Сонник до чого сниться метелик уві сні

Часто трапляється, що, прокинувшись, людина ще пам’ятає те, що бачив уві сні. Тоді він намагається розібратися, що означало те чи інше бачення, може воно щось передвіщати або просто є продуктом підсвідомості.

Якщо заглянути в сонник, метелик тлумачиться як передвістя успіху в любовних справах. У мріях ви спостерігали за польотом білого метелика – таке сновидіння означає швидку зустріч у родинному колі.

Метелик у сні є сприятливим знаком, що обіцяє радість та процвітання. Якщо побачене комаха було яскравим і великим – це означає, що вам належить отримати неймовірний сюрприз, якого ви ніяк не могли очікувати. Можливо, це буде зустріч зі старим другом або виграш у лотерею.

До чого сняться маленькі метелики? Такі сни мають суперечливі значення. З одного боку, підсвідомість може говорити вам про майбутній скрутному виборі в особистому житті. З іншого – в реальності ви можете відчайдушно намагатися завоювати довіру важливої персони.

Маленьке диво

Якщо у мріях вам приснився метелик, який намагається наблизитися до величезного багаття, – швидше за все, такий сон закликає вас бути акуратніше. В найближчому майбутньому вас чекає перевірка на стресостійкість. Спробуйте відволіктися від проблеми і перенаправити увагу на щось приємне – і проблема розчиниться сама собою.

А ось якщо у сні вам привиділося, як у нічного озера жаба вбила метелика, – це говорить про те, що в глибині душі ви відчуваєте самотність або страх перед ним, підсвідомо боїтеся порожнечі. Зараз саме час провести приємні години в колі сім’ї біля теплого вогнища.

До чого сниться метелик, якого ви зловили в сачок, а він марно намагається вибратися з нього? Для одруженого чоловіка такий сон означає, що він занудьгував за холостяцького життя. Запросіть куди-небудь старих друзів та повеселіться, як в старі добрі часи! А ось для незаміжньої дівчини таке сновидіння означає сумнів. Не соромтеся запитати поради у більш досвідченого людини.

Якщо в сновидінні ви спостерігали, як комаха плавно село на вашу долоню, – це символ швидкого поповнення в сімействі. Можливо, вам повідомлять радісну новину родичі чоловіка або дружини. Бігати по зеленому благоухающему полю за метеликами і ловити їх руками – означає, що вас очікують приємні домашні клопоти, пов’язані з майбутніми святами.

У мріях вам привиділося, що ви власноруч завдавали багато болю до метелика? Це може означати, що життя готує вам серйозне випробування, яке можна подолати, лише вірячи у свої сили. Головне в цій ситуації – вчасно вирішувати виникаючі проблеми і рухатися вперед.

Все побачене уві сні необхідно трактувати не по окремих частинах, а спробувати зібрати в єдине ціле. Отже, сон, у якому ви самі були метеликом, означає, що:

  • Ви жадаєте подорожей, нових вражень, і скоро у вас з’явиться можливість виконати свої бажання.
  • Ви скромні по природі, а зараз як ніколи на вас тиснуть. Якщо це сталося в професійній сфері – наберіться сил і не піддавайтеся на провокації. Якщо ж конфлікт в сім’ї – будьте терпиміше до своїх близьких.
  • Незабаром відбудеться доленосне знайомство, після чого ваші успіхи в кар’єрі стануть грандіозними.

Крилатий бачення

Якщо в мріях ви бачили метелика, яка намагається самостійно перелетіти великий водойма, – такий сон означає вашу готовність до самопожертви. По соннику Міллера, бачити таке комаха у сні – до щасливого шлюбу.

Якщо ж у сновидінні метелик був у вигляді настирливого молі – що ж, вас чекають розбіжності з начальством. Не впадайте у відчай, адже ці клопоти скоро пролетять, і якщо ви впевнені у своїй правоті – стійте до кінця. Це допоможе вам добитися розташування свого керівництва.

У нічному польоті душі ви спостерігали, як з кокона з’являється чудова метелик і спрямовується вдалину, – це символізує майбутні зміни в житті. Пора забути старі образи і звернути свій погляд на прекрасне майбутнє, відправитися туди з коханою людиною.

Якщо у вашому сні метелик на очах залетіла в будинок або вікно – це означає, що незабаром ви зустрінете свою «другу половинку», яка завжди буде підтримувати вас. Тим, хто вже зустрів чоловіка, таке сновидіння обіцяє знайомство з гарною людиною, який напевно стане для вас щирим і відданим другом. Автор: Катерина Волкова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ