10 Супермодель з блискучим академічною освітою

нижче – 10 супермоделей з академічною освітою, які довели, що можна мати одночасно і красою, і розумом, і індивідуальністю.

Карлі Клосс

Клосс почала кар’єру у віці 14 років. З тих пір вона працювала на подіумі для таких брендів, як Elie Saab, Chanel і Hermes. У 2015 році Клосс взяла перерву в роботі, щоб вчитися в Школі індивідуального навчання Нью-Йоркського університету. Вона має досвід в програмуванні і в 2015 році Клосс надала стипендії молодим жінкам, зацікавленим у вивченні інформатики.

Джіджі Хадід

Хоча Хадід почала працювати моделлю, коли їй було всього 2 роки, вона стала штатною моделлю тільки в 2013 році. З тих пір Хадід стрімко піднімалася на вершину індустрії. Але перш чим, повністю присвятити себе модельному бізнесу, вона поступила в Нову школу в Нью-Йорку для вивчення кримінальної психології.

Брук Шилдс

Шилдс відома як модель і актриса. Незважаючи на те, що вона була на піку своєї слави, Шилдс воліла закінчити навчання. У 1983 році Шилдс надійшла в Прінстонський університет, де отримала ступінь бакалавра французької літератури.

Девід Ганді

Британська модель Девід Ганді вважається одним з кращих моделей-чоловіків за останні 20 років. Відкритий в 2001 році, Ганді є обличчям світових брендів, таких як Carolina Herrera, Hugo Boss і H&M. Ганді здобув вищу освіту в Університеті Глостершира, де вивчав маркетинг. Ганді також брав активну участь в кампаніях по викоріненню бідності, включаючи збір засобів для бідних дітей, а також жертв землетрусу на Гаїті.

Кемерон Рассел

Досягнення Рассел як моделі вражають. Рассел почала кар’єру у віці 16 років і працювала з провідними брендами, включаючи Calvin Klein, Louis Vuitton і Victoria’s Secret. але Кемерон – це щось більше, чим здається на перший погляд; вона випускниця Колумбійського університету за спеціальностями економіка та політологія.

У 2012 році виступ Рассел на TED Talk, де вона визнає, що соціальні стандарти краси спричиняють соціальну нерівність, стало вірусним.

Юлія Нобіс

Хоча ця австралійська модель не так відома, як деякі з її сучасниць, Нобіс, безсумнівно, є однією з найуспішніших моделей на сьогоднішній день. З 2009 року Нобіс працює моделлю для будинків моди, включаючи Chanel, Dior і Balenciaga. Вона чотири рази з’являлася на обкладинці Vogue Italia.

Але що вражає в Нобіс, так це її освітня мета. Нобіс вважає свою модельну кар’єру лише побічної, основна її мета – стати лікарем невідкладної допомоги. Нобіс початку з отримання ступеня бакалавра в Королівському технологічному університеті Мельбурна і в даний час закінчує аспірантуру в області медицини.

Крісті Тарлінгтон

Ця, одна з перших супермоделей, також відома своєю освітою. На піку своєї кар’єри в 90-і роки Тарлингтон працювала в найбільших модних, косметичних і люксових брендах, включаючи Versace і Yves Saint Laurent.

Вона відновила навчання в 1994 році, закінчивши з відзнакою Нью-Йоркський університет зі ступенем бакалавра в області релігієзнавства і східної філософії. Пізніше вона отримала ступінь магістра в Колумбійському університеті. Сьогодні Терлінгтон проводить кампанії за надання допомоги молодим матерям в бідних країнах.

Сомалійська модель Іман блищала в індустрії в 70 – 80-х роках. На піку кар’єри Іман працювала з найбільшими модними будинками. Дочка дипломата, Іман вивчала політологію в Університеті Найробі, перш чим стати моделлю. Іман говорить на п’яти мовах. Своєю роботою Іман допомогла кольоровим жінкам відкрити двері в модну індустрію.

Тайра Бенкс

Список досягнень Бенкс, однією з кращих супермоделей усіх часів, великий і вражає. Останні три десятиліття вона працювала моделлю, актрисою, телеведучою і підприємцем. Бенкс надійшла до Гарвардської школи бізнесу, де пройшла підготовку за програмі управління бізнесом.

Лілі Коул

Коул легко може допомогти будь-якому з написанням диплому. Ця британська модель і актриса вважається однією з найуспішніших і вона дуже розумна. Лілі вивчала історію мистецтв в Королівському коледжі Кембріджського університету і закінчила його з відзнакою. Зараз вона планує там же вивчати суспільні та політичні науки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ