Сонник до чого сниться костюм уві сні

Одяг в сновидіннях завжди є відображенням нашого «я» і характеризує стан наших справ. Що скаже сонник до чого сниться костюм, чого очікувати після цього сну?

Костюм – предмет одягу, який ми одягаємо не кожен день, особливо якщо він діловий або карнавальний, святковий або дорогою. Це означає, що сон з костюмом може позначати щось важливе і значуще.

Щоб довідатися детальне тлумачення цього сну, варто згадати всі його дрібні подробиці. Ось які варіанти пропонують сонники:

  • Бачити костюм з боку носити?
  • Міряти чи купувати?
  • Він був жіночий або чоловічий, а може бути, дитячий?
  • Червоний, білий, чорний або карнавальний, різнокольоровий?
  • Спортивний або ділової?
  • Новий, красивий чи старий, в дірках?
  • Міряти його, чистити, купувати, зашивати або шити?

Згадайте всі подробиці, і давайте перевіримо, що це бачення вам обіцяє наяву!

Побачити зі сторони

Якщо ви не торкалися до одягу і нічого не робили з нею, а тільки бачили з боку, то потрібно згадати зовнішній вигляд і особливості. Був він червоний або білий, жіночий, чи чоловічий, це все має значення.

Як описує сонник, яскравий костюм, карнавальний або якийсь незвичайний (наприклад, дуже розкішний і дорогий) – це символ великої радості і раптової удачі. Чим красивіше був цей наряд, тим більше незвичайних і щасливих подій відбудеться незабаром наяву! Червоний колір одягу в мріях – символ яскравих подій. Ви будете в їх центрі!

Побачити чоловічий костюм, особливо чорний, – до грошових витрат. Це також рада бути економніше і розумніше поводитися з фінансами. Якщо будете тринькати, то незабаром доведеться зіткнутися з фінансовими труднощами. Будьте обережніше!

Дитячий святковий наряд сниться до везінню і незвичайного повороту справ, якого ви не очікуєте. Все складеться дуже несподівано і набагато краще, ніж ви розраховуєте.

Якщо вам приснився діловий костюм, брючний або спідничні, то чекайте змін в роботі. Сонник натякає, що якщо ви хочете змін, слід щось зробити, зробити якийсь крок. Сама по собі життя змінюється рідко і не завжди так, як ми хочемо. Дійте самі, будьте сміливіше!

Якщо наряд приснився новий, з голочки, наяву ви явно хочете отримати або змінити щось. Але одного бажання мало – дійте швидше! Крім вас ніхто ваше життя не змінить, і щоб одержати щось, треба сміливо робити вчинки.

Він був спортивний? Прекрасний знак! Не важливо, носили його або бачили з боку. Це символ того, що наяву ви отримаєте прекрасну можливість вільно і сміливо висловлювати свої почуття і думки, до вас прийдуть натхнення та нові ідеї. Буде удача в любові, роботі чи творчості, завдяки вашій сміливості.

Жіночий наряд у сні – ознака прихованих бажань. Розберіться в собі, будьте щирими і не приховуйте від себе власні прагнення.

До чого сниться костюм старий, подертий чи брудний? Ймовірно, вам буде бракувати грошей, і ви будете цим незадоволені. Але це тимчасові труднощі, і у ваших силах все подолати власними силами.

Надіти або одягнути?

Цілком можливо, що ви не тільки бачили комплект одягу, але вам довелося її міряти, носити, шити і так далі. Подивимося, що розповість сонник.

Надягати святковий наряд – символ величезної везіння та успіху у тій сфері, яка для вас пріоритетна. Одним словом, вам дуже крупно пощастить – в сім’ї, любові або в роботі!

Міряти або носити строгий діловий одяг – значить шукати наяву своє місце. Настав час знайти свою нішу, справу, яка вам до душі, чи ту сферу, в якій ви найбільш успішно реалізуєте себе.

Якщо ви купили новий наряд, чекайте великої радості, нової обстановки і нових знайомств! Якщо ви полагодили або зашили одяг, значить, незабаром своїми зусиллями зможете поліпшити власне становище справ. Ви поборете труднощі без праці!

Носили білий костюм? Підсвідомо ви вважаєте себе краще всіх інших, але чи так це насправді? Чесно ви себе і оточуючих оцінюєте?

Якщо ви чистили одяг, вас чекає радість і позбавлення від труднощів. А ось плями і бруд символізують перешкоди на вашому шляху. Не бійтеся їх і пам’ятайте, що у ваших силах побороти труднощі. Головне – мотивація!

Носили костюм протилежної статі? Явний натяк на те, що ви недостатньо задоволені своїми відносинами, вам чогось не вистачає. Чого саме? Розберіться – і ви легко зможете поліпшити ситуацію.

Це цікавий, багатогранний знак. Ви напевно помітили, що сонники дають багато порад – подумайте, проаналізуйте, і, бути може, ця рада допоможе вам стати щасливішими! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ