Сонник до чого сниться шпилька для волосся

Прикраси для волосся використовувалися з давніх часів, а про історію їх розвитку написано чимало книг. Ось деякі цікаві факти.

У Древній Русі шпильки вважалися оберегом, їм приписувалися магічні властивості, тому господині прикрас стежили, щоб їх ніхто не вкрав.

В Японії молодий чоловік сам виготовляв шпильку для своєї коханої, і якщо вона її брала, то це означало, що їхні почуття взаємні. Прикраса могло служити і зброєю: шпильки у вигляді стилетів використовувалися як міні-кинджали, ними можна було нанести серйозні поранення.

Докладно про сон

А до чого сниться шпилька для волосся, можна дізнатися, заглянувши в сонник. В сонник шпилька входить як символ, що означає приємну несподіванку. Бачити у сні чи знайти невидимки – передвіщає вам знаходити блискучі вирішення проблем завдяки вашій увазі до деталей.

Приснилися заколки для волосся, які ви самі купували, – до вигідного придбання, яке зробить ваше життя зручніше. Чим дорожче і вишуканіше шпилька, ніж вигідніше придбання. Якщо ви давно хотіли щось купити, то зараз саме слушний час. Також покупка цих прикрас говорить про ваші швидкі успіхи в різних сферах життя, які піднімуть ваш матеріальний добробут.

Купувати прикраса кому-то як подарунок – існує велика ймовірність, що ви зможете добре відпочити і від душі повеселитися великою компанією.

Подарували прикраса для волосся – буде супроводжувати удача в справах. Також дане сновидіння тлумачиться як наявність у сновидця високопоставлених покровителів, про яких він може навіть не знати, але які будуть надавати йому допомогу.

Втратити заколку у сні – до змін на вашому життєвому шляху або до нових знайомств. А можливо, ви отримаєте подарунок від малознайомого вам людини.

Якщо приснилося, що ваша мама чи хтось із родичів наділи це прикраса, то це відображає ваше внутрішнє інтуїтивне бажання зробити їм якийсь подарунок або надати допомогу. Може приснитися, що ви чіпали прикраси для волосся, – до далекої поїздки, подорожі.

  • Побачений аксесуар для волосся червоного кольору – знак вашого великого внутрішнього потенціалу і великих прагнень у кар’єрній сфері. Деякі сонники тлумачать цей колір прикраси як символ зарождающего любовного почуття.
  • Біла – показує прагнення сновидця до самопізнання, духовного зростання та пошуку свого місця в житті.
  • Золота – віщує народження дитини або символізує бажання сновидицы завагітніти.
  • Приснилася шпилька, прикрашена дорогоцінними каменями, – вам буде супроводжувати удача.

Подароване прикраса ручної роботи означає, що ви будете оточені турботою і увагою, а люди, що оточують вас, будуть задовольняти всі ваші бажання.

Якщо молодій жінці наснилося шпилька, яка їй сподобалася, то поруч з нею є гідний її чоловік. Якщо уві сні вона одягла шпильку, то сонник шпилька для волосся входить з тлумаченням про те, що скоро дівчині зроблять пропозицію руки і серця.

Якщо чоловік бачив уві сні, як заколює волосся коханої, то його почуття до неї будуть взаємними і досягнуто більш серйозного рівня. Бачити такий сон жінці – провести романтичний вечір зі своїм коханим. Автор: Ольга Лупандіна

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ