Сонник Барикада 😴, до чого сниться Барикада жінці 💤, що означає побачити Барикаду у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Барикада по Соннику Е. Авадяевой

До чого сниться барикада жінці:

Якщо вам приснилася барикада – вас чекають перешкоди і невикористаний шанс. Якщо вам приснилося, що ви будуєте барикаду – отримаєте тривожні новини.

Якщо вам приснилося, що ви штурмуете барикаду – пригоди, які вас чекають, не принесуть нічого путнього.

Якщо вам приснилося, що ви зруйнували барикаду – ваші тривоги покинуть вас, і ви заспокоїтеся. Якщо вам приснилося, що ви покинули барикаду – друзі допоможуть вам врятуватися від недругів.

См. також: до чого сниться страйк, до чого сниться натовп, до чого сниться загородження.


1 Барикада по Суміщеного соннику

Бачити барикаду у сні означає:

У тому випадку, коли вам приснився сон, у якому ви побачили на вулиці барикади або інші оборонні споруди – означає несподіване подія, якій судилося перевернути або значно змінити ваше життя.

Брати участь у будівництві оборонних споруд або ж барикади – означає, що вас використовують у чужій грі, вам необхідно терміново обміркувати ваше становище і вийти з під чужого впливу. Дівчині або жінці таке сновидіння – пророкує, що вона може опинитися під впливом поганої людини.

Бачити в сні білий прапор, що розвивається над барикадою – докорінно змінити свої погляди на речі, ви станете менш критичним в самооцінці, ймовірно змініть своїм життєвим принципам.

Якщо в сновидінні ви не хочете або відмовляєтеся брати участь у будівництві барикади, то такий сон означає, що ви приймете правильне рішення, відкинувши абсолютно всі свої сумніви і вагання.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ