Сонник до чого сниться метро

Зараз ні один великий місто світу неможливо уявити собі без метро. Це швидкий та зручний вид транспорту, який став частиною нашого повсякденного життя. Сни про підземку не дивні, адже ми постійно спускаємося-піднімаємося в метро і з нього. Подивимося, як розшифровує сонник метро.

В загальному розумінні метрополітен — символ метушні, яка відбувається у вашому житті. Значить, у вас якась завантаженість на роботі, переполох будинку або плутанина в особистому житті. Бачити уві сні метро — до того, що пора зупинитися, перестати бігти і озирнутися. Навіщо бігти? Куди? Все, що потрібно, завжди встигну. Подивіться, як прекрасна ця життя. Пригальмувати хоч на мить.

Якщо наснилося метро з довгими переходами, в яких ви заблукали, – це символ складних завдань, які вам належить вирішити. Знайдіть вихід в реальному житті. Ви знаєте, як впоратися з проблемами. Тільки поверніть всю ситуацію в потрібне русло, і все вирішиться само собою.

Сонник А. Минделла так розшифровує, до чого сниться метро уві сні: таке бачення говорить про вашу практичності і строгому розрахунку. Якщо ви вже прийняли рішення, значить, воно не може бути невірним, тому що мільйон разів все зважили, обміркували і переосмислили. Помилки бути не може. З усіх можливих варіантів ваше рішення найбільш правильне.

За Сонником домогосподарки, якщо сниться метро, в якому ви заблукали і не змогли знайти вихід у місто, – ви не можете прийняти рішення. Питання складне і суперечливе. В голові у вас вже безлад. Не відкладайте рішення на інший раз. Сам собою питання не вирішиться. Просто відпочиньте. Сосредочьтесь і добре подумайте. Рішення прийде швидко. Потрібна лише відповідна обстановка для роздумів.

Сонник К. Холу трактує сновидіння так: підніматися вгору по ескалатору метро – у реальному житті ви з легкістю знайдете вихід із будь-якої складної ситуації.

Швидка їзда в метро говорить про події, які закрутять вас у свій вир. Ви будете дивуватися, як швидко пролітають дні, і самі яскраві враження будуть змінюватися іншими.

Сонник-гороскоп пояснює наснилося метро як символ далекої дороги. Збирайте валізи і не забудьте покласти з собою гарний настрій. Жіночий сонник, потяг метро з яким знаходиться у воді, віщує швидку вагітність. Дівчата, якщо ви планували завагітніти, то це ваш шанс.

Ніч забере вдалину в теплому вагоні сну

Побачити, як ви заснули в вагоні метро, говорить про те, що не заважало б бути більш пильним. Не забувайте перевіряти, чи закриті двері і вимкнений праска. Якщо будете розсіяним, може трапитися непоправне, так що уважніше ставитеся до дрібниць.

У сновидінні їхати в метро означає, що ви будете докладати багато зусиль, які не оцінять на старому місці роботи. Запропонуйте свої ідеї новому роботодавцю, і вас «відірвуть з руками». Тут оцінять ваш розум і працездатність, яка приносить відмінні плоди. Поїздка для дівчини-сновидицы говорить про те, що вона довго буде шукати обранця свого життя. Ви зустрінете багато чоловіків на своєму шляху, але коли познайомитеся саме з тим єдиним, ви відразу це зрозумієте.

Сонник, станція метро за яким є кінцевою, говорить про необхідність чого вибрати одне з двох. Ці речі абсолютно протилежні і не схожі один на одного. Подумайте, що вам потрібно більше і що підходить саме вам.

Якщо вам сняться численні люди, які їдуть разом з вами, — значить, попереду у вас крупний контракт або угода, до якої ви довго готувалися. Така співпраця буде довгою і взаємовигідною для обох сторін.

Уві сні їздити на метро без квитка – готуйтеся: після пробудження вас чекає зустріч з начальством. А якою вона буде, залежить тільки від вас. Сподіваємося, ви добре працювали, щоб почути похвалу.

Йти вздовж по будівлі метро і побачити аварію – таке сновидіння пророкує поїздку, якої ви зовсім не чекали. Але вона принесе вам масу пам’ятних подій. Пригоди чекають вас, вперед!

Сучасний сонник вагон, в який ви не потрапили і з-за цього запізнилися на потяг, розцінює як застереження. Не пропустіть свій шанс. Якщо випадає добра нагода, тримайтеся за неї, і тоді досягнете великих успіхів.

Сон, метро в якому красиве і яскраве, може передбачати щасливе життя сновидінню. Взагалі, яскраві, барвисті сни можуть бачити лише щасливці. Значить, ваше життя вже вдалася. Але найкраще попереду!

Сон про метро, швидше за все, пов’язаний з вашим щоденним спуском під землю. Натовпи людей, шум вагонів. Спробуйте на деякий час змінити вид транспорту. Автор: Тетяна Малініна

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ