Сонник до чого сниться паспорт (чужий, свій)

Часто, збираючись в поїздку або займаючись вирішенням своїх справ, ми постійно думаємо про те, щоб не забути всі потрібні документи, і, звичайно ж, власний паспорт. Іноді ці переживання навіть відображаються в сновидіннях, коли сновидінню мариться, що він забув, загубив чи зіпсував свій основний документ.

Як вважає Сучасний суміщений сонник, паспорт, який у вас вкрали у сні, означає, що наяву ви зможете знайти предмет своїх давніх мрій. Але це не єдине значення видіння, де вам може з’явитися втрачений документ. Більшість снів про паспорти говорить про те, які події особисто можуть статися з вами в самий найближчий час. Щоб зрозуміти, до чого сниться паспорт, потрібно згадати подробиці події в нічних мареннях:

  • Ви показували комусь свій документ.
  • Розглядали чужий паспорт.
  • Оформляли нове посвідчення особи або обмінювали старе.
  • Червона книжечка у ваших видіннях виявилася зіпсовано, загублено або вкрадено.
  • Ви забули документ саме тоді, коли він опинився потрібен.

Якщо вам просто пригрезился свій паспорт, Сонник Фрейда тлумачить це бачення як знак того, що сновидець або сновидица прагнуть змінити свій сімейний статус, отримати штамп про наявність законного чоловіка або дружини. Тлумач радить — якщо ваш партнер ще не готовий до такого відповідального кроку, не варто на нього надмірно тиснути, інакше мрії про отримання законного чоловіка або дружини можуть залишитися мріями.

Сонник Дмитра та Надії Зими говорить, що вам доведеться пояснювати свою позицію з того чи іншого питання незабаром після того, як вам приснилося, що ви надаєте комусь свій документ. Якщо ж ви уважно вдивлялися в чужий паспорт, вам варто приготуватися до того, що хтось із друзів або знайомих може вас розчарувати вчинком, якого ви від цієї людини ну ніяк не очікуєте.

Коли ж ви бачили свій документ, в якому чомусь виявилася фотографія зовсім іншої людини, Сучасний сонник віщує сновидінню зустріч з тим, хто виявиться надійним другом на все життя. Таким, якому можна відкрити будь-яку свою таємницю, який завжди прийде на допомогу, і вам буде легко і приємно допомагати йому, якщо це буде потрібно.

Втрати і надбання

Бачити уві сні паспорт, який ви тільки що отримали, оформивши новий документ або обмінявши старий, означає, що незабаром вам можуть запропонувати нове, більш високо оплачуване місце роботи. Сонник XXI століття радить прийняти пропозицію, мотивуючи це тим, що на новому місці ви зможете краще розкрити свій творчий потенціал.

Приснився закордонний паспорт, хоча ви не займалися пов’язаними з ним клопотами? Сонник мадам Хассе запевняє, що вам доведеться відправитися в шлях — незабаром перед вами відкриється перспектива далекої поїздки у відпустку або у зв’язку з діловими питаннями. Побачити «загранник» іншої людини уві сні — вам доведеться допомагати готуватися до поїздки родичу або колезі.

До чого сниться паспорт, який за сюжетом сновидіння у вас вкрали? Про одному значенні ми розповіли в самому початку, але є й інші позитивні тлумачення. Якщо уві сні у вас вкрали паспорт, це означає успіх або поліпшення матеріального положення — наприклад, ви отримаєте премію за вдало завершений проект або зробите дуже вигідну угоду.

Коли в нічних мареннях вам привидівся втрата посвідчення особи, тлумачі радять наяву не втратити голову: так, обставини погіршаться, але вам цілком по плечу з ними впоратися. Втратити паспорт уві сні може означати також, що вам варто дещо критичніше поставитися не до оточуючих, а до власної персони. Інакше ви ризикуєте втратити гарне ставлення до вас оточуючих. Будьте поблажливіші до людей, і будете вправі чекати того ж у відповідь.

Якщо ж, навпаки, примарилося, що вам сталося знайти документ іншої людини, то наяву ви можете отримати щось, на що претендує хтось ще, наприклад, підвищення по службі. Чоловікові знайти паспорт уві сні, — попередження: потрібно бути уважним до свого самопочуття і здоров’я. У найближчі дні у сновидця висока небезпека травми або нещасного випадку.

Приснився паспорт, який виявився зіпсований настільки, що його доведеться міняти? Можливо, що у ваших справах несподівано можуть виникнути перешкоди. Однак не варто панікувати, якщо вам приснилося, що документ зіпсований — вам буде надана допомога, яку ви самі не очікуєте.

Якщо примарилось забути своє посвідчення особи, сонники радять не забувати про своїх службових обов’язках. Забути паспорт — такий сон означає, що вимоги до вас будуть пред’являтися високі, а от ваше бажання працювати буде досить низьким. Але сила волі допоможе подолати це протиріччя і навіть отримати винагороду за старанність. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ