Сонник до чого сниться лаванда

Лаванда широко поширена по всьому Середземномор’ю, частково – на Близькому Сході, в Індії і на Канарських островах. А пейзажі Провансу взагалі неможливо собі уявити без синьо-блакитного серпанку від її квіток. Напевно, ні одній рослині на планеті не притаманне таке багате розмаїття відтінків синього, як лаванді.

Однак вона має не тільки естетичними, але і практичними властивостями. Рослина здавна використовується в кулінарії, ароматерапії, косметології та медицині. Ось тільки деякі напрямки її використання:

  • Медикаменти на її основі застосовують для підвищення імунітету, використовують як знеболюючий і протизапальний, а також вживають для поліпшення роботи нервової і судинної систем.
  • Лавандова молоко – хороший засіб при застуді.
  • Мед з квітки володіє не тільки чудовим смаком, але і є дієвим медикаментом.
  • Лавандова олія – народний засіб від опіків.
  • Аромат цієї рослини заспокоює і приносить душевну рівновагу. Подібною дією володіє ванна з лаванди, прийнята на ніч.

А до чого сниться лаванда, можна дізнатися з тлумача снів. Обов’язково подивіться, що означає поява цього ніжного і витонченого рослини уві сні.

Добрі сни

В сонник лаванда входить з позитивним тлумаченням. Побачена уві сні лаванда — символ добрих справ і вчинків. Якщо ви давно збиралися щось зробити, то зараз найсприятливіший момент.

Саме зараз справи, вчинені з добрих спонукань, принесуть вам не тільки задоволення, але і несподівану користь. Як говориться, «ефект бумеранга»: чим більше ви зробите добра комусь, тим більше його повернеться до вас. Головне – допомагайте тим, кому хочеться допомогти, робіть все від чистого серця, а не заради отримання майбутнього заохочення.

Квітуча лаванда у сні передвіщає молодій парі взаєморозуміння і щастя, які призведуть до переходу відносин на більш серйозний рівень. Цілком можливо, що закоханих очікує швидка весілля, адже здавна в південних країнах молодят обсипали сушеними квітами цієї рослини.

  • Вам подарували букет – до нових стосунків.
  • Отримувати букет від коханої людини – символ щирості його почуттів до вас.
  • Рвати квіти разом з коханим – ваші почуття взаємні.
  • Робити уві сні букет з лаванди разом з коханим – до весілля.
  • Дарувати букет з лаванди – ви можете зробити когось щасливим, від вас залежить щастя іншої людини.

Засаджене поле – символ урожаю: незабаром ви зможете побачити плоди своїх праць. Побачене уві сні поле, усипане цими квітами, також віщує спокій, тихе щастя і гармонію в сімейному колі.

Ароматерапія

Сушити стебла рослини – до невеликого доходу. Класти мішечок з сушеної лавандою в шафу від молі – вбережете себе від заздрісників і недоброзичливців. Віддавати чи продавати сушену лаванду – будете когось оберігати. Купувати лаванду – отримаєте захист і заступництво від сторонніх людей.

Аромат квітки може приснитися жінці до появи у неї нового шанувальника, а чоловікові він обіцяє нові романтичні відносини. Якщо ж аромат був занадто сильним або задушливим, не поспішайте ділитися своїми успіхами з оточуючими вас людьми: не всі з них будуть радіти за вас щиро.

Приснилося лавандова олія? Якщо ви втирали в шкіру – про вас будуть говорити тільки хороше, використовували в якості ароматизатора – до поваги і визнання ваших заслуг. Автор: Ольга Лупандіна

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ