Сонник до чого сниться висота уві сні (падати)

Сон – це унікальне стан людини. У сновидіннях ми не тільки є глядачами певних сюжетів і образів, але часто самі беремо участь в якості головних героїв. Крім того, випробовувані нами при цьому емоції більш ніж реальні. Що ж вони означають, якщо нам сниться висота? Давайте розбиратися в цьому більш детально.

На самому початку тлумачення того, до чого сниться висота, варто згадати таку приказку: чим вище літаєш, тим болючіше падати. Вона про те, що не варто стрибати вище голови і ставити нереальні цілі, оскільки ви ризикуєте зазнати фіаско і впасти ще нижче, ніж були. Тому висота уві сні найчастіше означає те ж саме.

Якщо ви падаєте з великої висоти вниз, перебуваючи в царстві Морфея, – швидше за все, ваші плани нездійсненні. Знизьте планку, поставте більш реальні цілі – і у вас все вийде. А ось просто стояти і дивитися з висоти вниз – означає, що ви досягнете великих успіхів у справах, навчанні або роботі.

Згідно з тлумаченням Міллера, впасти з висоти означає, що ви будете відчувати таке почуття, як розчарування (в людях або справи). А якщо ви дивитеся вниз і боїтеся цієї відстані, то, швидше за все, ви невпевнені у своїх силах і можливостях. Плани на найближче майбутнє дуже великі, а от віра в те, що все вийде, відсутня.

Трапляється і так, що в реальності сновидець любить висоту і завжди прагне піднятися ще вище. Але уві сні відчуває страх, перебуваючи над высью. У такому разі страх висоти уві сні може мати кілька значень. А саме:

  • Можливо, вам не вистачає свободи дій наяву. Хтось або щось заважає зробити повний вдих», і вас це гризе, втілюючись у сновидіннях.
  • Ви занадто перевтомлені. Поставлені цілі вимагають максимальної віддачі, але і про відпочинок не варто забувати.
  • Якщо ви екстремальні і не можете жити без цих відчуттів, не заглядайте в сонник: висота у вашому сні означає стабільність і впевненість у всіх справах, роботі людей.
  • Тих, кому належить робити вибір, також цікавить, до чого сниться страх висоти. Для вас це знак, що настав час позбутися цього почуття і в тверезому розумі зробити правильний вибір.

Вам приснилася висота, і ви зовсім цього не боялися, а навпаки, відчували себе в своїй тарілці? Знайте: такі бачення сняться до великого успіху в роботі. Не виключено, що вас оцінять по достоїнству і підвищать у посаді.

Людина досягає вершин у тому, що йому по серцю

Ми вже дізналися, до чого сниться падіння з висоти. Але яке тлумачення має цей сон, якщо врахувати місце приземлення? Впасти на щось відносно м’яке – наприклад, на траву –означає, що на шляху до досягнення мети вам належить пройти через певні труднощі, що вам вдасться досить легко.

Якщо після падіння ваша посадка була жорсткою – отже, втрат не уникнути. Але іноді доводиться жертвувати малим для того, щоб досягти більшого. Сновидіння, в якому ви падаєте в прірву, сонник трактує як безсилля перед проблемами. На даний момент ви не знаходите жодного варіанту для їх вирішення.

Якщо ж сновидець не просто знаходився на великій висоті, дивлячись вниз, а збирався стрибнути, то такий сон обіцяє зміни. Ви стоїте на порозі нового етапу свого життя і чітко розумієте, чого хочете. Тому цей сон є вісником того, що ви готові до цього кроку. Також бажання стрибнути може говорити про намір піти від зобов’язань і відповідальності, просто про все забувши. В такому випадку вам варто відпочити, перш ніж здійснювати необдуманий вчинок.

Бачення, в якому ви стрибали з парашутом, говорить про недолік емоцій і почуттів. Ви занадто погрузли в роботі, справах і турботах, а на відпочинок зовсім не залишилося часу. Терміново кидайте все і влаштуйте вихідний з друзями, веселощами і екстремальними розвагами.

Вам снилося, як хтось інший падала з великої висоти? В реальному житті ви приймете до уваги чужий досвід, що підштовхне вас до переосмислення цінностей, а також змусить задуматися про плани на майбутнє.

Деякі сонники кажуть про те, що падіння з висоти може означати якісь перешкоди на вашому життєвому шляху. Але у вас вийде через них пройти, особливо коли пощастило впасти у воду. Травми при падінні після стрибка говорять про невеликі жертви, які вам доведеться принести при подоланні перешкод.

Таким чином, цікавлячись, до чого сниться висота, знайте, що стрибати з неї практично завжди означає випробування і труднощі на своєму шляху, але вони цілком переборні. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ