Сонник до чого сниться особа (в прищах) уві сні

Сни можуть розповідати як про минуле, так і про майбутнє. Вони здатні, нехай і в алегоричній формі, попереджати нас про щось або звертати увагу на якісь наші вчинки або дії.

Тому кожен сон — це не просто божевільна історія, це послання, з яким варто розібратися. Адже від того, що ми побачили в нічних мареннях, може залежати вся наша майбутня життя.

Не так часто нам вдається бачити в сні особи, частіше вони бувають розмитими, нечіткими. Бачити лик — значить, отримати важливу інформацію, значить, опинитися віч-на-віч» зі своїм внутрішнім світом. Тому бачення, в яких ви бачили чийсь образ, варто детально аналізувати.

Спробуємо дізнатися, до чого сниться особа. Як говорить сонник, особа – це символ різноманітний, і трактування буде залежати від зовнішнього вигляду особи й інших нюансів. Тому якщо ви бачили такий сон, поставтеся до його аналізу з особливою увагою, не пропустіть важливих деталей. Ось на що варто звернути свою увагу при складанні передбачення:

  • В синцях або волохате?
  • Зле чи добре?
  • Пудрити або фарбувати?

Хто перед вами?

По-перше, відповідаючи на питання, до чого сниться особа, важливо згадати його зовнішній вигляд, яким воно було. Якщо обличчя було чисте, гладеньке, без вад, не червоне і не бліде, таке бачення говорить про те, що ви маєте гарну самооцінку і самосвідомість. Ви з легкістю можете аналізувати свої вчинки і давати їм відповідну оцінку.

Бачити своє червоне обличчя в прищах означає, що ви тривалий час щось переживаєте і ніяк не можете собі зізнатися в цьому. Пора покласти всі карти на стіл і поглянути в очі своїм тривогам. Також шкіра в гнійних прищах – це символ вашого емоційного і моральної напруги. Вам пора розслабитися і відпочити від труднощів і проблем.

Бачити на обличчі висип означає, що ви не приймаєте своєї зовнішньої краси. Вам варто звернути увагу на свою унікальність і неповторність, на те, що вас відрізняє від інших людей. Бачити уві сні висипання на лобі і щоках вашого чоловіка означає, що ви переживаєте з-за відносин з ним. Не варто витрачати сили і нерви на зайві емоції, адже насправді вашим відносинам ніщо не загрожує.

Бачити у сні, своє лице в крові і синцях означає, що вам пора полюбити себе. Ви схильні картати себе за будь-яку помилку, будь проступок, чого вам краще не стає. Також, як каже Жіночий сонник, особа в засохлої крові і синцях символізує ваше невміння себе прощати.

Бачити уві сні чиєсь волохате обличчя, яке покривали прищі, означає, що вас в житті чекають певні труднощі і перешкоди. Будьте уважні і чуйні до свого внутрішнього стану, воно підкаже вам, коли бути готовим до труднощів.

Брудне, розбите обличчя в болячки у сні — символ швидких змін у житті. Більше того, перед вами постане вибір, який потрібно буде зробити обдумано і з усією відповідальністю, так як він у підсумку вплине на все ваше подальше життя. Бачити уві сні старе, опухле обличчя означає, що ви втомилися як морально, так і фізично. Вам в терміновому порядку потрібно відпочити.

Якщо в баченні перед вами постало понівечене, розбите обличчя чоловіка, то таке бачення говорить про те, що вам варто обдумати те рішення, яке ви нещодавно прийняли. Можливо, ви допустили помилку, і це може вплинути на ваше майбутнє, так і майбутнє близьких вам людей.

Брудне, засмагле, майже чорне обличчя означає, що вам пора задуматися про своєму духовному і моральному зростанні. Ви дуже прив’язані до матеріального життя, чого не можете рухатися вперед. Якщо вам приснилося обличчя червоне і обпечене, то це означає, що вас хтось любить і часто обговорює у вас за спиною. Намагайтеся вести себе так, щоб ваші вчинки не були предметом обговорення злостивців.

Далі, вивчаючи, до чого вам сниться цей сон, важливо згадати ту емоцію, яку висловлював вигляд:

  • Радість, навіть на обличчі в болячки і прищах, обіцяє вам виконання ваших бажань. Нехай не відразу, але з часом ви отримаєте все, чого хочете.
  • Брудне і зле обличчя чоловіка говорить про те, що вам варто почекати з вашими планами і перенести будь-які подорожі на інший час.
  • Здивований вигляд у сні говорить про те, що вас чекає щось несподіване, але дуже приємне.
  • Сумна зовнішність в крові і синцях означає, що вас чекає розлад і туга. Але насправді з цим станом ви з легкістю зможете впоратися.

Що робили?

Далі вам варто взяти до уваги, що ви робили. Згадайте, чи довелося вам вмивати обличчя або мазати прищі кремом, тому як все буде мати значення.

Старанно мити, мити брудне або старе обличчя означає, що ви намагаєтеся позбутися від важких емоцій. Також, як каже Сучасний сонник, особа, якщо вам довелося його мити і мити, символізує потребу в духовному очищенні.

Фарбувати своє обличчя (особливо якщо воно було розбите, червоне, в крові), пудрити, намагатися приховати недоліки — означає, що ви прагнете здаватися не тим, ким є насправді. Ви витрачаєте багато часу на те, щоб вселити людям навколо, що ви зовсім інша людина.

Мазати кремом болячки, висип означає, що ви прагнете вирішити всі накопичені у вас внутрішні проблеми. Чим більше ви будете вивчати свій внутрішній стан, тим потужніше буде ваш внутрішній ріст і ваша динаміка. Мазати кремом висип і вмивати її спеціальними засобами означає, що ви на шляху до нового етапу у вашому житті. Незабаром ви вийдете на новий рівень, який відчутно змінить все навколо вас.

Якщо вам довелося мити, фарбувати і не пудрити своє обличчя, а чоловіки, то це означає, що від вас незабаром буде потрібна допомога. Причому вам потрібно буде допомогти іншій людині в нечесному справі, тому добре подумайте, перш ніж погоджуватися.

Якщо ви в баченні висмикували волосся, а обличчя все одно було волохате і чорне, то це означає, що ви заперечуєте свій внутрішній світ. Пора визнати свою сутність і почати мінятися в кращу сторону. А якщо ви намагалися мити синє, товсте обличчя, то це говорить про ваші переживання, що стосуються роботи. Також умивати синє обличчя означає, що вам пора відпочити і витратити свій час на сім’ю.

Такі сновидіння вельми різноманітні і разом з тим – красномовні. Чим більш детально ви підійдете до їх вивчення, тим більше інформації отримаєте. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ