Сонник Час з числом п’ять 😴, до чого сниться Час з числом п’ять жінці 💤, що означає побачити Час з числом п’ять уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Час з числом п’ять по Нумерологическому соннику Піфагора

До чого сниться час з числом п’ять жінці:

Час – побачити в сні, що на годиннику вже 5 годин вечора означає, що ви занадто переймаються глобальними проблемами і не бачите, що діється у вас під носом. Минулої п’ятниці ви вже проявили себе розсіяним і неуважним співрозмовником, втративши прекрасний шанс показати свої професійні здібності та вміння. Якщо уві сні ви відчуваєте неприємні емоції з-за того, що вже або ще 5 годин, то ваша заклопотаність проблемами світового значення буде викликати у оточуючих сміх, якщо ж ви раділи, то вас звинуватять в недалекоглядності і політичної короткозорості. Найгірше бачити цей сон керівникам великих підприємств або процвітаючих фірм.

Якщо уві сні ви розумієте, що на дворі – 5 годин ранку, і вам подобається дивитися, як все світлішає навколо вас, то ваші колеги через 5 днів піднесуть вам сюрприз. Якщо вам неприємно спати (уві сні) в таку рань, то через 14 днів ви повернетеся до тієї проблеми, яку напередодні обговорювали зі своїми підлеглими, і швидше за все, ви виявите, що справи складаються не найкращим для вас чином. У будь-якому випадку, не звинувачуйте тих, з ким ви працюєте, це ваша вина, і нічия більше!

Призначати уві сні кому-небудь зустріну на 5 годин вечора чи ранку вам необхідно перевірити відомості, які ви отримали від людини, якого ви знаєте вже 5 років. Не дивіться на те, що цій людині ви завжди вірили, будьте обережні, особливо 14 і 23, – з якоїсь причини ваш інформатор злий на вас і бажає обдурити вас.

Якщо зустріч на 5 годин призначають вас, то можете розслабитися: у найближчі 5 днів ваші справи будуть йти просто чудово, а все, за що б ви не взялися, принесе свої плоди. Це гарний час для сімейних радощів, побільше бувайте з дітьми, поїдьте на природу, заведіть тварина.

Якщо уві сні ви бачите, що рівно 5 годин опинилися в компанії 5 осіб, то наяву ви побудували повітряний замок, який через 5 тижнів з гуркотом завалиться і придавить вас своєю ефемерною вагою. Швидше за все, ви в основу своїх планів поклали неправдиві факти.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ