Сонник до чого сниться тікати від когось

Всі ми поспішаємо багато чого встигнути. Буває, що людина продовжує бігти уві сні. Що ж означають сновидіння, в яких нам бачиться біг?

Здебільшого бігти у сні означає досягнення своїх цілей. Яким воно буде — легким або трудомістким, — залежить від того, де і як вам довелося бігти. Щоб проаналізувати свій сон, потрібно пригадати його деталі:

  • Де саме ви втекли у своєму сновидінні?
  • Наскільки легким було рух?
  • Вам приснилося, що ви спізнюєтеся на поїзд?
  • Може бути, ви від кого-то тікали?
  • Чи займалися бігом?
  • Бачили біжать спортсменів?

У кожного з цих сюжетів є свої нюанси. Крім того, дуже важливо пригадати свої відчуття, щоб правильно витлумачити, до чого сниться бігти уві сні.

До чого сниться бігти по дорозі, якщо їй не видно кінця? Такий сон обіцяє початок тривалих любовних відносин. Але якщо на дорозі вам бачаться перешкоди, то по дорозі до щастя доведеться долати труднощі.

Якщо дорога, по якій вам довелося бігти у сні, була хорошою, але мокрій — розпочату вами справу буде прибутковим. Квіти, що ростуть вздовж дороги в сновидінні, обіцяють незабутні враження від майбутньої відпустки.

Велике значення має і напрямок руху: довелося бігти в гору — сонники обіцяють, що ваші старання будуть винагороджені і в професійній сфері, і в домашньому колі. Приснилося, що підйом в гору був непростим — було слизько або не вистачало дихання, — для досягнення цілей доведеться докласти серйозних зусиль. Швидко мчати в сні вниз під гору — це бачення застерігає від необдуманих витрат. Щоб уникнути матеріальних труднощів, потрібно прислухатися до цього попередження.

Сходи, мости, гаї

Швидко бігти по сходах — такий сон найчастіше є попередженням про проблеми в особистому або сімейному житті. Підйом по сходах означає, що в гонитві за кар’єрними досягненнями або матеріальними цінностями ви майже не залишили часу для спілкування з родиною. Такий сон закликає приділити більше уваги близьким людям.

Скакати по сходах вниз — це бачення означає, що вашої уваги не вистачає вашої «другій половинці». Причому це протиріччя залагодити досить просто: потрібно лише поговорити про щось важливе для вас обох.

Бігти по мосту уві сні, за трактуванням Дворянського сонника, віщує недовге розставання з коханою людиною. Однак в інших сонники можна знайти й інше пояснення такого сновидіння. Наприклад, Східний жіночий сонник вважає: якщо приснилося бігти по міцному і надійному мосту, ви без праці досягнете поставленої мети. Але якщо уві сні ви бігли по хисткому і хлипкому мосту, це знак, що новий проект починати поки рано, варто відкласти його запуск на деякий час, щоб уникнути провалу.

Якщо привиділося, що біжите ви через силу, Психологічний сонник вважає: в реальності над вами нависла якась проблема, яку ви ніяк не можете дозволити. Потрібно просто дати собі трохи відпочити, і тоді, швидше за все, рішення знайдеться «само собою».

Бігти по лісі в нічних мареннях — зустріти на шляху до здійснення своєї мрії певні труднощі, які ви все ж зможете подолати. Бігти по лісі за натоптанной стежкою і не відчувати при цьому почуття небезпеки — невеликі непорозуміння не зможуть вибити вас з колії. Ну а якщо вам приснилося мчати по лісі по хорошій дорозі — перешкоди на вашому шляху будуть лише ілюзією, насправді вашим планам нічого не загрожує.

Якщо привиділося, що ви бігли босоніж під дощем, такий сон попереджає: рух по шляху найменшого опору — не ваш метод. Такий сон закликає уважніше придивитися до навколишнього оточення, звернути увагу на ті фактори, які можуть стати перешкодами на своєму шляху.

Бігти босоніж під дощем і повністю промокнути — це вже привід звернутися до лікаря, щоб перевірити стан власного здоров’я. Аналогічне значення має і сон, в якому вам довелося бігти босоніж по снігу і замерзнути. А якщо привиділося, що ви бігали босоніж по снігу і не мерзли, вас чекають якісь зміни в особистому житті.

Якщо ви пам’ятаєте, що уві сні бігали босоніж, але не можете пригадати, яка дорога була у вас під ногами, — швидше за все, сон попереджає бути акуратніше у фінансових питаннях. Не варто довірятися у фінансовому плані тим, на кого ви можете покластися, як на самого себе.

Догонялки або пробіжка?

Людям нерідко сниться, що вони біжать, тому що спізнюються. Наприклад, до чого сниться бігти за поїздом? Бігти за поїздом у сні, говорять тлумачення, означає, що ви багато і даремно переживаєте з-за втрачених можливостей. Краще переключитися на те, що відбувається тут і зараз, щоб не втратити черговий шанс, який вам підносить доля.

Тікати у своєму сновидінні — значить, підсвідомо відчувати загрожує вам небезпека. Якщо уві сні від кого тікає жінка, це означає, що вона не впевнена у своїй «другій половинці» і, можливо, небезпідставно.

Якщо тікати від когось приснилося чоловікові — значить, він відчуває небезпеку, що загрожує йому у професійній сфері: або з боку конкурентів, або з боку не зовсім чесних колег. Сонники кажуть: тікати від когось у сні — це заклик взяти ситуацію під контроль, поки ви самі не виявилися у владі обставин.

Як стверджує Магічний сонник, бігти в своїх мареннях на самоті — значить, випередити всіх своїх друзів, колег і знайомих в русі на шляху до поставленої мети. Приснилося займатися бігом — вам відкриється проста істина, яка зробить ваше життя набагато простіше і приємніше.

Якщо побачили ще когось, хто разом з вами займається бігом, — ймовірно, що наяву проведете приємний вечір у спілкуванні з цікавою людиною. Участь у масовому забігу обіцяє запрошення на веселий захід. А якщо уві сні дивитися на бігунів з боку, це віщує швидкі грошові надходження. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ