Сонник до чого сниться сестра (двоюрідна, рідна)

Традиційні сонники вважають: слід тлумачити тільки такі сновидіння, де сновидінню є неіснуюча сестра. Однак сучасні тлумачі кажуть: значущими можуть бути і бачення, коли нам є і рідні і двоюрідні, і навіть троюрідні сестри. Як каже Малий Велесов сонник, сестра сниться до якогось щасливого подією або до подарунка.

Визначити інші значення, до чого сниться сестра, можна, пригадавши всі деталі свого нічного бачення. Важливі ступінь споріднення, зовнішній вигляд, настрій і дії жінки або дівчини. Який же найчастіше буває сестричка у сновидіннях?

  • Рідна.
  • Двоюрідна.
  • Померла.
  • Сестра чоловіка.
  • Вона може плакати.
  • Бути голою або одягненою.
  • Може розмовляти зі сновидцем або вчиняти якісь інші дії.

Спробуємо розібратися у всьому різноманітті снів, щоб зрозуміти, до чого сниться сестра.

Ступінь споріднення

Якщо приснилася сестра, яка у вас насправді є, тлумачі запевняють: найімовірніше, таке бачення відображає реальне положення речей і взаємини сновидця з родичкою. Бачити уві сні сестру, з якою у вас добрі стосунки, — сприятливий знак, а якщо стосунки не складаються, — швидше за все, після такого бачення вам мають домашні клопоти.

Питання про те, до чого сниться рідна сестра, Весняний сонник трактує так: незабаром вам знадобиться підтримка і участь близьких людей, і ви її обов’язково отримаєте. Найчастіше таким чином пояснюється сон про старшої родички; коли ж у сні з’явилася молодша сестричка, — навпаки, комусь із близьких знадобиться допомога сплячого. Може бути, допомога знадобиться і не їй, просто молодша сестричка — це дуже яскравий образ людини, якій потрібні турбота і опіка.

Коли насправді у вас немає рідної сестри, але вона чомусь з’являється у сні, означає, що незабаром ви зможете вирішити свою давно наболіле житлове питання. На питання про те, до чого сниться двоюрідна сестра, більшість сонників дає не райдужний відповідь: найчастіше подібні сни сняться тоді, коли сімейство сновидця старанно збирає образи, і він це підсвідомо відчуває. Потрібно знайти причину невдоволення рідних і постаратися не допустити затяжних сварок і конфліктів, — ось до чого сниться двоюрідна сестра.

Якщо приснилася троюрідна сестра, — постарайтеся утриматися від необачних вчинків на особистому фронті, про які потім можете серйозно пошкодувати. Не треба сваритися зі своєю «другою половинкою», а якщо такої немає, не треба кидатися на пошук нових романтичних стосунків, а вже тим більше — сексу на одну ніч.

До чого сниться померла сестра? Цей спосіб найчастіше попереджає про якісь небезпеки або неприємності. Бачити померлу сестричку живий і говорити з нею — в такому сні можна дізнатися, яка саме вам загрожує небезпека. Про це повідомить вам покійна сестричка — потрібно запам’ятати сказане.

Бачення, де ви бачили мертву родичку живий, може підказати, як правильно вчинити в складній ситуації, а якщо ви побачили: померлу сестричку живий поклали в труну, потрібно сходити на цвинтар, вшанувати її пам’ять.

Бачити уві сні сестру колишнього хлопця для дівчини — значить, не тільки вона шкодує про розрив, але і почуття хлопця до сновидице ще не охололи. Довгі і щасливі стосунки з власним чоловіком, — це те, до чого сниться сестра чоловіка. Якщо ж колишній чоловік, то зовиця може примаритися, якщо обоє з подружжя наяву шкодують про розлучення.

Зовнішність і дії

Бачити уві сні дівчину або жінку, яка чомусь вирішила назватися вашою сестрою, хоча такою насправді не є, — значить, хтось з ваших родичів скоро зіграє весілля. А якщо приснилася неіснуюча сестричка-близнючка, сновидінню терміново потрібен відпочинок, — Психологічний сонник каже: так може позначатися сильна втома від авралу на роботі або постійних домашніх турбот.

Бачити, що ваша сестричка плаче, то насправді її життя буде щасливим і безтурботним. Чим сильніше плаче родичка в ваших нічних мареннях, — тим краще для неї буде реальне життя. Сновидіння про вагітної сестричці говорить про те, що, найімовірніше, вона вийде заміж.

Коли у ваших нічних видіннях сестричка виходить заміж, — після такого сну варто виявляти особливу пильність у відношенні до свого майна. Якщо уві сні дівчина виходить заміж, значить, хтось має види на ваше майно, тому бережіть кишені, цінні речі та інформацію, яку недруги можуть використовувати як знаряддя шантажу.

Якщо, прокинувшись, ви не впевнені в тому, чи дійсно сюжет сну був про те, як сестра виходить заміж, але чітко пам’ятайте — ви бачили дівчину у весільній сукні, в реальності вам варто попередити сестричку бути обережніше. Сестра у весільній сукні у вашому сні може означати, що насправді у неї можуть відкритися проблеми зі здоров’ям, або ж їй загрожує аварійна ситуація на дорозі. Бачення, у якому ви побачили свою сестричку голою, має таке ж значення, як і мрії про сестру у весільній сукні.

Тлумачі сходяться: бачити у своєму сновидінні сварку з рідною сестрою — несприятливий знак. Сонник для всієї родини говорить про те, що якщо уві сні ви сварилися з сестрою, вам потрібно переглянути свої плани на майбутнє — можливо, вони не дуже реалістичні. Якщо ж примарилось сваритися з сестричкою, з якою у вас наяву не дуже хороші стосунки, — є велика ймовірність примирення між вами наяву. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ