Сонник до чого сниться ринок (речовий, продуктовий)

Сьогодні за покупками ми все частіше вирушаємо в торгові центри, супер – і гіпермаркети. А адже пару десятків років тому за всім необхідним ми йшли на ринок, знаходячи там свіжі фрукти і овочі, рибу і м’ясо, випічку, предмети інтер’єру, одяг та багато іншого…

Якщо уві сні ви, як в минулі часи, опинилися на базарі і робили там покупки? Поясненню, до чого сниться ринок, і буде присвячена дана стаття. І, звичайно, для отримання правильного тлумачення рекомендується відтворити в пам’яті повну картину сновидіння:

  • Що ви робили на ринку (ходили, вибираючи товар, робили покупки, самі щось продавали, просто спостерігали за подіями з боку).
  • Який ринок вам довелося бачити в нічних мареннях (рибний, овочевий, речовий, східний базар).
  • Може бути, ви були не самі, а зі своєю другою половинкою.
  • Торгові ряди були порожні, або серед них було багато народу.

Торгові ряди у нічному видінні

Для початку звернемося до загальних роз’ясненнями з приводу ринку уві сні. З одного боку, бачити його в солодких мріях – завести знайомства із широким колом людей, знайти хорошу високооплачувану роботу, здійснити задумане. З іншого боку – бути учасником розбіжностей на грунті побутових проблем. Не заводитесь по дрібницях і не дозволяйте повсякденним турботам стати причиною розладу відносин з коханою людиною.

Деякі сонники дають роз’яснення з даного приводу в залежності від місяця народження. Якщо ви святкуєте іменини в період з травня по серпень, то базар в солодких мріях є уособленням безлічі думок у вашій голові. Якщо день народження припадає на період з січня по квітень, то вас чекає велика кількість покупок.

Зверніть увагу на те, який ринок вам довелося бачити: рибний, овочевий, речовий та інше. Бачити багатий східний базар – незабаром опинитися в центрі найцікавіших подій. Рибний базар у нічному видінні є символом процвітання і отримання задоволення від життя. Бачити торгові ряди з овочами – знак того, що задумане незабаром виповниться. Якщо ж приснився ринок, на якому продають одяг (речовий ринок), то в дійсності вас чекає обновка.

Якщо бачити базар довелося представниці прекрасної половини людства, то її чекає приємний поворот долі. Цілком можливо, що це буде укладення шлюбного союзу. Якщо ж у сні дівчина бродить по ринку і помічає на собі погляди людей, то наяву її чекає увагу з боку численних шанувальників. Вибрати з їх числа єдиного буде непросто, адже всі вони виявляться гідними чоловіками.

Бачити багатолюдний ринок – весело провести час в приємній компанії. Якщо ж ваша діяльність у реальному житті пов’язана з комерцією, то вас чекає успіх. До чого сниться ринок, на якому вже нікого немає? Вас чекає застій у справах. Засмучуватися не варто, адже всі труднощі носять тимчасовий характер.

Прийти на базар в солодких мріях – насправді проявити ощадливість. Крім того, відвідування ринку у сні говорить про вашої активності у всіх областях. Як свідчить сонник, ринок, який ви відвідали разом зі своїм чоловіком (дружиною), віщує швидке придбання нерухомого майна.

Сон, у якому ви довго ходите між рядів, розглядаючи товар, говорить про те, що в дійсності ви обмірковуєте якийсь план, але ніяк не можете зважитися на його втілення в життя. Сонник вважає, що зараз саме час для активних дій, адже удача на вашій стороні. Зробіть перший крок!

Робити покупки – робити спроби для підвищення свого соціального статусу. Крім того, подібне бачення уособлює ваше вміння правильно вести справи. Є й інша сторона медалі: сон застерігає вас від марних витрат. Подумайте, чи дійсно вам потрібна річ, яку ви бажаєте придбати, та не полінуйтеся дізнатися ціну в різних постачальників, щоб не заплатити втридорога.

Як свідчить сонник, ринок, на якому ви не купуєте, а продаєте товар, є добрим знаком. Ваші справи підуть в гору, матеріальне становище значно покращиться. Крім того, подібне бачення є передвісником якогось події, яка принесе у ваш дім величезне щастя.

Підводячи підсумок розмови про те, до чого сниться ринок, варто зазначити: більшість тлумачень віщують сновидінню наступ приємних змін у житті, зростання добробуту і успіх в справах, здійснення задуманого. У деяких випадках придбання чого-небудь у сні є передвісником покупки наяву. Автор: Надія Пермякова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ