Сонник До чого сниться смородина чорна, червона

Немає нічого прекраснішого доброго і теплого сновидіння. Світ нічних мрій може занурити нас у зовсім різні і незабутні моменти, може повернути в минуле або прочинити двері в майбутнє.

Іноді найпростіший сон може таїти в собі безліч таємниць і сюрпризів. Головне – правильно його тлумачити, і тоді можна стати володарем величезної кількості інформації. Кисла і водночас солодка смородина пов’язана у більшості з нас з літом. З періодом безтурботності і легкості, коли можна по-справжньому відпочити.

Звичайно, в баченні цей образ буде символізувати щось інше, і щоб дізнатися, до чого сниться смородина, слід звернутися до тлумачам бачень. Як говорить сонник, смородина – це символ успіху, сприятливого періоду в житті, а також закоханості.

Так як ця ягідка символізує і успіх, і любов, варто бути уважним до трактувань. Дивіться в кілька сонників, зіставляйте передбачення і, головне, звертайте увагу на деталі сновидіння. Ось те, що при аналізі упустити ніяк не можна:

  • Червона чи чорна?
  • Який ягода була на смак?
  • Є або збирати?

Значення бачення

Щоб тлумачення принесло вам максимум інформації, необхідно почати аналіз з очевидних фактів. А саме – з кольору смородини.

Отже, якщо вам приснилася ягода червона, значить, чекайте любовних пригод. Вам надасть увагу привабливий і розумний представник протилежної статі. У вас зав’яжеться спілкування, яке з часом перейде в щирі почуття.

Якщо смородина уві сні була чорна, то чекайте приємних змін в житті. Незабаром все старе і обридле піде в минуле, а на зміну йому прийде нове і несподіване. Це може бути як новий коханий, так і переїзд в інше місто або зміна місця роботи.

Якщо ягода була білою, то значить, чекайте дивовижних новин. Хтось із ваших близьких, рідних або знайомих незабаром порадує вас чудовою новиною. Зелена, ще не визріла смородина уві сні говорить про те, що ви занадто замикається в собі. Не варто ігнорувати людей навколо, адже саме вони можуть подарувати вам те саме відчуття щастя і любові. Почніть відкриватися людям вже зараз, і життя стане прекрасніше.

Далі, розбираючись з тлумаченням даного сновидіння, згадайте свої смакові відчуття. Якщо ягода уві сні була солодкою, то значить, вас очікує період відпочинку. А після того, як ви відпочинете і наберетеся сил, у вас з’явиться можливість піднятися по кар’єрних сходах.

Кислувата ягідка у сні означає, що незабаром вам вдасться виконати свою мрію. Тільки для цього необхідно буде проявити мужність і силу волі. Чим серйозніше ви будете налаштовані на перемогу, тим швидше її візьмете.

Гірка чорна або червона смородина – ознака того, що ви занадто сильно концентруєтеся на своїх невдачах. Пора почати ставитися до труднощів у житті як до темної смуги, яка неодмінно зміниться на світлу. Тому не варто зневірятися, попереду вас чекає удача.

Гнилі плоди говорять про те, що ви засиділися на одному місці. Вам пора почати рух, трансформацію, адже якщо ви будете щось міняти вже зараз, то найближчим часом знову відчуєте смак життя.

Далі необхідно згадати, що ви робили в баченні. Є червону або чорну смородину означає, що ви з легкістю доб’єтеся бажаного. Якщо ж у баченні вас годували ягідкою, то це віщує вам швидке одруження.

Якщо смородину в баченні ви збирали, це означає, що вас чекає період важкої роботи, яка в підсумку принесе чималий дохід. Тому вам варто запастися терпінням і витривалістю.

Готувати страви в баченні, в якому є червона або чорна смородина, означає, що незабаром вам варто чекати поповнення в родині. Також таке сновидіння може символізувати романтичний період у вашому житті.

Сновидіння можуть розповісти вам багато про що, про минуле і майбутнє, про ваші почуття і про вашу біль. Головне – пам’ятайте, що сновидіння лише дають вам інформацію, а як нею скористатися і які рішення прийняти, вирішувати вам. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ