Сонник буквене Скорочення 😴, до чого сниться буквене Скорочення жінці 💤, що означає побачити Скорочення літерне уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 буквене Скорочення по Соннику А. Васильєва

До чого сниться буквене скорочення жінці:

Якщо сниться скорочення – то вас очікує надходження на роботу у велику фірму з отриманням хорошої зарплати.

См. також: до чого сняться літери, до чого сняться слова, до чого сняться цифри.


1 буквене Скорочення по Домашньому соннику

Бачити скорочення літерне у сні означає:

Скорочення (Абревіатури) у сні є вам зрозуміла або не зрозуміла. Зрозуміла – як би свідчить, що все у вашому житті добре і найближчим часом в бік погіршення не зміниться. В особистому житті вам буде супроводжувати удача, відносини з близькими і колегами – самі безхмарні. У професійній діяльності ви не допустите помилок, за які вас можуть звинуватити у недбалості Незрозуміла абревіатура – попередження вам. Бачити уві сні Скорочення – Ви можете зіткнутися з якоюсь заплутаністю, з незрозумілою ситуацією; і від того, наскільки швидко і успішно ви з цією заплутаною ситуацією впораєтеся, безпосередньо залежить, чи з’являться додаткові проблеми у вас в житті Незрозуміле Скорочення, або абревіатура, у якій ви виявили неправильність, сниться й до розладу в сім’ї, тому ви повинні зробити все, щоб цього розладу не допустити. До чого сниться, що ви самі пишете скорочення (зрозуміло, зрозумілу вам) або яке – небудь слово, наділене таємним, але відомим вам, змістом – це означає, що ви, зустрівшись з друзями або з іншими людьми, яким безумовно довіряєте, присвятіть останніх у свої плани, а також разом обговорювати якісь спільні дії В тому випадку, коли уві сні розгадали невідому вам раніше абревіатуру, чекайте успіху в особистому житті або на службі; не виключено, що вам запропонують підвищення.

Скорочення – Розбирати значення скорочення – життя ставить складні питання; вгадати значення знаків – впоратися зі ситуацією, що склалася; не зуміти визначити сенс букв – спасувати перед труднощами.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ