Сонник до чого сниться рис

Містичних і міфологічних персонажів ми навряд чи зможемо зустріти в реальному житті, хіба тільки на екрані телевізора. Але от сон може надати нам таку дивовижну можливість. Ми можемо зустрітися, помацати, а іноді і поговорити з тими, з ким мріяли зустрітися з самого дитинства.

Безліч книг, фільмів, театральних постановок зроблено про цього персонажа. Мешканець пекла завжди приваблював людей своїми гиперболизированными негативними рисами. Рогатий чорт то і справа манить талановитих людей за собою в світ спокус і таємних товариств.

Але як бути, якщо чорт прийшов до вас у сон? Чи варто боятися і переживати чи поставитися з гумором до того, що уві сні ви зустрілися з уособленям злом? Щоб це зрозуміти, розберемося з тим, до чого сниться рис. Звичайно ж, цей символ досить неоднозначний. Але як говорить сонник, чорт символізує собою велику удачу, так і серйозні ризики.

Щоб тлумачення було повноцінним не можна випускати деталі. Тут важливо все пригадати, всі помітити: від того, як виглядав рис, до того, що робив або казав, – кожна дрібниця може зіграти вирішальну роль у пророкуванні.

Ось список того, на що ви неодмінно повинні звернути свою увагу:

  • Вигляд гостя.
  • Рис або чортеня.
  • Місце зустрічі.
  • Про що говорили.
  • Що робив?

Хто перед вами?

Отже, якщо у сні ви зустріли звичайного чорта з рогами, п’ятачком замість носа і довгим хвостом – значить, вас чекає велика удача. Але не радійте завчасно, пам’ятайте: як би не склалися обставини, не намагайтеся загордитися, інакше це зашкодить вам, і в підсумку ви повернетеся в ту точку, з якої почали.

Якщо вам сниться рис червоний як рак, світиться зсередини, то такий сон передвіщає вам цікаві любовні пригоди. Найголовніше для будь-якої людини в цих пригодах – тримати себе в руках, щоб справа не зайшла занадто далеко.

Величезний диявол з крилами у сні – провісник серйозних змін у вашому житті. Можна сказати, що зміни немов вихор налетять на вас. Вас чекають не тільки зміни, але і серйозний життєвий вибір, від якого може залежати ваша подальша кар’єра. Бачити диявола в образі людини – до обману. Хтось з ваших знайомих під виглядом доброї справи може втягнути вас у серйозну аферу. Тому будьте пильні і обережні.

Чортеня сниться як символ клопоту. Безліч креслять сняться як символ суєтності ваших майбутніх днів, вам доведеться вирішувати безліч питань і залагоджувати різні спірні справи.

Якщо ж у баченні чортом з рогами були ви, то це говорить про ваш егоїзм. Ви вважаєте, що наділені владою і має право вирішувати долі інших людей. Не варто так думати, інакше рівноважні сили вкажуть вам ваше місце.

Також важливо пригадати, де відбулася зустріч. Якщо, приміром, ви опинилися в пеклі і побачили риса на його території – значить, вам належить серйозна переробка. Щоб знизити шанси ночівлі в офісі, намагайтеся робити все якісно і вчасно.

Якщо вам приснився чорт у вас вдома – значить, вас чекають плітки і пересуди. Хтось буде обговорювати вашу особисту життя. Ваше завдання – не звертати на це уваги, тому що переживання з цього приводу тільки витратять ваші душевні сили.

Бачити уві сні диявола на вулиці, серед перехожих, означає, що всередині вас живе почуття тривоги. Ви боїтеся і переживаєте практично весь час, і це значно ускладнює життя. Будьте спокійніше, нічого страшного не відбудеться, а проблеми варто вирішувати по мірі їх надходження.

Предмет розмови

Якщо диявол просто ходив поруч з вами і не звертав на вас уваги – значить, нічого небезпечного не трапиться. Можна сказати, що всі проблеми обійдуть вас стороною і ви зітхнете з полегшенням.

Якщо вам сниться чорт, який на вас нападає, то такий сон є застереженням. Вам варто негайно вирішити всі недавні питання і труднощі, які можуть призвести до серйозних проблем. Займатися любов’ю з дияволом в образі людини – означає, що вас чекає серйозна спокуса. Тут важливо встояти і залишитися при своїх моральних принципах – якщо ви зможете це зробити, то будете винагороджені.

Якщо уві сні чорт з вами говорив, то вкрай важливо згадати все, що він вам сказав, так як це буде відігравати серйозну роль у тлумаченні. Зазвичай це може бути застереженням або важливою підказкою. Якщо рогата переконував вас підписати якийсь документ – значить, в реальності хто запропонує вам участь у серйозній справі. Справа це принесе великі дивіденди, і великі проблеми, тому вибір залишається за вами.

Отже, задаючись питанням, до чого сниться чорт, пам’ятайте, що цей символ підступний. Вам варто враховувати всі нюанси сновидіння, так як це дійсно допоможе при складанні тлумачення. Але нехай цей мешканець пекла вас не лякає – пам’ятайте, що ви самі творите свою долю. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ