Сонник до чого сниться скриня

Споконвіку в скринях люди зберігали свої найдорожчі речі – коштовності, придане, гроші. Тому в основному скринька уві сні описують як символ накопиченого людиною життєвого досвіду, його духовних багатств. Однак сонник скриня також трактує як знак:

  • Вигідної пропозиції.
  • Розкриття таємниць.
  • Швидкого багатства.
  • Романтичного побачення.
  • Захоплюючих подорожей.

Значення сну в залежності від деталей

Бачити уві сні багатий, обшитий камінням скриня – до швидкого поліпшення матеріального становища. Можливо, ви отримаєте надбавку на роботі, грошовий подарунок або виграєте в лотерею.

Скриня, доверху набитий речами, обіцяє вам швидке приємна подорож. Ймовірно, що вже через кілька днів вам належить збирати свій чемодан і вирушати назустріч новим містам і країнам.

Бачити уві сні скриня з золотом або грошима — до хорошого відпочинку і відволікання від усіх турбот. Ви з легкістю знайдете часові і грошові ресурси на свій заслужений вихідний. Деякі сонники трактують наповнений вишуканими речами скриню як знак багатого життєвого досвіду. Сплячий – мудрий і цікава людина.

До чого сниться скриня порожній, легко здогадатися: до швидких тимчасовим труднощам у матеріальному становищі. Остерігайтеся марнотратства, авантюрних пропозицій, участі в лотереях та розіграшах.

Ящик з ганчір’ям і непотрібними речами може приснитися тривожному і недовірливій людині. Ймовірно, що зараз у вашому житті стресовий період, і ви часто турбуєтеся про своїх справах.

Якщо ваш сон скриня приплив з моря, то це також говорить про внутрішньому дисбалансі і бажання знайти гармонію з собою і світом. Постарайтеся взяти невелику перерву в справах і присвятіть собі час.

Побачений закритий скриня – знак таємниці. Якщо вам вдалося його все-таки відкрити, то незабаром ви дізнаєтеся приховану від вас важливу інформацію. Також важливо згадати, що ви виявили всередині. Якщо це були коштовності, то ви дізнаєтеся приємні новини, а от якщо там були непотрібні речі – це поганим вістям.

Якщо ящик так і залишився закритим після ваших спроб розкрити його, то це знак швидких фінансових труднощів. Також цей сон трактується як можлива невдача у важливому для вас справі.

Якщо уві сні ви рилися в ящику в пошуках якоїсь важливої речі, то це говорить про вашу незадоволеності в інтимній сфері і бажанням знайти нові враження. Дайте волю своїм мріям, однак не допускайте зайвого – це може зіпсувати ваші стосунки з другою половиною.

Бачити в сні, як ви ретельно запаковуєте речі, значить незабаром готуватися до зустрічі з важливою для вас людиною. Швидше за все, це пов’язано з романтичними відносинами, вас чекає побачення.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ