5 Знаків Зодіаку – справжніх веселунів

Оптимісти і веселуни потрібні в кожній компанії, і це факт. Але далеко не кожна людина може претендувати на роль веселуна. Лише деякі можуть заслужити це звання, і лише деякі здатні в будь-якій компанії стати тим, хто буде всіх заводити, веселити, і розважати, не докладаючи до цього особливих зусиль. І як ви вже напевно здогадалися, далі ми якраз-таки і розповімо вам про таких людей, а точніше, про знаках Зодіаку, до яких належать ці люди ..

Стрільці: справжні веселуни

Представники знаку Стрілець, це довічні веселуни, люди, поруч з якими завжди і всім стає весело і добре. Вони здатні завести будь-яку публіку, в будь-якій компанії розвеселити всіх без винятку, додати позитиву навіть в саму похмуру атмосферу.

Представники знаку Стрілець вміють красиво говорити і підносити все, що говорять. Ці люди, розповідаючи навіть похмуру історію, перетворюють її в якийсь жарт або комедію. Напевно, саме тому-то серед коміків і комедіантів і стільки Стрільців.

Ось тільки зі Стрільцями потрібно завжди бути напоготові. Ніколи не знаєш, чого чекати від такої людини. Він зараз жартує, а вже за мить буде висміювати тебе, та так, що все навколо будуть сміятися, а об’єкт висміювання цього і не зрозуміє.

Діви: дотепні і саркастичні

З представниками знака Зодіаку Діва завжди весело. Вони вміють і можуть жартувати, і користуються цим в повній мірі. Ось тільки є і кілька проблем. По-перше, Діви нерідко жартують, як то кажуть, «не в тему». Вони можуть жартувати тоді, коли жарти просто недоречні, а можуть і висміювати те, що не варто було б. Але до слова, саме через це вони часто і потрапляють у незручні ситуації, які потім же і висміюють, саркастично жартома над самими собою.

Сарказм і незручні смішні моменти – це стовідсотково присутні в житті діви чинники. Правда, між чоловіками і жінками знаку Діва є одна важлива відмінність – вони по-різному реагують на незручні ситуації і по-різному висміюють самих себе. Жінки, часом, дуже болісно ставляться до свого ганьби.

Близнюки: веселі й оптимістичні

Представники знаку Близнюки, це ще ті веселуни. Але часом їх весела вдача і гумористичність не знають кордонів. нерідко Близнюк може образити людину своїм жартом. Висміяти когось за проступок, посміятися над впав в калюжу іншому, або пожартувати на тему розставання подруги з коханим чоловіком – все це те, чого з легкістю можна очікувати від представника цього знака Зодіаку.

Але зате і над собою посміятися для Близнюків справа принципу. Вони ніколи не втрачають моменту повеселитися і просто посміятися над який-небудь курйозної ситуації. за це представників цього знака і люблять в компаніях. Особливо це стосується жінок, у яких рівень гумористичності іноді і зовсім зашкалює.

Овни: їх міміка просто неповторна

Якщо представники раніше названих знаків Зодіаку роблять акцент на оповіданні, на манері подачі інформації, то представники знаку Овен роблять акцент і на цьому, і на своїй міміці. Немає рівних Овнам в міміці. Вони всі свої розповіді супроводжують якимись смішними пиками, кривляння, пародіюванням.

А що ще крутіше, так це те, що Овни готові сміятися над усім і завжди, але при цьому знають міру. Овен ніколи не буде висміювати те, що не варто було б. Так, він посміється над впав іншому, але спочатку пошкодує, поцікавиться здоров’ям, потурбується про людину, і тільки потім, якщо все в порядку, посміється над цим.

Скорпіони: злі жартівники

А ось з представниками знака Скорпіон все куди складніше. Ці люди весь час жартують над тим, над чим не варто було б. Нерідко придумують жарти на рівному місці. часто намагаються веселити людей в невідповідні моменти. А все тому, що вони просто жадають знаходитися в центрі уваги.

Але при всьому при цьому, представники знака Скорпіон справжні веселуни і їх завжди кличуть в усі компанії. Вони здатні скрасити будь-яку атмосферу, можуть додати позитиву навіть там, де Стрільцям або овнам це не під силу. Плюс, Скорпіони, це зазвичай знавці анекдотів, а це вже як не крути, значний бонус.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ