7 Найпоширеніших помилок макіяжу секрети, володіючи якими, ви можете створити більш

Здається, потрібно знати так багато про це, і так легко зробити помилки, практично не усвідомлюючи це. Ми думаємо, що ми досить обізнані в цій темі, але все ж іноді робимо помилки, навіть не здогадуючись про це.

Ми вивчаємо і аналізуємо секрети краси і догляду за собою також, як і тоді, коли це стосується здоров’я, спорту, відносин або кар’єри, коректуючи щось при необхідності.

1. Фарбуємо помадою непідготовлені губи

Коли Ви відразу фарбуєте губи, без будь-якої бази, Ви ризикуєте зробити шкіру на губах суші, або знебарвити їх.

Нанесіть бальзам для губ, нежирний, або звичайний зволожуючий крем для обличчя і дайте йому трохи вбратися. Намалюйте губи помадою через кілька хвилин, і Ви відразу помітите, що колір став набагато соковитіше, а помада тримається довше.

У цьому сезоні червона помада все ще на піку популярності. Про те, як правильно підібрати відтінок, які особливості макіяжу необхідно врахувати при використанні червоної помади, читайте тут.

2. Підбираємо основу під макіяж, наносячи його на зап’ясті

Це, напевно, одна з найпоширеніших помилок. Скільки разів Ви йшли в магазин косметики і перевіряли ось так якусь основу, щоб, прийшовши додому переконатися, що вона Вам абсолютно не підходить? Як правило, вона виявляється занадто темною для вашого обличчя або не перекриває пігментацію шкіри.

Про особливості вибору тонального засобу читайте тут.

3. Чи не чистимо пензлика для макіяжу

А насправді, їх потрібно чистити хоча б раз на два тижні. Розумію, це, напевно, звучить як порожня трата часу, але це дійсно необхідно!

На наших кистях для макіяжу накопичуються бактерії і бруд, т.е. кожен раз, завдаючи ними косметику, ми переносимо все це на своє обличчя. У свою чергу це може призвести до того, що наша шкіра буде набагато більш схильна до різних висипань.

4. Неправильно наносимо рум’яна

Я вважаю рум’яна справжнім дивом в косметиці, але вони можуть зіграти з вами злий жарт. Рум’яна додають вашому обличчю чарівне здорове сяйво, але неправильне або надмірне нанесення, може перетворити Вас в справжню матрьошку.

Злегка умочіть вашу пензлик в рум’яна, відповідного вашому типу шкіри відтінку (якщо не впевнені, краще проконсультуватися з фахівцями, вони є в будь-якому магазині косметики, в надлишку), і нанесіть їх круговими рухами на виступаючі частини щік (верхня їх частина) і вздовж вилиці у напрямку до підборіддя. Розітріть трохи пальцями або спеціальною серветкою, якщо колір вийшов дуже насиченим.

Про підборі відтінку і техніці нанесення рум’ян читайте тут.

5. Наносимо бальзам на всю довжину волосся

Я вже давно дізналася про цю хитрість, але думаю, що багато людей все ще наносять бальзам, як шампунь – на все волосся відразу від коренів до кінчиків.

Оскільки волосся біля коріння ще не встигли пошкодитися від постійних сушок, випрямлень і фарбувань, їм не потрібно додаткове зволоження та живлення. Почніть наносити бальзам там, де починаються ваші вуха і вниз до самих кінчиків, які зазвичай пошкоджені найсильніше.

Якщо використовувати бальзам для волосся біля коріння, ваше волосся будуть виглядати жирними, чого ми якраз і намагаємося уникнути.

6. Підкручуємо вії, нафарбовані тушшю

Завжди підкручуйте вії перед тим, як наносити туш.

По-перше, якщо зробити це після, порушитися рівномірний розподіл туші, а по-друге, вії швидше за все злипнутися або їх можна просто вирвати.

Про те, як підібрати туш, і як правильно фарбувати вії читайте тут.

7. Наносимо основу під макіяж до вбирання зволожуючого крему

Дуже важливо дати зволожуючого крему вбратися до нанесення бази.

Це потрібно для того, щоб ваш макіяж тримався довше. Якщо ж нанести основу під макіяж на тільки що нанесений крем, це може привезти до появам розлучень і скоротить життя вашого макіяжу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ