Сонник до чого сниться сміх

У житті людини щодня щось відбувається. І на кожну подію ми реагуємо по-різному. Деякі викликають радість. Інші сприймаються без особливих почуттів, як щось буденне. На жаль, не обходиться і без тих, що засмучують нас і змушують плакати.

Сьогодні ми поговоримо про позитивні емоції, а якщо бути більш точним – про сміх. І ми звернемося до сміху нічному того, що приснився нам у сні. Отже, тема розмови: «До чого сниться сміх?» Для отримання правильного тлумачення рекомендується освіжити в пам’яті всі подробиці подій, побачених у сні:

  • Уві сні довелося чути свій сміх чи чужий.
  • Може бути, вам приснився дитячий сміх.
  • Що, якщо уві сні над вами насміхалися? А може бути, вам довелося чути свої насмішки в адресу оточуючих людей?
  • Непомірний, істеричний сміх у солодких мріях.

Нічний регіт

Почнемо з загальних тлумачень, а вже потім звернемося до подробиць сновидіння. Сонник сміх в солодких мріях розглядає з двох сторін, які досить сильно суперечать один одному. З одного боку, такий прояв людських почуттів у сні передвіщає радість, щастя наяву. З іншого боку, обіцяє смуток, сльози.

При цьому якщо сміх у вашому сновидінні дуже голосний, то неприємності примножаться, якщо тихий – скоротяться. І ще, тихий сміх в особливих випадках (правда, сонник не уточнює, який саме випадок він відносить до розряду особливих) віщує появу на світ маленької принцеси або пустотливого хулігана.

Деякі тлумачі дають пояснення нічному сміху в залежності від часу народження сновидця. Так, особам, що народилися в період з травня по серпень, бачення обіцяє глузування з боку оточуючих. Тим, чиї іменини припадають на вересень, жовтень, листопад і грудень, віщує веселощі. Але! Щось або хтось його зіпсує. І якщо ви народилися в часовому проміжку січень-квітень, то вас очікують сльози.

Ситуація змінюється, коли в солодких мріях довелось чути дружний регіт. У першому випадку сновидця чекають не глузування, а веселощі. У другому зіпсоване веселощі замінять плітки, в третьому на зміну сльозам прийдуть можливі насмішки з боку оточуючих.

Що, якщо уві сні довелося чути щирий дитячий сміх? Таке бачення – добрий знак, адже дитячий сміх віщує сновидінню щасливе життя, яке буде наповнене радісними подіями. Крім того, дитячий регіт обіцяє вам міцне здоров’я.

Нічне бачення, в якому ви чуєте свій сміх, взагалі бачите себе в піднесеному настрої, говорить про те, що вас чекає успіх у справах, а також співпраця з хорошими партнерами. Це стосується не тільки тих, хто давно в бізнесі, але і новачків, які тільки починають свій підприємницький шлях.

Чути в солодких мріях, як хтось сміється наді мною. З одного боку, подібне бачення передвіщає розчарування в справах, а також проблеми зі здоров’ям. З іншого – застерігає сновидця від виникнення конфліктної ситуації.

Щоб неприємності в комерційній діяльності обійшли вас стороною, не варто пускати справи на самоплив (як кажуть, треба тримати руку на пульсі), при прийнятті важливих рішень не рубати з плеча, гарненько все обдумати, зважити всі «за» і «проти».

Що стосується здоров’я, то зовсім не зайвим буде пройти повне обстеження. Рання діагностика допоможе попередити виникнення недуги, а при його наявності прийняти своєчасні заходи для боротьби з ним. Розбіжності ж з оточуючими вдасться уникнути, якщо ви будете тримати свої емоції під контролем. Якщо ж глузування з боку оточуючих не злі (наприклад, безневинна жарт друзів на вашу адресу), то незабаром вас чекає приємна розмова.

А ось якщо уві сні не сміються над вами, а навпаки? Нічне бачення, в якому ви смієтеся над невдачами інших людей, над своїми друзями, застерігає вас від вчинення негарного вчинку. Ваш егоїзм може боляче поранити близьку вам людину, є і ймовірність виникнення конфліктної ситуації. До самотності може призвести нічний сміх над своїми рідними.

Чути в солодких мріях глузування над ворогами – наяву отримати несподівану пропозицію про допомогу з боку незнайомих вам людей. Але будьте обережні! За таку підтримку згодом доведеться дуже дорого заплатити. Так що добре подумайте, чи варто взагалі її брати!

І останнє, на чому ми сьогодні зупинимося: чути непомірний сміх без явної на те причини. Таке надмірне прояв почуттів віщує сновидінню прикрість, а також часові розбіжності в сімейних відносинах.

Кілька слів на завершення розмови про те, до чого сниться сміх. Якщо, ніжачись в обіймах Морфея, ви почули щирий, добрий і радісний сміх (будь то свій чи чужий, наприклад, дитячий сміх), то вас чекають приємні зміни в житті: успіх у справах, щастя, міцне здоров’я.

Як насправді глузування не являють собою нічого хорошого, так і в солодких мріях вони обіцяють неприємності. Але ви зможете їх уникнути, вибравши правильну манеру поведінки.

Автор: Надія Пермякова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ