5 Причин включити в свій раціон масло виноградних кісточок – Корисні статті

Універсальне і смачне масло з виноградних кісточок закріплює за собою нові позиції. З ніжним смаком і безліччю корисних властивостей цей продукт відмінно підходить для приготування їжі і підтримки здорового харчування.

Ось п’ять причин, щоб почати включати масло з виноградних кісточок в свій раціон.

Є джерелом омега-3 і омега-6 жирних кислот

Жирні кислоти – це «хороші» типи жирів, які можуть допомогти знизити ризик серцевих захворювань, склерозу і артриту. Масло з виноградних кісточок є багатим джерелом незамінних жирних кислот омега-3 і омега-6 . це – відмінний спосіб збільшити щодобове споживання омега – ніяких додаткових добавок риб’ячого жиру не буде потрібно!

Підходить до всього

Масло з виноградних кісточок має легкий аромат і смак. На відміну від оливкової і кунжутного масел, воно має нейтральний смак і допомагає розкрити аромат продуктів в процесі приготування, що робить його ідеальною основою для страв.

Масло також служить відмінною альтернативою вершковому маслу при випічці, не тільки через смаку, але і через його легкої консистенції, що гарантує отримання пишного тесту.

Наповнене природними антиоксидантами

Модне слово в області здоров’я, антиоксиданти забезпечують захист від пошкодження клітин і тканин, викликаного вільними радикалами в організмі. З огляду на такі потужні властивості, антиоксиданти слід включати в раціон кожен день.

Хоча ягоди і зелені листові овочі багаті антиоксидантами, вони не є найпотужнішими джерелами цієї речовини. Олія виноградних кісточок містить як поліфеноли, так і флавоноїди – надзвичайно сильні антиоксидантні сполуки! Для посилення ефекту спробуйте заправити олією салати зі свіжих овочів.

Має високу температуру горіння

Низька температура горіння масла може створювати неприємний запах і задимлення на кухні. Масло виноградних кісточок витримує температуру до 235 градусів, при смаженні продукти не втратять свого смаку, а масло збереже свої корисні речовини.

Може допомогти знизити рівень холестерину

Хоча холестерин є важливим елементом для метаболічних процесів, високий рівень холестерину в крові може завдати шкоди здоров’ю серця і навіть привести до діабету. рослинні масла не містять трансжирів і містять в дуже малій кількості холестерин, що робить його здоровою альтернативою жирам з високим вмістом холестерину, таким як вершкове масло.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ