Сонник до чого сниться торнадо

Торнадо – природне явище, вражаюче своєю масштабністю і силою. Величезний стовп стрімко обертається повітря виникає так само швидко, як і зникає.

Питання, до чого сниться торнадо, багатьма тлумачами сприймається однозначно в несприятливому аспекті для сновидця, але прояснення після похмурих подій настає в будь-якому випадку. У загальному значенні торнадо або смерч принесе швидкі зміни, при яких старий уклад життя буде повністю зруйнований, а на його місці встановлено новий. У таких сновидіннях підсвідомість посилає сигнал про небезпеки, які можуть з’явитися на нашому життєвому шляху.

Можливо, вам приснився смерч або торнадо, що рухаються в вашу сторону, а ви не можете і пальцем поворухнути і не вживаєте ніяких активних дій, щоб уникнути лиха. У цьому випадку в реальному житті вами може опанувати страх, який викличе паніку. Можлива інша ситуація, коли у сні вам довелося бачити торнадо з укриття, – тоді в майбутньому вам належить важлива справа, відповідальність за його виконання буде покладено на вас.

До чого сниться торнадо розбурхане?

  • Бачити літаючі в повітрі дерева, речі, автомобілі, підняті ураганом на висоту, – до прийняття важливого рішення.
  • Прогибающиеся під силою вітру до землі дерева сняться до неприємностей, яким людині призначено протистояти особисто, без сторонньої допомоги.
  • Сильний ураган і за вікном – до занепокоєння за близьких людей.
  • Якщо ви бачите сильний вітер або смерч за вікном, то у вашому житті настають значні зміни.

Сонник рекомендує не опускати руки, вести себе сміливо і не впадати у відчай, якщо щось не виходить. За кризовим етапом настане хвиля спокою, вигляне сонечко, і обов’язково прийде успіх.

Приснилося, як ви знаходитесь в самому потоці торнадо, кружляє одночасно з вихором – сприятливий знак, він говорить про те, що незабаром вами опанує сильне почуття, та таке, що вам голову закрутить не на жарт. Можливо, вас чекають пристрасні любовні відносини. Якщо це пригода уві сні не доставило вам страждань, то нова любов виявиться щасливим.

За іншою версією, якщо вихровий потік підхопив людини з собою, то це говорить про надмірну ризикованість його вчинків. Людина занадто багато ризикує і не може зупинитися. Приснилося, як смерч наздоганяє вашого родича або близької людини, – до приховування цією людиною своїх почуттів, захопили його душу.

Запобігати природне лихо уві сні або брати участь у процесі порятунку життів – сприятливий знак, що передвіщає цінний подарунок або відкриття таємниці для вас.

Спостерігати за стихією в безпеці

Якщо вам приснилося, що ви укрываетесь від бурхливої стихії, – вас можна назвати розсудливим людиною, при цьому ви ще прагнете зберегти цю якість у собі. Це просто чудово, адже розсудливість рятує в будь-яких скрутних життєвих обставинах. Якщо ви спостерігали, що відбувається за вікном житла або іншого безпечного місця, то тлумачення буде таким же.

Торнадо, що у сні досить швидко проходить повз, не зачіпаючи навколишнього вас простору, сниться до застійного періоду у житті. Як запевняє сонник, зараз бажано не метушитися і не кидатися вирішувати проблеми. Результати не будуть досягнуті. На час потрібно зачаїтися і перечекати неприємності в стороні. Через якийсь час проблеми вирішаться самі собою, якщо ви перестанете вважати себе всемогутнім.

Іноді є сновидіння, в яких людина не бачить самого процесу природної катастрофи, але йому добре видно наслідки руйнівної стихії. Так, якщо смерч зруйнував ваш власний будинок, то в майбутньому на вас чекає зміна способу життя – цілком імовірно, що ви зміните рід занять або здійсніть переїзд в інше місце.

Оглядається за вікном наслідки природної стихії: повалені дерева, зруйновані житла – попереджають про можливу розплату за ненадання допомоги людині, що спричинило за собою неприємності для нього.

За іншою версією, бачити наслідки урагану або торнадо в сні за вікном означає, що неприємну подію, свідком якого ви станете, особисто вас не торкнеться. Але в цій ситуації ваша допомога може знадобитися близьким або друзям.

Торнадо в соннику часто віщує зміни як в позитивному, так і в негативному плані. Позитивний сенс закладений в самому зміну, негативне значення виражається у втраті стабільності. Не варто боятися нових перспектив, потрібно сміливо зустрічати неприємності, що виникають на життєвому шляху, – і тоді передбачені зміни будуть тільки на краще.

Автор: Тетяна Іванова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ