Сонник Час з числом вісім 😴, до чого сниться Час з числом вісім жінці 💤, що означає побачити Час з числом вісім уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Час з числом вісім з Нумерологическому соннику Піфагора

До чого сниться час з числом вісім жінці:

Час – якщо в сні ви дивитеся на годинник і бачите, що вже 8 годин ранку або вечора, то це говорить про ваше прагнення до влади, проте вам потрібно ще показати, що ви вмієте керувати людьми, а на це у вас піде 8 місяців. Постарайтеся за цей час зробити більше, ніж ваші конкуренти.

Якщо уві сні ви на якусь справу витрачаєте 8 годин, то в житті вас очікують неприємності, пов’язані з документами. Якщо уві сні ви робили щось приємне, то наяву ви зумієте налагодити з юристами всі тонкощі і навіть виграєте в результаті, але якщо справу було неприємним або стомлюючим, то в реальності вам належить займатися виправленням власних помилок і тих прорахунків, які допустили ваші попередники.

Якщо уві сні ви комусь призначаєте побачення на 8 ранку, то в житті чекайте в гості людини, який 8 років тому вже підкладав вам свиню, і має намір це зробити ще раз. Можливо, він зателефонує вам в 8 годин ранку і домовиться про побачення. Будьте з ним обережні, він по-справжньому для вас небезпечний. Якщо ж вам сниться, що ви призначаєте побачення кому-то на 8 годин вечора, то це – до любовної розмови, який вас здивує і порадує. Жінці побачити цей сон – до ласки та ніжності, які вона зазнає наяву до людини, якого завжди недолюблювала.

Якщо побачення на 8 годин ранку або вечора призначають вас, то можете сподіватися на те, що ваша давня мрія через 17 днів, нарешті, набуде реальні контури і обриси. Сприятливий цей сон для письменників, поетів і моряків.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ