Сонник до чого сниться мити голову

Ви помічали, що після якихось неприємних подій або розмов хочеться вимитися? А що означає, наприклад, мити голову у сні? Тлумачі снів впевнені, що миття в сновидінні — символ очищення, а голова в цьому процесі повинна бути визнана гідною особливої уваги.

Голова людини символізує не тільки раціональне, логічне начало людини, але і те, як ми виглядаємо в очах оточуючих. Тому мити голову у сні — знак наведення порядку у власному житті, у справах, думках, прагнення робити правильні вчинки, щоб отримати високу оцінку в суспільстві. Саме по собі таке дію в сновидінні сприятливо, але тлумачення сну буде залежати від обстановки під час миття.

  • Вода під час миття голови уві сні могла бути теплою, холодною або гарячою, чистою чи брудною.
  • Комфортною чи була ситуація, коли ви милися у сні?
  • Важливо також, мили ви волосся милом або шампунем.
  • Промовистою є сюжет, коли вам голову мив інша людина.
  • Або ви мили голову іншому.

Ці символи можуть на перший погляд здатися другорядними, проте саме вони значно посилюють або послаблюють гарне значення основної сюжетної лінії сну. А крім того, можуть дати підказку, на які «дрібниці життя» вам найближчим часом варто звернути особливу увагу.

На питання, до чого сниться мити голову, Місячний сонник відповідає так: якщо приснилося, що ви миєте волосся в душі, такий сон передвіщає здоров’я та поліпшення матеріального стану сплячого. Поліпшення здоров’я варто очікувати хворому, якому привидівся сон, в якому той мив голову під струменями теплої і чистої води.

Взагалі мити голову в сновидінні в комфортних умовах означає оновлення ваших поглядів, переконань, життєвих установок, що в підсумку повинно привести до успіхів в роботі, нових контрактів у бізнесі, поліпшення відносин з оточуючими і навіть до примирення з недругами.

Приснилося, що миєте волосся, і після цього прокинулися в піднесеному настрої? Саме час почати втілювати в життя нові ідеї, вносити пропозиції щодо вирішення робочих проблем або зайнятися підвищенням своєї кваліфікації.

Якщо ж у сновидінні, в якому ви мили собі голову, вода була дуже гарячою або дуже холодною, то сонник Медеи свідчить, що на роботі вас можуть чекати неприємності. Зокрема, вас можуть втягнути в якийсь конфлікт. Тому варто зберігати холоднокровність і не вплутуватися в авантюри.

Подробиці нагінки

Безсумнівно, вас має насторожити сон, у якому ви мили голову чомусь каламутною і брудною водою. Сучасний сонник вважає, що таке сновидіння каже: не варто чекати, що проблеми вирішаться самі по собі, до їх вирішення вам належить докласти значних зусиль. Наяву необхідно активно діяти, щоб уникнути негативної оцінки з боку оточуючих.

Оскільки миття голови уві сні — символ бажання позбутися від якихось проблем і зобов’язань, попереджуючим знаком є і бачення, в якому ви ніяк не можете відмити своє волосся від бруду або мильної піни. Такий сон означає, що будь-необережно сказане слово або спалах гніву можуть обернутися проти вас, тому варто дуже уважно ставитися до всього, що ви говорите. Особливо обережним варто бути у висловлюваннях в колі колег і начальства.

Подібне значення має і сон, в якому довелося митися в якомусь неналежному місці — наприклад, на вулиці. Може приснитися і таке, що ви миєте собі голову, не знявши одяг, або ж під час миття мило щипає вам очі.

Психологічний сонник пояснює це як сигнал: підсвідомо ви розумієте, що позбутися від проблем або тяжких відносин буде непросто. Такі деталі уві сні ні в якому разі не закликають до бездіяльності, вони акцентують вашу увагу на те, що треба діяти з максимальною акуратністю.

Можливо, що доведеться піти на якісь моральні поступки або матеріальні витрати, але результат буде того коштувати. Сон про миття, в якому ви відчуваєте себе некомфортно через обстановки або одягу, закликає «включити голову», щоб мінімізувати витрати в ході вирішення проблем.

Мило або шампунь?

Практично будь сонник акцентує увагу на тому, що мити голову шампунем уві сні краще, ніж милом. Виняток становлять, мабуть, старовинні сонники, які були складені тоді, коли шампуні були в дивину, і громадська думка ставилося до них насторожено. Наприклад, Східний жіночий сонник вважає, що мити голову шампунем — знак того, що вам доведеться робити щось через силу, щоб домогтися бажаного.

Сучасний тлумачі, навпаки, пояснюють сон про миття волосся шампунем, особливо дорогим і якісним, як провісник підвищення по службі або переходу на нове, більш прибуткове робоче місце. Є і таке тлумачення: мити голову шампунем в сновидінні — найближчим часом знайти спокій і позитивні зміни в особистому житті.

Мити голову милом у своїх мріях теж непогано. Запашна мильна піна віщує приємна подорож. А ось миття волосся господарським милом або маленьким шматочком туалетного мила говорить про те, що ви досягнете грошей і успіху, але лише завдяки наполегливій праці.

Не такий вже рідкісний сюжет сновидіння з миттям голови, коли голову сплячого миє хтось інший. Психологічний сонник каже: таке бачення — символ того, що наяву хтось активно нав’язує вам свою точку зору.

Може бути, ця людина дає вам непрошені поради або схиляє в конфлікті на свій бік — тобто вам «промивають мізки». Подібне бачення застерігає від прийняття рішень, заснованих на чужому думці і чужих моральних цінностях. У найближчій перспективі варто керуватися власним здоровим глуздом.

Якщо ж вам приснилося, що це ви миєте голову іншій людині, отже, саме ви наяву намагаєтеся на нього вплинути. Таке бачення — сигнал, щоб задуматися: а воно того варте? Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ