Сонник до чого сниться суперниця уві сні

Нам часто доводиться конкурувати з іншими людьми. Іноді наша підсвідомість занепокоєння про не надто вдалою конкуренції в різних сферах уві сні підміняє чином суперниці в «любовному трикутнику». До чого сниться суперниця жінці чи дівчині?

Зазвичай такий сон — підказка, що потрібно виправити у власному житті. Але що? Залежить від деталей сновидіння:

  • Просто побачили суперницю, але не спілкувалися з нею.
  • Розмовляли з цією жінкою.
  • Подружилися з нею.
  • Здобули перемогу над конкуренткою.
  • Вона вам подарувала щось.
  • Побачили жінку плаче.
  • Побилися з суперницею.
  • Вбили її.

Як свідчить Сонник Катерини Великої, бачити свою суперницю у сні означає, що наяву треба бути уважніше до своєї «другої половинки» — сварки можуть стати загрозою відносин. Однак подібний сон може бути відображенням занепокоєння сновидицы з приводу кар’єрних домагань. Сонник радить: не дуже покладайтеся на об’єктивність оточуючих, намагайтеся показати себе з вигідного боку, якщо хочете бути більш вдалою, ніж ваші конкуренти.

Якщо суперниця уві сні виявилася вагітна, означає, спляча всерйоз побоюється за свої відносини. Вагітна конкурентка по любовному трикутнику може означати ваш страх, що вона дійсно може завагітніти від вашого чоловіка.

Жіночий сонник каже, що сон, в якому суперниця вагітна, зовсім не означає, що так і буде насправді, — вам варто подолати свій страх і більше уваги приділити коханому чоловікові. Хлопцям зазвичай не подобаються дуже ревниві подруги, ревнощі анітрохи не сприяє любові, — незалежно від того, вагітна суперниця чи ні.

Крім того, побачити, що ваша суперниця вагітна, — це відображення ваших переживань про те, що у вас не виходить зачати дитину від коханого чоловіка. Якщо ви дійсно про це переживаєте, то сон, в якому конкурентка вагітна, — це порада для сновидицы проконсультуватися з фахівцем, а не підозрювати коханого в зраді.

Але як бути, якщо ви в даний момент захоплені кар’єрою, а не особистими відносинами? Тоді вагітна суперниця у вашому сні може означати, що у колег є цікаві пропозиції, які вони не сповільнять презентувати начальству. Якщо у вас є цінні ідеї, Сучасний сонник радить не зволікати з їх поданням керівництву, щоб показати себе як цінного співробітника, що заслуговує на заохочення.

Дружба та плітки

Бачити в нічних мареннях, що ви розмовляєте з конкуренткою по любовному трикутнику, — сон попереджає про те, що люди не проти перемити вам всі кісточки за вашою спиною. Не варто давати їм для цього підстав, адже репутація — це головний капітал дівчини. Такий сон може попереджати і про те, що не потрібно вступати в будь-які конфлікти, навіть якщо вас на це провокують, — конфліктуючи, ви втратите більше, ніж придбаєте.

Лаятися в сновидінні з суперницею в любові, говорить Сонник цілительки Килини, — означає, що в реальності ваші дії приведуть вас до успіху, — але зовсім не там, де ви цього могли б чекати. Бачити в мареннях, що ви прийшли до суперниці, щоб поговорити з нею, — значить, наяву ви зробите перший крок до примирення з коханим чоловіком після сварки.

Виявитися в сні в її будинку, — вам вдасться примиритися з «другою половинкою», а якщо вона виставила за двері, — не варто бігти і миритися прямо зараз, поки пристрасті не вляглися, краще почекати, поки ваш улюблений «випустить пар», і тоді вже брати ситуацію під свій контроль.

Сон, у якому розлучниця хоче подружитися з вами, як правило, не має відношення до любові. Це означає, що в бізнесі або в якійсь справі, у вас з’явиться надійний і досвідчений партнер, який допоможе провернути будь-яку справу найкращим чином. Однак Еротичний сонник вважає: подібне бачення відноситься саме до кохання, і сновидица розуміє, що колишні стосунки себе вичерпали, і готова до нової романтичної зустрічі.

Бачити у своїх снах, що ви здобули перемогу над суперницею, вийшли переможницею, «зламали» любовний трикутник, — дуже сприятливе значення сновидіння про суперництво. Приснилася суперниця, над якою ви здобули гору, — швидше за все, що в житті ви опинитеся переможницею, причому не обов’язково в любовних відносинах. Знак може ставитися і до діловій сфері: ви зможете переконати своїх конкурентів діяти з вами заодно, і нове партнерство може опинитися на рідкість вдалим.

Коли сниться, що суперниця вам щось дарує, — такі мрії попереджають про підступи, які можуть чекати вас в реальному житті. Тлумач Міллера каже, що якби довелося побачити у снах, як суперниця дарує вам квіти або щось ще — наяву ви можете необачно витратити серйозну суму на річ, яка вам не дуже-то потрібна. Так що варто серйозно подумати перед тим, як робити великі покупки або вчиняти інші необачні вчинки.

Якщо жінки б’ються…

Якщо у нічних мареннях ви побачили конкурентку у любовному трикутнику, важливо пригадати й те, які емоції вона відчувала у ваших видіннях. Наприклад, якщо суперниця плаче, то спляча наяву буде щаслива від своїх успіхів як на амурном фронті, так і в кар’єрних битвах.

Будь-який сюжет, в якому жінка, яка не викликає у вас теплих почуттів, плаче, означає хороший поворот події для сновидицы. А якщо примарилось, що майстриня підступів на любовному фронті посміхається вам у ваших видіннях, — значить, всі ваші страхи абсолютно безпідставні, — перестаньте мучити і себе, і свого улюбленого даремно.

Тлумачі кажуть, що жінкам і дівчатам досить часто сняться сни, в яких їм маряться бійки з суперницями. Бити у своїх мріях жінку, до якої ви ревнуєте свого коханого, означає, що ви відчуваєте напруженість у відносинах зі своїм чоловіком, і переносите злість на образ суперниці.

Бити суперницю по голові, — наяву ви відчуваєте, що партнер до вас охолов, а якщо дерете супротивниці волосся, — у вас з чоловіком немає взаєморозуміння. Влаштовувати скандал коханому, бити посуд і з’ясовувати стосунки не варто, — каже Жіночий сонник, — краще спробувати поговорити з ним по душах. Може бути, насправді, все не так уже погано, як вам здається?

Коли приснилося бити підступну дамочку по обличчю, тлумачі вважають, що ситуацію навряд чи можна виправити. Вам потрібно не «склеювати осколки» колишнього щастя, а залишити все, як є, і рухатися по життю далі — до нових вершин.

А якщо вам примарилось бити суперницю за допомогою палиці, — сонники вельми скептично оцінюють перспективи відносин сновидицы з її нинішнім партнером. Бити жінку ножем, — дуже яскравий сон-попередження: події будуть розвиватися так, що вам буде дуже легко зробити фатальну помилку. Постарайтеся не допустити цього.

Жіночий тлумач говорить, що якщо уві сні вам примарилось бити розлучницю, то в реальності можуть виникнути розбіжності з домочадцями через брак грошей. Побити суперницю, — значить, ви зможете контролювати хід подій в своїх особистих відносинах і в професійній сфері. Якщо примарилось, що ви вбили підступну спокусницю, — то ви зумієте подолати власну невпевненість і налагодити власне життя.

Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ