Сонник до чого сниться крапельниця

До чого сниться крапельниця у сні? Бачити такий предмет наяву могли ті люди, які хоча б раз потрапляли в лікарню і отримували там лікування.

Враховуючи, що в реальному житті вид крапельниці викликає неприємні відчуття і страх, багато хто може подумати, що побачити, як ставлять крапельницю уві сні, – символ негативний. Насправді ж тлумачі снів стверджують, що подібний предмет у мріях уособлює успішне перебіг справ і вдале їх завершення, а також сприятливий час для розвитку бізнесу.

Для того щоб знайти у соннику значення сну, де фігурувала крапельниця, вам необхідно пригадати деякі деталі – наприклад, кому було призначено подібне лікування, хто займався постановкою крапельниці, в яких умовах це відбувалося.

Таємниці особистого життя

Якщо заглянути в сонник, крапельниця, яка приснилася незаміжньою дівчині, означає, що їй судилося вийти заміж за гідного людини в найближчі кілька місяців. Якщо при цьому поставлена крапельниця завдавала дискомфорт або навіть біль – вам доведеться подолати чимало перешкод, перш ніж зможете створити ідеальний і міцний сімейний союз.

Зберіть волю в кулак і продовжуйте рухатись до поставленої мети за будь-яких обставин – і результат не змусить себе чекати. Майбутній союз зробить вас найщасливішою жінкою на світі, так як ви будете любити і шанувати свого обранця, і ваші почуття будуть взаємними.

Якщо довелось лежати під крапельницею уві сні, але не відчувати абсолютно ніяких неприємних відчуттів – наяву в подоланні перешкод вам допоможе близький друг, який зможе розгорнути вас у потрібному напрямку і дасть слушну пораду.

До чого молодому чоловікові може приснитися сон, в якому він лежить в невідомому місці і йому збираються ставити крапельницю? Сонник Сучасника вважає, що вам слід проявляти більше уваги до своєї коханої.

Ваші стосунки можуть піддатися ризику, якщо ви не зможете правильно розставити пріоритети і не будете приділяти належної уваги сім’ї замість багатогодинний переробки в професійній сфері. Зрозумійте, що дружина цінує вас такого, яким ви є, і не обов’язково доводити собі і оточуючим, що ви справжній трудівник.

Бачити замужній дамі уві сні, як їй встановлюють лікувальну крапельницю, – означає, що незабаром в реальному житті ваші діти дозволять вам пишатися їхніми вчинками. Ви усвідомлюєте, що змогли виховати гідних і добрих людей.

Професійні секрети

Якщо заглянути в сонник, крапельниця в руці, яку ви тільки що поставили іншій людині, означає, що наяву вам доведеться пожертвувати своїм часом, щоб зробити добрий вчинок для малознайомою персони. Всі ваші старання швидко себе виправдають, і ви заручіться підтримкою вірного друга.

Уві сні вам довелося перебувати в лазареті, де пацієнтам ставили крапельниці, так як всі вони були сильно хворі? Сонник Зими пояснює цей сон як можливості, що відкриваються, і радить не втрачати час, щоб поліпшити свій фінансовий стан:

  • В найближчому майбутньому вам випаде шанс почати вигідну справу, обійти суперників і швидко заробити репутацію.
  • При будь-якому зручному випадку намагайтеся розширювати свої ділові зв’язки, так як саме партнери допоможуть вам вивести вашу справу на новий рівень.
  • Не забувайте регулярно вчитися і використовувати нововведення у своїй роботі, адже новинки залучають прибуток і часто окупають себе.

Як пояснює сонник сон, якщо ви насильно ставили комусь крапельницю в відень? За толкователю Міллера, в реальності ви вважаєте, що поруч з вами є недоброзичливець, який, на вашу думку, намагається зашкодити вашій справі або отримати контроль над вами і вашими діями. Насправді, найімовірніше, ви самі не бажаєте з якоїсь причини успіху свого починання і шукаєте причину в інших. Варто заглянути вглиб своїх мотивів і постаратися знайти витоки ваших внутрішніх розбіжностей.

Убачити у сні, що ви ставите крапельницю з отрутою своєму ворогові, – в реальності такий сон говорить, що ви затаїли образу або злість на близької людини. Вам потрібно як можна швидше вирішити цей конфлікт, щоб налагодити добрі відносини. Просто постарайтеся відкрито поговорити з винуватцем ваших прикростей, і напевно ви отримаєте від нього все, що хотіли почути. Ваші стосунки налагодяться, і більше ви не будете бачити подібних сновидінь.

Якщо приснилося, що вам поставили крапельницю з плазмою або кров’ю і після цього вам стало набагато легше, – в реальності зовсім скоро ви завершите важке завдання, яке почали відносно давно. Ви з легкістю зможете зітхнути і презентувати результати своїх праць, які дуже порадують начальство. В нагороду за завзятість і працьовитість вам запропонують підвищення по службі і дадуть пристойну премію, тому ви будете відчувати гордість за себе і свої досягнення. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ