Сонник до чого сниться розбита ваза

Якщо вам приснилася вазочка, обов’язково загляньте в сонник. Ваза уві сні може стати важливим попередженням або провісником якихось подій. Також вона може відображати ваші думки і внутрішні переживання.

Красива кришталева ваза для квітів говорить про те, що скоро має здійснитися ваше заповітне бажання. Головне – не варто на ньому зациклюватися. Коли ви «відпустити» ситуацію, ваша мрія збудеться сама собою.

Розбита кришталева ваза, побачена в сні, передвіщає не дуже приємні новини. Однак сонник стверджує, що звістка може виявитися неправдою. Так що не турбуйтеся заздалегідь, а краще перевірте, чи не обманює вас хтось.

Кришталева ваза величезних розмірів є в сновидінні, коли вас переповнюють якісь почуття. В основному це позитивні емоції, радість, любов. Постарайтеся, щоб ця ейфорія тривала як можна довше. Сонник вважає, що у вас вийде це зробити.

Керамічна ваза уві сні – це знак, що ваші стосунки з партнером серйозні і міцні. А якщо на посудині ви побачили красивий малюнок, то життя з коханою людиною буде сповнене пригод і приємних вражень.

Розбита глиняна ваза попереджає, що у відносинах з коханою людиною настав напружений період. У цьому випадку сонник рекомендує відверто поговорити з ним, з’ясувати, чи все у неї в порядку. Поговоривши по душам, ви краще зрозумієте один одного і знову будете жити душа в душу.

 • Чорна ваза – до пліток і пересудів.
 • Червона – до пристрасного побачення.
 • Біла – до романтичної пригоди.
 • Коричнева – у справах нічого нового не передбачається.
 • Жовта – до сюрпризу.
 • Зелена – вас чекає подарунок.
 • Синя – у вас з’явиться нова мрія.
 • Різнобарвна – до подорожі.

Велику вазу для квітів, стоїть на підлозі, сонник трактує як стабільність у всіх сферах життя. Ви міцно стоїте на ногах навіть тоді, коли вам намагаються нашкодити вороги і заздрісники. Своєю байдужістю ви відганяєте від себе негативну енергію.

А до чого сниться ваза, якщо в ній стоять живі квіти? Зазвичай таке сновидіння – провісник радісної події. Причому воно принесе щастя не тільки вам, але і вашим рідним, близьким людям.

Якщо вам приснився вазі стоять штучні квіти, то незабаром вас можуть обдурити. Не варто довіряти малознайомим людям і відвертими у великих компаніях. Інформація, отримана від вас, може стати причиною ваших негараздів.

Ваза, намальована на картині, попереджає, щоб ви не переоцінювали свої можливості. Сонник стверджує, що якщо ви візьметеся за справу, в позитивному результаті якого сумніваєтеся, то можете не довести його до кінця і втратити багато сил і часу.

А що ви робили у сні?

Отримати вазу в подарунок, за сонником, означає зробити важливу покупку. Саме зараз настав момент, коли можна придбати те, про що так давно мріяли. Ця річ служитиме вам досить довго.

Навпаки, подарувати комусь вазочку – значить, виручити друга у важкій ситуації. Будьте впевнені, що товариш оцінить вашу допомогу і в майбутньому сам не раз прийде до вас на виручку. Тільки допомагайте безкорисливо, не шукайте вигоди.

Якщо приснилася ваза, яку ви купуєте, це знак, що незабаром вас чекає істотне поліпшення матеріального становища. Сонник рекомендує не витрачати відразу весь прибуток, а відкласти певну суму «на чорний день».

 • Наливати воду в вазу – пліткувати.
 • Ставити в неї квіти – намагатися комусь догодити.
 • Витирати з неї пил – до гостей.
 • Вкрасти її – до маленької радості.
 • Розглядати вазочку – сумніватися.

Ліпити уві сні вазу з глини, за сонником, значить будувати плани на майбутнє. Якщо у нічних мареннях у вас вийшов гарний посудину без вад, то все, що ви задумали, повинно здійснитися.

Якщо уві сні ви упустили вазу для квітів і вона розбилася, то вас чекає розчарування. Можливо, не виправдає ваших очікувань друг або подруга. А може бути, ви отримаєте за роботу менше грошей, ніж розраховували. Але якщо у вас розбилася кришталева ваза, то це лише до банального непорозуміння.

Коли сниться, що ви залізли в величезну вазу, за сонником, це означає, що ви з головою поринули в романтичні почуття. Однак не варто забувати і про інших сферах життя. Поки ви насолоджуєтеся романтикою та пристрастю, у вас можуть виникнути проблеми на роботі.

Визначивши, до чого сниться ваза саме у вашому випадку, ви без праці зрозумієте, який розвиток подій приготувала вам доля. Автор: Віра Дробова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ