Сонник Блакитні 😴, до чого сняться Блакитні жінці 💤, що означає побачити Блакитні уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Блакитні по Соннику іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

До чого сняться блакитні жінці:

Блакитні очі – Бачити в сні блакитні очі – до подарунка.


1 Блакитні за Еротичного соннику Данилової

Бачити блакитні уві сні означає:

Сприймаються як відхилення від прийнятих у суспільстві норм, блакитні, будучи у сні, символізують гостру форму неприйняття вами елементів дійсності. Дане сновидіння свідчить про високий ступінь вашої напруженості у відношенні з оточуючими.

Якщо ви не будете виходити з душевної рівноваги, настрій і самопочуття стануть набагато краще. Ваші конфліктні стосунки з оточуючими вже перейшли певну межу і загрожують досить відчутними наслідками, тому спробуйте заспокоїтися. Навіть якщо, за висловом Шекспіра, “прогнило щось у Датському королівстві”, не намагайтеся змінити ситуацію: дійте таємно, уникаючи прямих лобових зіткнень.

Якщо вам приснилося, що ви блакитний, сон означає наступне. Кожній людині частково властиво роздвоєння особистості, яке виражається в тому, що дуже часто в глибині душі ви зовсім інший, ніж уявляєте себе оточуючим. Така подвійність може бути з тяжкими наслідками для вашої психіки. Придушення душевних поривів не проходить безслідно: будучи пригніченими, вони переходять в сферу несвідомого, звідки часом дають про себе знати у снах (в гіршому випадку) в неврозах.

Надіта вами маска заважає жити, призводить до того, що реальність і ілюзія змішуються, і ви вже не в змозі відрізнити правду від брехні в собі і в інших. Стосунки вдома і на роботі з кожним днем стають все складніше і напруженішою. Ви остаточно заплуталися в лабіринті побутових ситуацій. Зняти тягар зі своєї душі можна, зірвавши з себе маску, що приховує ваші щирі почуття і емоції. Зробивши це, ви, як міфічна птиця Фенікс, знову возродитесь з попелу небуття, яке самі себе повалили.

Гармонійне існування свідомого і несвідомого, яке є метою всієї психоаналітичної практики, немислимо без щирого бажання людини пізнати себе. Але якщо сон повідомляє вам через свою символіку про неможливість продовжувати носити личину, слід прислухатися до голосу, що виходить з іншої сторони душевного світу.

Цікаво, що прикметник “блакитний” має сексуальний підтекст тільки в російській мові, в той час як, наприклад, для англійців і американців гомосексуалізм позначається словом “дау”, тобто “веселий”, а для французів – словом “pedal”.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ