Значення імені Желя (Журба) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Желя (Журба) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Желя (Журба) – «жаліслива», «сумна». Ще одне значення імені Желя – «скорботна».

Походження імені Желя (Журба): старослов’янська.

Свій багатий внутрішній світ Желя приховує від сторонніх. Дівчина захоплена творчістю і містикою і часто виявляється без грошей, з віком її фінансове становище стабілізується. Дівчина по імені Желя схильна до депресій, але якщо починає займатися спортом, то нудьга відступає. Вона Желя буде щаслива в шлюбі з м’яким і розуміючою людиною, а після народження дітей вся печаль піде.

Скорочене ім’я: Жела, Желика.

Яке по батькові підходить до імені: Вітольдівна, Назарівна, Соломонівна, Петрівна, Натановна, Іванівна, Эмильевна, Анатоліївна.

Ім’я «Желя» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Zhelya.

Значення імені для дівчинки

Що означає ім’я Желя з точки зору психології? Ніхто не знає, які плани і думки живуть у прихованій від сторонніх очей душі Желі. Спробуйте викликати дівчину з ім’ям Желя на відвертість, і якщо у вас це вийде, то, цілком можливо, ви будете здивовані багатством її внутрішнього світу.

Характер імені Желя

Позитивна характеристика імені: володіє ім’ям Желя відрізняється творчим, витонченим мисленням, здатністю докопатися до суті справи, схильністю до Наук і мистецтва. У імені Желя витончена натура, будь-яка грубість чи вульгарність ранить її почуття.

Негативна характеристика імені:

Якщо самолюбство імені Желя занадто сильно обмежена вихованням або життєвими обставинами, вона може довго пам’ятати образу і страждати з-за цього.

Доля імені Желя в любові і шлюбі

Дівчина з цим ім’ям намагається приховувати свою емоційність. Для неї має особливе значення самостійність. Намагаючись вирішити свої проблеми, що володіє ім’ям Желя може замикатися в собі, але, на жаль, емоції від цього тільки посилюються і з часом можуть набувати характеру пристрасті.

Сумісність з чоловічими іменами:

Чоловічі імена, відповідні Желе:

 • Женя і Вольга
 • Женя і Конрад
 • Женя і Суморок

Невдала сумісність імен:

 • Женя і Дід
 • Женя і Лель
 • Женя і Хорс.

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Важко сказати, що саме заважає Желе реалізувати своє творче уяву в професійному плані. Бути може, дівчина з ім’ям Желя просто недооцінює свій внутрішній світ, ставлячись до нього як до чогось звичайного. Інтерес у імені Желя може проявитися до містики, окультних наук – з помітною часткою скептицизму і критичного осмислення.

Бізнес та кар’єра Желі: Ймовірно, що в молодості Желе доведеться пережити нелегкий час, фінансові труднощі. Вона Желя надає величезне значення грошових питань.

День ангела Желі: ім’я Желя (Журба) не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Желя
 • Родовий відмінок: Желі
 • Давальний відмінок: Желе
 • Знахідний відмінок: Желю
 • Орудний відмінок: Желей
 • Прийменниковий падіж: Желе

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ