Сонник до чого сниться торт (є у ві сні бачити)

Зовсім не дивно, що вам сняться солодощі, коли наяву ви намагаєтеся себе в них обмежити. Але якщо ви не сидите на дієті, а вам приснився величезний торт, то цей сон буде наповнений певним змістом. Французький сонник торт вважає дуже щасливим знаком, а що кажуть інші тлумачення?

У «солодких» сновидіннях, як і в більшості інших, велику роль відіграють уточнюючі деталі. Однак торт у сні практично завжди тлумачиться сприятливо — за винятком, мабуть, одного-двох варіантів. Тому спробуємо проаналізувати найпоширеніші сюжети, в яких може привидітися торт.

  • Вам просто приснився торт — в цьому випадку важливо, яким саме він був.
  • Приснилося, що ви їли торт.
  • Ви самі пекли його уві сні.
  • Або купували в магазині.
  • Ви когось пригощали цим десертом або, навпаки, пригощали вас.

В залежності від виду кондитерського виробу, його свіжості і дій, які ви з ним робите, можна витлумачити, як будуть розвиватися ваші відносини в парі або в бізнесі, творчих або громадських проектах. Якщо бачите в сні багато кондитерських виробів — ефект вашого сну буде багаторазовим, а яким він буде — залежить від сюжету сновидіння.

Бачити уві сні торт свіжий і гарний, вважає сонник Міллера, обіцяє швидкий прибуток. У сонника Ванги свою думку, до чого сниться торт: таке бачення може говорити про те, що ваш обранець гідний теплих почуттів до нього. Якщо ви вже думали про те, щоб узаконити свої відносини, то не варто з цим тягнути — шлюб буде вдалим і з моральної, і з матеріальної сторони.

Торт у сні великий і красивий обіцяє веселий і приємний міжсобойчик з друзями або приємні клопоти, пов’язані з прийомом гостей. Можливий і інший варіант: найближчим часом у списку майна, яким ви володієте, з’явиться ще один досить вагомий об’єкт. Різні сонники сходяться в тому, що торт у сні є символом прибутку, але цей прибуток прийде до вас лише в результаті чесної праці.

  • До чого сниться торт, прикрашений кремом, Езотеричний сонник тлумачить по-різному в залежності від кольору крему. Якщо випічка з кремом білого кольору, значить, наяву вас чекають позитивні зміни.
  • Крем шоколадний — в реальному житті вас чекають знайомства з новими людьми, і, ймовірно, що якісь з них переростуть в міцну дружбу, а інші — в романтичні відносини. Для сімейних людей таке бачення обіцяє зміцнення відносин зі своєю другою половинкою.

Приснився торт зі свічками, значить, можете загадувати бажання — воно здійсниться і в реальності. Полуниця в якості прикраси на кондитерському виробі у вашому сновидінні передбачає нові пристрасні стосунки.

Ласуни, на старт!

Є тортики у сні — більшість сонників трактує таке бачення, як вдалий знак. Любовний сонник торт, який вам довелося їсти в своїх мріях, пояснює так: ваш сексуальний партнер буде з вами ласкавим та ніжним. Шоколадний торт — до того, що всі справи будуть йти як по маслу.

До чого сниться торт, якщо він вже не першої свіжості? Провидиця Ванга вважала, що бачення, в якому довелося їсти його, символізує вашу нерішучість: потрібно приймати пропозицію, зроблену вам в діловому плані або в особистому житті, інакше воно «прокисне». До того ж вам слід більше звертати уваги на суть того, що відбувається і на почуття людей, а не тільки на зовнішній лиск, — так трактує сон, в якому вам довелося їсти торт, авторський сонник Юрія Лонго.

Є смачний торт, тлумачить Східний сонник, означає, що ви будете задоволені результатами своїх праць і щасливі в особистому житті. Сонник Міллера таке бачення для закоханих вважає сприятливим знаком — їхні стосунки будуть тривалими і міцними.

Також їсти шматок кондитерського виробу з великою кількістю вершкового крему може обіцяти запрошення на солідний прийом. Це може виявитися не просто дружній вечіркою, а світським раутом, до якого потрібно буде підготуватися відповідним чином.

Насторожити сплячого, мабуть, має тільки бачення, в якому був присутній весільний торт. Сонник Міллера вважає такий сон несприятливим як для молодої дівчини, так і для заміжньої жінки: першої великий весільний пиріг говорить про те, що намічалося одруження може не відбутися, а другий — що її шлюб в небезпеці. Потрібно проявити багато такту і уваги, щоб зберегти стосунки, якщо вони вам дороги.

Печемо, купуємо, пригощаємо

Якщо в сні вам довелося піч вишуканий десерт, то у вас є великий вибір, як тлумачити такий сон. По-перше, пекти торт — знак того, що ви можете отримати запрошення на сімейне торжество. По-друге, якщо привиділося готувати тортик, відразу після пробудження можете загадувати бажання, — кажуть, що воно обов’язково збудеться.

По-третє, піч такий десерт означає, що вам доведеться взятися за дуже важлива справа. Разом з тим справу це буде досить важким, але якщо ви з ним впораєтеся, то й нагорода вас чекає солідна. Ще, якщо привиділося пекти торт, в той же день беріться за справу, яку планували, — тоді йому буде забезпечена вдала реалізація.

Що означає купувати торт? Тут немає однозначного тлумачення. Одні сонники впевнені в тому, що купувати кондитерські вироби — до прибуткового ділкові, інші вважають, що потрібно бути дуже обережним у фінансових питаннях, щоб не опинитися в «борговій ямі».

Стояти в черзі за тортиками і виявити, що вони закінчилися перед вашим носом, — приготуйтеся до серйозної конкуренції, щоб у підсумку одержати свій «шматок пирога». Мабуть, вам самим доведеться вибрати те тлумачення, яке більше відображає обставини вашого життя.

Пригощати в сні тортом або підносити десерт в якості подарунка, каже Любовний сонник, означає, що наяву потрібно докласти багато зусиль, щоб отримати прихильність коханої. А от якщо вас пригощали солодким, то удача вас не мине. Різати цей десерт — хороший знак: справа, що ви затіваєте спільно з партнерами, виявиться прибутковим. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ