Сонник до чого сниться співати уві сні

Абсолютно всі люди люблять співати. Хтось- про себе, боячись, що його почують інші, а хтось- в караоке, бажаючи, щоб його почули і оцінили талант.

Пісні піднімають нам настрій, ми співаємо в хорошій компанії, біля багаття і за святковим столом. Також нам хочеться виконувати пісенні композиції і танцювати, коли ми просто щасливі. Нерідко те, як ми співаємо, приходить нам у сновидіннях, оскільки вони настільки різноманітні, що може привидітися що завгодно, навіть мікрофон в руці.

Такі сни цілком нормальні для співаків і музикантів, адже виступати на сцені – це їх професія. Швидше за все, реальна життя просто знаходить відображення в нічних мареннях. Але це для артистів, а до чого сниться співати для пересічної людини? В цьому ми зараз і будемо розбиратися.

Варто зауважити, що дуже важливо, яким саме було виконання. Якщо ви співали дуже гарно, потрапляючи в ноти і мелодію, значить, у житті відчуваєте себе дуже комфортно і гармонійно. А ось спроби змінити мелодію, ритм або слова композиції означають, що ви йдете проти течії, показуєте свою відмінність від інших, що не завжди плідно. Співати гарно, спокійно і красиво ще інтерпретується як благополучний результат справи. Задумане вами здійсниться, і ви залишитеся задоволені.

Якщо ж ви слухали, як хтось інший наспівує в мікрофон, згадайте свої відчуття від прослуховування. Вподобана пісня і приємні, радісні відчуття означають швидкі зміни в житті. Вони будуть кардинальними, але при цьому позитивними. Сумна пісня, яка навіює на вас печаль і тугу, є вісником нехороших новин. Також наявність мікрофона в нічному видінні говорить про бажання отримати славу і визнання.

Крім того, має значення, де і за яких обставин вам довелося співати уві сні. Наприклад:

  • На сцені.
  • Вдома, в компанії друзів.
  • На дні народження, весілля і т. д.

Виконувати музичну композицію самому, особливо на великій сцені, – значить, домогтися успіху в реальному житті, особистою чи професійною. Для дівчат це знак того, що ви самі в недалекому майбутньому будете купатися в компліментах і похвал, проте вони не будуть вас радувати і приносити вам задоволення. А якщо мелодія (музика, фонограма) несподівано урвалася, на роботі можливі невеликі неприємності. В такому випадку менше довіряйте товаришам по службі: можливо, вас хочуть підставити.

Були б пісні, і танці

Танцювати, так само як і співати, – значить, самовиражатися. Виконуючи пісню, люди вкладають всі свої почуття, емоції і слова, і в мелодію, і міміку, і інтонацію. Те ж саме відбувається під час танцю. Не дарма древні племена використовували танцювальні рухи у своїх ритуалах. Танцювальні па уві сні говорять про нестачу уваги до вас з боку рідних і друзів, особливо коли вам довелося танцювати на самоті перед дзеркалом.

Для дівчини це сновидіння обіцяє швидку зустріч з коханою людиною, а гарний і чуттєвий танець передрікає цим відносинам стати довгими і романтичними. Тим дівчатам, кому пощастило у сні танцювати з чоловіком, можна починати готуватися до весілля – найближчим часом ви отримаєте пропозицію руки і серця.

Як трактує сонник, співати і танцювати одночасно може також говорити про приємних сімейних зміни, наприклад про зміну житла – можливо, ви переїдете в власний будинок. Або вас чекає поповнення. Крім того, важливі і слова виконується композиції. Якщо у вас вийде їх згадати, сон вдасться витлумачити більш точно. Приміром, наспівуючи коломийки, готуйтеся до того, що в реальності потрапите в смішну ситуацію. Негативних емоцій вона вам не принесе, а от посмієтеся від душі.

Якщо ж ви не співали, а просто говорили в мікрофон, швидше за все, преподносимая вами інформація буде переінакшена. А ось мікрофон уві сні сам по собі, як окремий предмет, є символом того, що публічному розголосу піддасться ваше особисте життя або таємниця.

Цікаво також знати, до чого сниться співати дуетом або в групі. Цей сон говорить про те, що ви знайдете спільну мову з колективом і розуміння в суспільстві. А ось одиночне виконання гучним голосом – це все одно, що кричати в порожнечу. Намічена мета не буде досягнута, але ще є можливість знизити планку і поставити іншу мету. Як говориться, прагнучи до Місяця, дістанеш до зірки. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ