Сонник до чого сниться пупок

Якщо заглянути в сонник, пупок є символом чистих помислів і добрих намірів. Сон, у якому ви чистили цю частину тіла дитині, віщує клопоти, пов’язані з домочадцями. Зараз як ніколи потрібна ваша підтримка.

Сновидіння, в якому ви мили цю частину тіла собі, обіцяє маленькі радості. Ваша «половинка» вирішить порадувати вас приємними дрібницями. Побачити в сні пупок, зображений художником, – в реальності будете занурені у світ ілюзій або фантазій.

Значення частини тіла

Якщо в мріях ви спостерігали, як доктор перерізав пуповину новонародженого, – в реальності чекайте отримання вигідних ділових пропозицій з далекосяжними можливостями. До чого сниться пупок? Молодій дівчині такий сон передвіщає зустріч з могутнім і багатим шанувальником. Чоловіку такий сон обіцяє романтичні пригоди: флірт, який переросте в тривалу зв’язок.

Сновидіння, в якому ви бачили пупок перехожого, передрікає довірчі бесіди та набуття взаєморозуміння з людиною, з яким ви ворогували довгий час. Бачити уві сні безліч чоловічих пупков – означає, що в реальності ви будете надто вимогливі до оточуючих. Не варто так упереджено ставитися до всіх, щоб не втратити повагу.

  • Сон, у якому ви робили собі тату у районі западинки на животі, обіцяє захоплюючу короткострокове подорож, від нього ви отримаєте масу позитивних емоцій і потужний заряд енергії.
  • Спостерігати в сні з боку, як тату в області пупка роблять комусь сторонньому, – наяву будете залучені в велику авантюру, але ризик буде виправданий і все закінчиться дуже сприятливо.

До чого сниться пупок, незвичайний на вигляд? Таке сновидіння обіцяє отримання великої винагороди за багаторічні труди – вас нарешті помітить начальство.

Сон, у якому ви бачили пупок домашньої тварини, говорить, що життя надасть вам можливість втілити в життя найпотаємніші бажання.

Якщо пупок уві сні не мав форми і являв собою просто поглиблення – в житті чекайте запрошення на урочистий захід, де ви уб’єте всіх своїм шармом і невимушеність в спілкуванні. Сновидіння, в якому ця частина тіла була брудною, говорить про бажання усамітнитися: влаштуйте собі вихідний і займіться улюбленим хобі.

Сон, у якому ви хотіли зробити пірсинг на пупку, говорить про те, що на вас буде покладена відповідальність за інших. Весь свій вільний час ви будете витрачати на забезпечення благополуччя оточуючих людей. Бачити уві сні, як пупок проколюють комусь, – в реальності будете завалені горою невідкладних справ. Не забувайте при цьому, що слід іноді робити перерву, щоб розвіятися.

Сновидіння з родзинкою

Сон, пупок в якому ви поранили, каже, що удача в даний момент на вашому боці. Можете сміливо вкладати кошти у проекти, але для початку потрібно перевірити їхню надійність.

Якщо в мріях ви спостерігали за операцією на центрі живота – в реальності найближчим часом на вас чекають приємні романтичні зустрічі, можливо знайомство з харизматичною людиною. Ця персона внесе особливий внесок у духовну сторону вашого життя. Бачити уві сні свіжі садна на пупку – означає, що наяву вас очікують цікаві ділові пропозиції і з’явиться шанс піднятися по кар’єрних сходах.

Якщо в мріях ви розглядали свою пуповину – наяву варто звернути увагу на стан свого організму. Можливо, ви занадто легковажно ставитеся до свого здоров’я. Приснилося, як хтось демонстративно виставляє пупок напоказ? Такий сон є ознакою візиту галасливій компанії старих добрих друзів. З ними ви поринете в спогади прожитих років і отримаєте багато позитивного настрою.

Якщо приснився пупок зі вставленим в нього сліпуче блискучими прикрасами, в реальності чекайте:

  • Радісні і багатозначні моменти в житті.
  • Захоплення і схвалення оточуючих.
  • Яскраві враження і хороший настрій.

Сон, у якому ви не звертали уваги на тіло, а бачили один пупок, передрікає безтурботні дні. Справи будуть сперечатися в ваших руках. Сновидіння, в якому ви сильно переживали за ранок навколо свого пупка, передрікає, що в найближчому майбутньому ви станете організатором великого родинного свята.

Якщо в мріях ви спостерігали за запаленням чужого пупка – в реальності варто відвідати батьків, адже вони сумують без вашої уваги. Сон, у якому ви бачили, що на місці пупка з’явилася дірка, віщує появу у вашому житті людини, здатного зіграти одну з головних ролей у вашій долі.

Якщо ж вам присниться, як діти перемазали пупки в піску, – в реальності ви несподівано відкриєте в собі нові таланти, адже все буде виходити дійсно майстерно. Виростає величезний пуп в сновидінні є символом прагнення до прекрасного – варто відвідати виставку чи музей. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ