Сонник до чого сниться щока уві сні

Нам дуже подобається, коли кохана людина або добрий друг цілує нас у щоку. Всім хочеться пошарпати за щічку маленької дитини. Ми надовго запам’ятовуємо ляпаси, нанесені іншими людьми, якби вони фізичними або моральними.

В сонник щока входить з великою кількістю значень. Точну трактовку можна дізнатися, згадавши деталі свого сновидіння.

Езотеричний сонник стверджує, що приснився щока обіцяє вам дрібні неприємності. Найімовірніше, що значимий для вас людина критично поставиться до вашої поведінки. Це зачепить ваше самолюбство. Однак перед тим як ображатися, подивіться на ситуацію об’єктивно. 99% на користь того, що людина дасть вам пораду, який дозволить вам змінитися в кращу сторону.

Якщо уві сні вам дали ляпаса, то в реальності хтось різко висловиться на вашу сторону. Сонник віщує, що за вас заступиться впливова людина, це в підсумку дозволить обом сторонам прийти до компромісу. Ляпас давали ви зробите зауваження кому-то. Ваша критика буде конструктивною, однак постарайтеся висловити свою думку в м’якій формі, щоб людина сприйняв його легко.

Символ поліпшення відносин з близькими людьми

В Малий Велесов сонник щоки входять як передбачення зустрічі з новим другом. Не важливо, скільки вам років, будьте впевнені, що найближчим часом ви знайдете близької вам по духу людину. Цілком ймовірно, що з цією особистістю вас будуть пов’язувати загальні цінності і цілі, тому ви зможете створити цікавий спільний проект (бізнес, клуб за інтересами, творчий продукт).

Бачили рожевий рум’янець на щоках – чекайте складнощів. Однак для того, щоб швидко їх усунути, вам слід звернутися до найкращому другові. Він зможе дати мудру пораду і допоможе вам у вирішенні конфлікту. До того ж спільна робота зміцнить ваші стосунки. Якщо ви почнете вирішувати питання самостійно, то також успішно з ним впораєтеся, однак це займе більше часу.

Медіум Хассе стверджував, що сняться повненькі щоки у разі, якщо незабаром зі своїми однодумцями ви зробите вдалий підприємство. Це може бути робочий проект з колегами або підготовка до важливого заходу в середовищі друзів або однодумців. Внесок кожного учасника дозволить вам досягти ідеального результату.

До чого сниться щока з родимками, можна дізнатися в сонник Мандрівника. Це знак того, що ви будете щасливі в любові. Якщо в даний момент ви самотні, то незабаром зустрінете свою «другу половину». Сновидцам у відносинах бачення обіцяє довгий і міцний союз з чоловіком.

Якщо уві сні ви прикривали свої щоки руками, то в житті будете відстоювати свою точку зору. Вона дійсно буде вірною, проте, щоб довести це оточуючим, доведеться докласти чимало зусиль. У цьому вам може допомогти впливовий чоловік, який захоплюється вашими талантами і особистісними якостями.

Терти уві сні щоки – до запобігання неприємних подій. Ваш близький друг помітить деякі факти і попередить про це вас. Розмальовувати уві сні щоки буряком – до веселої зустрічі з друзями. Найімовірніше, що ініціатором вечірки станете ви самі.

Передбачення майбутнього

Щоб дізнатися, до чого сниться щока, важливо врахувати час року, в яке ви дивилися бачення. Бачити уві сні товсті щоки восени – до образу. Ваш друг не виконає своєї обіцянки, що завадить вам реалізувати деякі плани. Проте зовсім скоро ви усвідомлюєте, що сформована ситуація зіграє вам на руку, тому відчувати негативні почуття до близької людини буде марно.

Якщо ви бачили худі, запалі щоки – станеться непорозуміння. Проте виникла ситуація побавить як вас, так і людей, які беруть у ній участь. Якщо ви зумієте поглянути на ситуацію з незвичної вам позиції, то зможете отримати для себе вигоду, яка, найімовірніше, буде виражена в грошовому еквіваленті.

Бачили щоки влітку – чекайте підвищення в посаді. Керівництво помітить ваші заслуги і результати роботи і вирішить призначити вас на управлінську посаду або підвищить заробітну плату. Сонник рекомендує погодитися на пропозицію, так як воно дозволить вам розкрити свій потенціал та покращити матеріальне становище.

Сон навесні віщує натхнення. Особливо важливим дане бачення буде для творчих людей. Людині вдасться знайти свою нову музу, яка надихне його на створення нових, незвичайних творінь. Для людей нетворчих професій сон буде знаком майбутнього інсайту у вирішенні важливого питання.

Щоки снилися взимку – будете жити в достатку. Найближчим часом ваше матеріальне становище покращиться у зв’язку із змінами у вашій кар’єрі або кар’єрі членів вашої родини. При цьому сонник стверджує, що багатство буде вас супроводжувати все життя.

Якщо уві сні ви дивилися в дзеркало і розглядали свої щоки, то важливо згадати їх опис. Опухла щока – провісник того, що вам належить спілкуватися з неприємною вам людиною. Однак перш ніж переживати, прочитайте, що повідомляє сонник. Через деякий час ви дізнаєтеся людини краще і побачите в ньому близьку за духом особистість. Якщо щока розпухла від укусу оси чи бджоли, то в житті проявить турботу про вас близька людина.

Пам’ятайте, якого кольору були ваші щоки?

  • Рум’яні – будете почувати підйом сил і енергії.
  • Бліді – провісник слави і могутності.

Приснилося, що ваші щоки були подряпані, – недоброзичливці будуть розпускати плітки про вас. Однак їм ніхто не повірить, тому ваша репутація залишиться незаплямованою. Наносили уві сні рум’яна на щоки – привернете увагу протилежної статі. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ