Сонник Час і число вісім 😴, до чого сниться Час і число вісім жінці 💤, що означає побачити Час і число вісім в сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Час і число вісім по Соннику за числами

До чого сниться час і число вісім жінці:

Якщо уві сні Ви дивитеся на годинник (див. Також 8, ГОДИННИКИ) і бачите, що вже 8 годин ранку або вечора, то це говорить про Ваше прагнення до влади, проте Вам потрібно ще показати, що Ви вмієте керувати людьми, а на це у Вас піде 8 місяців. Постарайтеся за цей час зробити більше, ніж Ваші конкуренти.

Якщо уві сні Ви на якусь справу витрачаєте 8 годин, то в житті Вас очікують неприємності, пов’язані з документами. Якщо уві сні Ви робили щось приємне, то наяву Ви зумієте налагодити з юристами всі тонкощі і навіть виграєте в результаті, але якщо справу було неприємним або стомлюючим, то в реальності Вам належить займатися виправленням власних помилок і тих прорахунків, які допустили Ваші попередники.

Якщо уві сні Ви комусь призначаєте побачення на 8 ранку, то в житті чекайте в гості людини, який 8 років тому вже підкладав Вам свиню, і має намір це зробити ще раз. Можливо, він зателефонує Вам в 8 годин ранку і домовиться про побачення. Будьте з ним обережні, він по-справжньому для Вас небезпечний. Якщо ж Вам сниться, що Ви призначаєте побачення кому-то на 8 годин вечора, то це – до любовної розмови, який Вас здивує і порадує. Жінці побачити цей сон – до ласки та ніжності, які вона зазнає наяву до людини, якого завжди недолюблювала.

Якщо побачення на 8 годин ранку або вечора призначають Вас, то можете сподіватися на те, що Ваша давня мрія через 17 днів, нарешті, набуде реальні контури і обриси. Сприятливий цей сон для письменників, поетів і моряків.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ