8, Здавалося б, позитивних речей, які насправді роблять нас нещасними –

Щастя приходить не тільки з очевидних речей, таких як добрі справи, здоров’я і проходження своїм мріям. Іноді повсякденні, нормальні речі в житті можуть саботувати вашу здатність бути по-справжньому щасливим.

Ось вісім, здавалося б, позитивних моментів, які, насправді, можуть нас засмутити:

1. Підписатися на друзів в соціальних мережах

Соціальні мережі відмінно підходять для налагодження відносин один з одним, спілкування з іншими і формування спільноти. Однак більшість людей використовують їх як інструмент для публікації кращої версії свого життя. Чи варто витрачати час кожен день на перегляд життів інших людей, коли ви могли б жити своїм власним?

Отже, скасуйте підписку на всі профілі, які не надихають і не приносять вам ніякої користі. Якщо щось, що ви робите кожен день (наприклад, перевіряєте соціальні мережі), не приносить вам щастя, змініть це.

2. надзвичайна цілеспрямованість

Наявність цілей може викликати наснагу, а кроки по їх досягненню можуть змусити вас відчути силу – два важливі чинники в досягненні щастя. Але коли ти сильно і зосереджено цілеспрямований, легко звикнути думати, що ти будеш щасливий, коли досягнеш конкретної мети.

щастя – це не те, що з вами трапляється, це – навик. Якщо ви не щасливі там, де ви є прямо зараз в даний момент, ви не будете щасливі, де б ви не знаходилися в майбутньому.

3. Витрачати багато часу і грошей на «догляд за собою»

Давайте скажемо прямо: «турбота про себе» має на увазі все, що ви робите, щоб піклуватися про себе. буквально все. По суті, це – не тільки догляд за шкірою і відвідування тренажерного залу.

Якщо здоров’я і добре самопочуття дають вам відчуття щастя, – то будь-що-будь не відмовте собі в задоволенні регулярно виділяти на це бюджет. але якщо, все нові тенденції оздоровлення викликають у вас стрес, не йдіть їм. Почитайте книгу, пограйте з дитиною, поспілкуйтеся з подругами або приготуйте собі смачну їжу.

4. Мати строгий бюджет, тому що «щастя не купиш за гроші»

В якості передмови: фінансове неблагополуччя – одна з основних причин нещастя: занадто великі витрати, зростаючий борг або відсутність контролю над своїми фінансами призводять до серйозного стресу. Працюйте над своїм фінансовим благополуччям – сплачуйте рахунки вчасно і відкрийте рахунок на випадок надзвичайної ситуації.

Якщо ви вже фінансово стабільні, прийшов час з’ясувати, як ви можете переоцінити свої гроші, щоб домогтися щастя.

Витрачайте гроші, щоб заощадити час і гарний настрій (Наприклад, таксі замість громадського транспорту) або позбавте себе від рутинної роботи, яку ви найбільше ненавидите (наприклад, покупка готової їжі в кулінарії, замість стояння біля плити після роботи). Не економте гроші на концерти і подорожі.

5. Уникати ситуацій, які викликають у вас тривогу

Ніхто не хоче відчувати занепокоєння, стрес або дискомфорт. Чи траплялося вам коли-небудь відмовлятися від веселої вечірки, з тієї причини, що там буде багато незнайомих людей, і це змушує вас нервувати? Ви часто відмовляєтесь від чогось, що потай хочете спробувати, але знаєте, що це викличе у вас дискомфорт, наприклад, американські гірки або урок гончарного ремесла?

Можливо, ви уникаєте певних ситуацій, щоб обмежити тривогу і стрес, але уникнення чогось постійно без серйозної причини викликає занепокоєння саме по собі. Киньте виклик своїм тривогам – поговоріть з другом, якого уникаєте, прокотитеся на американських гірках, сходіть на вечірку, де будуть незнайомі люди.

6. Багато вільного часу

Хоча може здатися, що якщо ваш графік не перевантажений, це робить вас спокійніше і щасливіше, але занадто багато вільного часу насправді може викликати нудьгу або навіть стрес.

Подумайте ось про що: в тижні 168 годин. Якщо ви працюєте з 9 до 17, ви проводите 40 з цих годин на роботі. Якщо ви спите рекомендовані вісім годин на добу, це ще 56 годин. Це означає, що у нас 72 години вільного часу в тиждень (Більше, чим ви думали, правда?)!

Як ви проводите цей годинник? Якщо ви приходите додому з роботи і кожен день плюхатися на диван, скільки годин ви насправді витрачаєте на безглузде «вільний час»?

На що б ви хотіли витратити ці години? ранкові пробіжки? Додаткова позаурочна робота? написати картину? Ці 72 години ваші – подумайте, як ви їх витратите.

7. Відмова від компліментів

Подруга каже вам: «У тебе такі красиві волосся!» Ви відповідаєте: «Жахливо лізуть і січеться». відхиляти компліменти – це не ознака скромності, а шкідлива для вас звичка, і до того ж, що викликає в оточуючих роздратування. Для власного щастя важливо вірити кожним отриманим компліменту, тому що ви повинні пишатися своїми досягненнями і бути впевненими в собі.

Якщо ви не вірите компліментів, змініть своє мислення з заперечення на позитив, наприклад: «спасибі! Твої волосся теж виглядають чудово, мені подобається, як ти їх поклала сьогодні». Відповідайте на кожен комплімент, відповідними добрими словами замість того, щоб применшувати свою цінність. Ви не тільки станете більш симпатичними в очах інших, але одного разу, самі почнете вірити в компліменти.

8. Занадто серйозно ставитися до життя

Для всього є час і місце – коли ви збираєтеся на зустріч з начальником або прийшов час платити податки, краще поставитися до цього серйозно. Але ми вже досить натреновані, щоб бути серйозними з ранку до вечора на роботі.

Згадайте, якими ми були щасливими в дитинстві? Це тому, що ми були більш захопленими, грайливими і дурними. Відмовтеся від деяких придбаних будучи дорослим рис, і дайте собі можливість бути більш дурним – запаліть собі бенгальський вогонь, одягніться в яскраві кольори, купіть собі коробку пломбіру. Зробіть життя веселою і поверніть свій дитячий ентузіазм і захоплення!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ