Сонник до чого сниться віник

Найпростіші побутові предмети в наших снах можуть мати величезне символічне значення. Одним з таких предметів є самий звичайний віник, який є, напевно, в кожному будинку. Як говорить Алфавітний сонник, віник уві сні, коли він новий, обіцяє позитивні зміни в житті і фінансове благополуччя.

Однак у різних народів і в різних сонники є зовсім різні, а часом і протилежні пояснення того, до чого сниться віник. Така різноманітність тлумачень з одного боку ускладнює справу, а з іншого дає можливість з великої різноманітності вибрати саме те тлумачення, яке до вашої життєвої ситуації підходить найбільше. Для початку потрібно пригадати всі деталі свого бачення:

  • Ви побачили в сні віник просто зі сторони.
  • Ви побачили березовий банний віник уві сні.
  • Примарилось купувати побутове «знаряддя праці».
  • Могли просто тримати його в руках.
  • Чи примарилось підмітати їм підлогу.

Сучасний сонник, як і сонник Міллера, говорять про те, що віник уві сні, побачений з боку, означає, що ваше життя зміниться в кращу сторону, а справи упорядочатся. Але обов’язкова умова для цього — новий предмет для прибирання. А якщо він старий, пошарпаний і облізлий, попереджає сонник Міллера, — у справах можливі перешкоди, і успіх буде залежати від наполегливості сновидця.

Сонник Цвєткова по-своєму трактує, до чого сниться віник: новий — істотні незаплановані витрати, старий — непередбачені події також вимагатимуть від сновидця грошових витрат, але вже не таких великих. Якщо сниться березовий віник для лазні, каже поєднаний Сучасний сонник, — це означає, що життя дасть вам деяку перепочинок від роботи, і ви зможете розслабитися і повеселитися. Паритися в лазні березовим віником, пише Сонник Азара, — до очищення, довгого і здорового життя.

Бачити уві сні віник, який ви пов’язуєте своїми руками, — значить, ви самі зможете вибудувати своє життя і свої справи так, як вам хочеться. А якщо ви спостерігали процес виготовлення «інструментів» для парильні або для прибирання будинку зі сторони, швидше за все, що у здійсненні ваших планів вам знадобиться допомога і підтримка когось із близьких.

Малий Велесов сонник попереджає: якщо приснився віник, який ви зламали, то варто добре продумувати всі свої рішення у роботі. Від необачних дій може постраждати спільну справу.

Купівля або прибирання в домі

До чого сниться віник, якщо уві сні вам примарилось його купувати? Сучасний суміщений сонник тлумачить, що це — до того, що в реальності вам належить вирішити справжню професійну головоломку. Однак якщо ви з нею успішно впораєтеся, фінансова винагорода не змусить себе довго чекати.

Втратити куплений в нічних мареннях «ручний пилосос», говорить Сонник Міллера, — яскравий сон попереджає для жінок. Якщо дамі приснилася така втрата, їй варто більше приділяти уваги наведення в будинку порядку і затишку, щоб не сваритися по дрібницях зі своєю «другою половинкою». А тримати віник уві сні в руках, — означає, що життя сновидця незабаром кардинально зміниться.

Підмітати підлогу, — цей сюжет має сонники самі суперечливі пояснення. Єврейський сонник вважає, що такі мрії віщують примирення з тим, з ким ви в сварці, а от Східний жіночий сонник каже, що подібний сюжет сниться напередодні зміни місць. Сниться підмітати будинку — переїдете в нове житло, а в службовому приміщенні — зміните місце роботи.

Підмітати підлогу, згідно Соннику Майя, — до сновидінню незабаром звернуться за порадою у складній і заплутаній справі. А щодо тлумачення Сонника XXI століття, мести підлогу — до домашнім клопотам або складною і не надто приємної роботи. Малий Велесов сонник вважає, що помсти віником в будинку уві сні — означає, що наяву вас відвідають несподівані гості, а якщо у дворі, — чекайте зростання достатку.

Практично всі сонники сходяться в тому, що якщо сниться помсти брудні місця, то сон передвіщає ускладнення у справах. Приснилося помсти в кімнаті і зібрати сміття в совок, — розпочата справа завершиться успішно і принесе прибуток.

У своїх мріях замітати сміття за поріг — виходить, наяву ви мимоволі станете причиною розкриття чиєюсь таємниці. Для жінки замітати уві сні зібраний у будинку сміття в совок — попередження, що треба знайти причину назріваючого в сімействі конфлікту й запобігти його.

Якщо сниться, що вам довелося замітати сміття під предмети меблів, — сонники радять не ховатися від проблем, а постаратися знайти для них рішення: проблеми не вирішаться, якщо ви будете «ховати голову в пісок».

А коли чоловікові сниться замітати сміття, — швидше за все, у нього на роботі чекають кадрові перестановки. Коли сниться, що після вашої прибирання все сяє чистотою, — виходить, наяву ви зможете подолати всі складнощі і навести порядок у своїх відносинах і справах.

Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ