.

Зустрічати і проводжати

Тим, кому приснився сон про проводах кого-небудь на залізничний вокзал, належить у реальному житті зустріч з давнім приятелем. Нерідко залізничні вокзали маряться людям, у яких намічається далека поїздка насправді, можливо, це буде відрядження. Такі сновидіння можуть пророкувати майбутнє подорож, так і підтверджувати вже доконаний факт. Особливо, коли ви бачите себе купують залізничний квиток.

Якщо жд вокзал у сні – до змін, прислухайтеся до своїх відчуттів. Ви відчували радість і щастя, в очікуванні поїзда? Тоді ви готові до майбутніх змін, і вони підуть вам на користь. Тим же, хто знаходився в страху, очікуючи поїзд, не варто поспішати і щось змінювати. Ви поки до цього не готові.

Розбираючись в питанні, до чого сниться вокзал, варто відзначити, що деякі сонники трактують цей сон, як бажання позбутися на деякий час від вантажу відповідальності і просто відпочити.

Якщо ж вам приснився прибуваючий поїзд, зверніть увагу на два значення цього сну. По одному з них, ви можете отримати якусь звістку здалеку. Відповідно до другого, є ризик втручання у ваші справи сторонніх людей. Проявляйте пильність.

Тим, хто бачив кілька залізничних поїздів, такий сон обіцяє багато нових цікавих знайомств, які згодом стануть корисними. А от побачити тільки свій – до того, що вам доведеться змінити деякі погляди на життя. Це посприяє тому, що вона заб’є новими ключами, адже в світі кожен день щось змінюється. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ