Сонник до чого сниться плащ

Якщо заглянути в сонник, плащ уособлює загальне заступництво, таємниці і приховані бажання. Якщо уві сні ви спішно надягали на себе плащ – це означає, що в глибині душі відчуваєте незручність за якісь свої дії. Вам здається, що ви могли б підносити інформацію більш м’яко, не зачіпаючи почуттів інших людей.

Якщо в мріях ви ніжно накидали плащ на «другу половинку», щоб захистити від дощу, – це означає, що ви дуже добрий і тактовна людина за своєю природою, адже борючись за справедливість, ви ніколи не забуваєте про почуття інших людей.

Якщо ж у сні ви бачили, як жінка одягає на себе чоловічий плащ, щоб замаскуватися, – це означає, що де-то в вашому оточенні зловмисники готують капость. Не варто ставитися до цього серйозно, адже результат їх старань ніяк не відіб’ється на вас, але бумерангом повернеться до самих недоброзичливцям.

А от якщо в мріях ви знайшли на вуличній лавці плащ, загорнутий у пакет, – такий сон обіцяє довгоочікуване підвищення по службі. Завдяки вашій наполегливій праці тепер всі старання окупляться сповна.

Якщо приснився плащ, який ви марно намагалися сховати в лісі, – це можна трактувати як вашу невпевненість перед новим колективом або хвилювання перед виступом на публіці. У відповідальні моменти намагайтеся подумки «полетіти» далеко від місця подій і уявити собі заспокійливу картину, яка могла б вас заспокоїти.

Якщо ж вам довелося побачити в сні, як хтось невідомий ховає від вас обличчя під довгим каптуром плаща, – остерігайтеся неуважність на роботі. Іноді навіть дрібні прорахунки можуть перекреслити довгі місяці роботи, тому намагайтеся перевіряти всі слабкі моменти ще раз.

Значення особливостей накидки

До чого сниться плащ, який був сірого кольору і скроєний так само, як ті, що показують у кінофільмах про секретних агентів різних країн? Побачити таке вбрання уві сні – означає, що незабаром здійсниться ваша давня мрія. Можливо, ви вже забули, про що мріяли в дитинстві або підлітковому віці, але зараз настав найкращий час для активних дій. Не переживайте, доля сама підкаже вам, що і коли потрібно робити.

Побачити в сні камуфляжний плащ-намет – означає, що незабаром ви спробуєте сховати помилку на роботі від колеги. Не робіть цього, а відразу поясніть причину затримки, це допоможе не втратити довіру оточуючих.

Якщо в мріях ви бачили чорний плащ, який огортав людини, – це означає, що ви ніяк не можете зробити вибір у важливій справі. Зверніться за допомогою до досвідченого колеги або начальству, адже від вашого рішення буде залежати успіх майбутніх справ.

А от якщо ви побачили в сні довгий білий плащ на людину – це означає, що найближчим часом вас запросять на весілля близькі люди. Це відмінний привід привітати молодят і зустрітися зі старими знайомими.

До чого може приснитися плащ з поясом, який міцно сидів на талії власника? Таке бачення означає, що ви заганяєте себе в рамки, які придумали самі собі. Всі навколишні готові сприймати вас такою людиною, яким ви є насправді, і ви даремно встановлюєте собі стандарти спілкування і поведінки як у вищому суспільстві. Привчайте себе до простоти в відносинах, і відразу відчуєте себе легше.

Як трактує сонник червоний плащ, побачений у мріях? Скоро у вашому житті відбудеться приємне і значуща подія, яка залишить у вашій душі слід на довгі роки. Що означає бачити уві сні плащ, цілком зроблений з синього оксамиту? Таке бачення може означати, що:

  • Найближчим часом ваш фінансовий стан збільшиться з кілька разів, але для цього вам доведеться попрацювати в поті чола.
  • Ви відвідаєте багатий будинок, де заведете нових представницьких знайомих. Деякі з них зможуть стати вам друзями в майбутньому.
  • Невдовзі ви вирішите придбати нові меблі в одну зі своїх кімнат. Послухайте пораду улюбленої «половинки» і зробіть усвідомлений вибір разом, адже цей предмет інтер’єру буде радувати вас не один рік.

Якщо в мріях ви одягали на дитину простий плащ-дощовик – це означає, що в даний момент ви потребуєте підтримки близьких. В душі у вас відбувається якийсь криза або ростуть сумніви, тому щоб позбутися цих негативних почуттів, просто поспілкуйтеся з сім’єю.

А ось якщо у сні ви бачили плащ, який був із золотої тканини і переливався на сонці, – ви давно мрієте змінити місце проживання на більш комфортне. Прийшла пора замислитися над цим питанням.

Секрети героя з чарівної одягом

Як можна витлумачити побачений плащ у сні, який належав персонажу казки або коміксів? Якщо у сні ви бачили плащ-невидимку – це означає, що вам належить тижневу подорож до землі з холодним кліматом. Не журіться, ця поїздка надовго запам’ятається вам своєю романтикою і веселощами.

Якщо ви бачили уві сні плащ вампіра, який чекав свого власника у відповідній обстановці, – це означає, що незабаром вам мають невеликі клопоти по будинку, які не змусять вас сильно старатися.

А ось якщо у сні ви бачили плащ чорного мага, що приховує злі секрети, – це обіцяє швидке перетворення зовнішності або вам, або комусь із вашого оточення. Якщо в мріях ви бачили справжній плащ воїна-ассасина, який майорів на спині господаря, – це знак того, що вам належить невелике випробування на службі. Пару днів вам доведеться попрацювати понаднормово, щоб довести, що ви робите все правильно і гідні займати свою посаду.

До чого може приснитися плащ тореадора на кориді молодій дівчині? Таке бачення обіцяє набуття бажаного, а саме швидке заміжжя і теплі стосунки зі своїм обранцем. Для чоловіка таке сновидіння означає, що його амбіції будуть задоволені і кар’єрне зростання не змусить себе довго чекати.

Якщо ж ви бачили плащ мушкетера або самі носили такий виріб на собі – це означає, що ви втомилися від сірих буднів і вам потрібен хоча б мінімальний відпочинок. Наприклад, запросіть у найближчі вихідні друзів в кіно або кафе. За бесідами ви не помітите, як пролетить час, а разом з ним і втома зникне. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ