Сонник обличчя улюбленого до чого сниться обличчя улюбленого уві сні

Згідно сонником, улюблений з іншою обличчям – попередження про проблеми у взаєминах, навіть можливу зраду. Неголений бойфренд уві сні вказує на байдужість або грубість. Сприятливі значення, до чого сниться таке бачення: дізнаєтеся таємниці, приховані мотиви партнера, зблизитися, навіть отримаєте пропозицію руки і серця.

Чи відчуваєте потребу бути поруч

Приснився сюжет повідомляє: ви дуже потребуєте свого коханого, відчуваєте потребу бути разом, володіти ним. Постарайтеся не надто явно демонструвати це бажання, щоб не бути настирливою і не набриднути швидко.

Уві сні побачили обличчя улюбленого? Сонник пояснює: дізнаєтеся щось таємне, приховане про нього. Причому, це може виявитися щось не дуже приємна. Подумайте, чи готові ви приймати свого чоловіка таким, яким він є?

Хочете здаватися ідеальною жінкою

До чого сниться відображення його вигляду в дзеркалі замість свого? Ви хотіли б виглядати перед обранцем краще, чим в дійсності. Відмовтеся від цього бажання – коли розкриється реальний стан речей, улюблений може перестати вам довіряти.

Якщо уві сні бачили обличчя улюбленого дуже близько, і він пильно розглядав вас – він хоче більше дізнатися вас. Якимось вчинком ви викликали у чоловіка сумніви в своїй щирості, і похитнули довіру до вас.

Які ви бачили емоції?

Для вірного тлумачення бачення пригадаєте, які емоції побачили:

  • печаль – належить неприємна подія;
  • злість – вашу пару чекає серйозне випробування почуттів, де він покаже себе не з кращого боку;
  • байдужість – ви цю людину любите більше, чим він вас;
  • радість – коханому приємно бути з вами;
  • задоволення – хлопець хоче зблизитися;
  • любов – він цінує вас і дуже дорожить цими відносинами.

Зміни в житті, розчарування

обличчя улюбленого уві сні було несхожим на реальне? Сонник вказує: щось дуже сильно зміниться в житті. Це вплине на поведінку обранця настільки, що ви будете дивуватися, він це насправді.

До чого сниться, ніби він з іншою обличчям? Обережніше: попереду розчарування. Сновидіння також попереджає про можливу зраду або обман.

Сниться, що він неголений, виглядає перебував у занедбаному стані? Сонник попереджає: наяву партнер буде байдужим або навіть грубим.

Зближення, зародження довіри, міцного зв’язку

Уві сні дивилися на гарне обличчя улюбленого і милувалися ним? Попереду душевне зближення між вами. Ви хочете дізнатися секрети, устремління, які він приховує, осягнути внутрішній світ. Можливо, вам незабаром відкриються потаємні думки вашого хлопця.

Наснилося, ніби він вам посміхається і дивиться з любов’ю? Сонник повідомляє: взаємини вже на тому рівні, коли можна не приховувати нічого один від одного.

До чого сниться улюблений вигляд близько, коли він нахилився до вас і щось тихо говорить? В реальності він відчуває між вами ту зв’язок, яка дозволяє розвивати відносини далі. Можливо, незабаром він зробить пропозицію.

Проявіть делікатність – зможете відчути душевну близькість

обличчя улюбленого уві сні також означає: він готовий розкрити вам свою душу, поділитися самими таємними думками. Проявіть терпіння, делікатність. Якщо не будете тиснути – милий друг допустить вас до найпотаємніших прагнень, подарує своє серце.

Довелось бити, давати ляпаса в сновидінні? Згідно сонником, ви дуже хочете не тільки бути разом, але і внутрішньо стати ближче, відчути спорідненість душ.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ