Сонник похорон дружини до чого сниться похорон дружини уві сні

До чого сняться похорон дружини яка жива? Такий знак уві сні віщує важку життєву ситуацію, захворювання, крах планів, загрозу шлюбу. Але є й інші тлумачення сонника: внутрішнє очищення, швидке просування справ і кар’єри, благополуччя.

Сонник Міллера: чекають випробування

Цей сюжет Міллер трактує як передвістя випробувань для сім’ї сновидіння. Потрібно мобілізувати всі сили, щоб стійко пройти їх.

До чого сниться ховати дружину?

Таке бачення часто є просто відображенням реальних переживань чоловіка про її благополуччя і здоров’я.

До чого ще сняться похорон дружини? Після деякої важкої ситуації сплячий втратить життєву енергію і інтерес до того, що його оточує. Потрібно подолати це пригнічений стан, щоб уникнути гірших наслідків.

Що ви робили на похоронах дружини?

Значення сновидіння залежить від ваших дій:

  • плакали, не могли заспокоїтися – внутрішнє очищення, оновлення;
  • приймали співчуття – належить веселе свято;
  • були спокійні, врівноважені – гармонійні відносини;
  • самі несли труну – участь в небажаному, негативному заході.

Наснилася сонячна або похмура погода?

Якщо уві сні була сонячна, тепла погода – вас чекає хороше самопочуття. Розпочаті справи благополучно завершаться, принісши позитивний результат.

Наснилося, ніби під час похоронного обряду йшов дощ або був сильний вітер? Сонник попереджає про безліч проблем і можливе захворювання другої половинки.

Бачити уві сні похорони дружини

Бачення про її похованні підказує: ви занадто залежите від думки оточуючих, боїтеся викликати їх несхвалення. А дружина в нічний мрію уособлює ваші слабкості або проекти.

Бачити уві сні похорони дружини означає: ви відчуваєте до неї дуже суперечливі почуття. Поряд з любов’ю все частіше з’являється злість.

Інтерпретація сонника поховання дружини, яка жива

Як стверджує сонник, похорон дружини, якщо вона реально жива, можуть провіщати вашу зраду, яку вона не зможе пробачити. Уникайте спокус, щоб не робити боляче близькій людині.

Бачити її поховання – з’явиться загроза сімейному житті. Тому виникають непорозуміння і розбіжності бажано вирішувати не затягуючи.

Чули похоронний дзвін при цьому? Отримайте недобрі, тривожні вісті. Готуйтеся долати несподівані потрясіння.

Похорон померлої дружини

До чого сниться ховати дружину, яка померла в дійсності? Сонник пояснює: для ділової людини це означає провал планів, ділові неприємності.

Знову проживали уві сні похорони? Можете втратити велику суму грошей в результаті невдалого вкладення або чиєїсь афери.

Зараз небажано брати участь в ризикованих підприємствах, так як висока ймовірність провалу. Крім того, партнер, який вас туди втягнув, може підвести або обдурити. Так що краще відмовитися. А взагалі слід прораховувати ризики і думати, що буде, якщо вони зазнають фіаско.

Якщо між вами згода – все буде відмінно

У вас з другою половинкою любов і злагода? Значить, сюжет про її похоронах уві сні обіцяє швидке просування справ. Завислі питання незабаром оперативно зважаться.

Така нічна мрія для тих, чия сімейне життя благополучна, обіцяє просування по кар’єрних сходах, реалізацію своїх проектів.

Ще одне значення цього сюжету: почнеться новий етап життя. Всі сумніви і застарілі погляди можна залишити в минулому.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ